Astrolog Pearl Sirius’tan 10 Nisan Çarşamba Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 10 Nisan Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Çarşamba günü aşk hayatınızda, eşinizin sözlerinde veya davranışlarında çatışmalar, şüpheler ortaya çıkabilir. Bazı okurlarım, arkadaşlarıyla toplanacak ve güzel bir gün geçirebilir. Pek çok okurum hamilelik veya yeni doğan bebeklerle ilgili haberlerin tadını çıkaracak.

Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.

Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Çarşamba günü zor bir gün olacak. Ebeveynler ve patronlarınızla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olun. Ay’ın İkizler’deki konumu nedeniyle kendinizi her ne kadar yaratıcı hissediyor olsanız da kararsızlık yönünüz ağır basacak.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Çarşamba günü paranıza dikkat edin. Harcamalarınızı yiyecek, benzin ve eğlenceli çeşitliliklerle sınırlandırın. Araştırma yapmak ve veri bankanızı doldurmak için sorun yok, ancak herhangi bir anlaşma yapmak için yarına kadar bekleyin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Çarşamba günü Ay burcunuzda yer almaya devam ediyor. Bu nedenle kararsız ve belirsiz hissediyorsunuz. Ancak, müze ve yaratıcı fikirlerle dolu temas halinde olacaksınız. Harcamalarınızı yiyecek, benzin ve eğlence ile sınırlandırın.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Çarşamba günü kısıtlamalara dikkat edin. Ebeveynlerden öğretmenlere, patronlardan veya polise izin, onay istemek için kötü bir gün. Bu nedenle herhangi bir tartışmaya girmeyin. Perşembe günü sizin çok daha iyi bir gün olacak.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Çarşamba günü itirazlarla karşılaşacağınız için politika, din, ırk sorunları veya belki de diğer medya konuları hakkında tartışmalardan kaçının. İşinizden kaçmak için ne yapmaya çalışırsanız çalışın, işe yaramaz. Hayat biraz zor gelecek.

Başak (23 Ağustos-22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Çarşamba günü vergiler, borçlar, miras ve ortak mülklerle ilgili önemli kararlar için kötü bir gün yaşayabilirsiniz. Bu kararları bir sonraki güne kadar ertelemelisiniz, çünkü size nihayetinde paraya mal olabilecek güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Çarşamba günü yakın arkadaşlarınız, ortaklarınız, eşiniz ile ilişkileriniz zor olabilir. İzin veya onay istemek için kötü bir gün. Yiyecek, benzin ya da eğlence dışında bir şeye para harcamak için de kötü bir gün. Harcamalarınızı dikkatli yapın.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Çarşamba günü patronlarınız ve yöneticilerinizle veya daha deneyimli bir kişiyle durağan bir ilişki yaşayabilirsiniz. Güveninizi kaybetmenize veya bunalmış ya da dünyadan bıkmış hissetmenize neden olabilir. Ancak sizin için Perşembe günü çok daha kolay bir gün olacak.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Çarşamba günü romantizm için zor bir gün. Ebeveynler, çocuklarının daha fazla sorumluluklarının arttığını hissedebilirler. Çocuklar da bunu hissedebilir. Bu nedenle onlarla ilişkilerinizde sabırlı olmalısınız. Unutmayın sabır öfkenin panzehridir.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Çarşamba günü evde, ailede ya da işyerinizde huzuru korumak için elinizden geleni yapın. Birçoğunuz sorumluluklarınızın artması konusunda zorluklarla karşılaşacaksınız. Kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Ama siz güçlü bir karaktere sahipsiniz. Bunun da üstesinden gelirsiniz.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Çarşamba günü elinizdeki işi bırakın ve dışarı çıkın. Etrafınızdakilerle neşeyle konuşun.  Çarşamba günü hayatınızda yeni bir şeyleri başlatmak için adım atın. Olumsuzluğa düşmeyin. Perşembe günü sizin için harika bir gün olacak.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balıklar, Çarşamba günü etrafınızdaki insanları sevin ve kötü, alaycı sözlerden kaçının. Aile ilişkileriniz önemli olacak ve zamanınızın çoğunu alacak. Ayrıca finansal konular sizi endişelendirebilir. Harcamalarınızı yiyecek, benzin ve eğlence ile sınırlayın. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER