Astrolog Pearl Sirius’tan 22 Nisan Pazartesi Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 22 Nisan Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Pazartesi günü, aileniz, kendiniz için planladığınız bazı satın alma işlemlerinden vazgeçmenizi sağlayacak olan daha büyük veya beklenmeyen masraflara maruz kalacaksınız.  Birçoğunuz hamilelik veya çocuğun doğumuyla ilgili haberlerden zevk alacaksınız. Yeni tanıdıklar ve aynı sosyal veya kamu taahhütleri olan kişilerle toplantılar için iyi bir gün olacak.

Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin.

Size yardımcı olalım.

Sevgiyle, neşeyle, bol kazançla dolu bir hafta olsun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Pazartesi günü sıra dışı veya beklenmedik bir şey yaşayabilirsiniz. Paranızı, mallarınızı veya servetinizi etkileyebilir. Bu yüzden gözlerini açık tutun. Ya da belki de, gerçek servetin ne olabileceğine dair özgürleştirici bir bilgeliğe sahip olabilirsiniz.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Pazartesi günü Güneş burcunuzda eksantrik, çılgın Uranüs ile sıralanmış durumda. Bu nedenle kendinizi huzursuz, dürtüsel ve sıra dışı bir şey yapmak için hevesli hissediyorsunuz. Bu göksel etki, size özgürleştiren bir bilgelik getirebilir. Kendinizi daha genç ve akıllı hissedebilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Pazartesi günü gizli kalan bir şey sizi şaşırtabilir. Rutinlerinize karşı katıysanız, yaşayacağınız sürprizi memnuniyetle karşılamayabilirsiniz. Ancak, açık, esnek ve hızlı bir şekilde öğrenmeye istekliyseniz bu sürpriz sizin için heyecan verici olabilir.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Pazartesi günü alışılmadık veya farklı biriyle tanışabilirsiniz. Size öğretecekleri bir şey olabilir veya hayat hikâyeleri dikkat çekici bir hikaye olabilir. Ayrıca size söylemesi olağandışı bir şeyle veya size öğretecek bir şeyi olan biriyle de karşılaşabilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Pazartesi günü ebeveynler ya da polis sizi koruma altına alan bir şey yaparsa, aşırı tepki göstermeyin. Sakin olun. Sizi şaşırtan şeyleri işlemesi için kendinize zaman verin, böylece daha sonra pişman olmayacağınız bir şekilde tepki verebilirsiniz.

Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Pazartesi günü seyahat planlarınız değişecek. İptal edilebilir veya gecikebilirler. Muhtemelen, beklemiyorsanız aniden seyahat etmeniz gerekebilir. Pazartesi aynı zamanda bir öğretmen veya profesörden veya paylaşacak bilgeliği olanlardan değerli bir şey öğrenmek için mükemmel bir gün.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Pazartesi günü bankacılık, irade, devralma, vergi ve paylaşılan mülklerle ilgili ayrıntılarla iletişimde kalın; böylece önemli bir konuda önceden haberdar olursunuz. Çünkü beklenmeyen bir şey bu alanları etkileyebilir. Gözünüzü iyi açın.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Pazartesi günü ortağınız veya yakın bir arkadaşınız sizi şaşırtan bir şey yapabilir. Eğlenceli bir sürpriz olabilir veya biraz şok edici olabilir. İlişkilerde daha fazla özgürlük talep edebilirler. Sizi sıradışı biriyle tanıştırabilirler.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Pazartesi günü Ay burcunuzda. İş rutininiz bilgisayar çökmeleri, yangın tatbikatları, elektrik kesintileri, personel sıkıntısı veya beklenmedik bir şey tarafından etkilenebilir. En iyi savunmanız, kendinize fazladan zaman tanımaktır, böylece beklenmedik durumlarla başa çıkabilmek için daha rahat olursunuz.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Pazartesi günü ebeveyn olan Oğlakların çocukları için ekstra uyanık olmaları gerekir, çünkü çocuklarınız için kazalara yol açan bir gün. Gençler daha acımasız, daha aktif, itici ve tahmin edilemez olacak, bu da gerçekten uyanık olmanız gerektiği anlamına geliyor. Bu arada, sosyal planlar aniden iptalleri veya yolunuza çıkan heyecan verici davetleri değiştirebilir.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Pazartesi günü beklenmedik birşeyler yaşayabilirsiniz. Olumsuz tarafı, küçük cihazlar bozulabilir veya küçük kırılmalar meydana gelebilir. Durum ne olursa olsun başa çıkacaksınız. Rahat olun, böylece beklenmedik şekilde pürüzsüz bir gün elde edebilirsiniz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, Pazartesi günü söyleyeceğiniz ve yaptığınız her şeye dikkat edin, çünkü sizin için potansiyel olarak kazalara açık bir gün. Sonunda, parlak, dahi fikirlerin olabilir. Ancak günlük rutininiz değişecek. Yeni yüzlerle, yeni yerler ve yeni fikirlerle karşılaşmayı bekleyin.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER