Astrolog Pearl Sirius’tan 13 Mayıs Pazartesi Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 13 Mayıs Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Pazartesi günü, birçoğunuz finansal gelir veya bir belge ile ilgili iyi haberler ya da olaylardan hoşlanacaksınız. Beklenmediğiniz bir yerden elinize para geçebilir. İşiniz için iyi bir gün olacak, yine de haftasonu havasının etkisinde olacaksınız. Sevginizdeki veya arkadaşlık ilişkinizdeki ilişkileri, pozisyonları netleştirmekten kaçının. Evinizin dışındaki olayları takip etme eğiliminde olacaksınız.
Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. 
Size yardımcı olalım.
Sevgiyle, neşeyle, bol kazançlı bir hafta olsun.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, Plüton sizin burcunuza enerji veriyor. Bunun anlamı sizin için birçok yönden güçlü bir gün olacak demektir. Ancak güçlenmenin en önemli yolu, kendinizi geliştirmeniz. İmajınızı, görünümünüzü, tarzınızı ve ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, herhangi bir araştırma yapan, eski sorulara cevap ya da çözüm bulmaya çalışanlarınız varsa, güç sizinle birlikte olduğu için başarılı olacaksınız. Aradığınızı veya öğrenmek istediklerinizi derinlemesine inceleyebileceksiniz. Hiçbir şey sizi engelleyemez.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, çok güçlü olan birini hayatınıza çekebilirsiniz. Bu kişi sizi hedeflerinizi değiştirmeye ikna bile edebilir. Arkadaş ve iş arkadaşlarınızı etkileyebilecek güçlü bir insansınız. Hayatlarını iyileştirmek için onları etkilemek isteyebilirsiniz. 
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, patronlar, ebeveynler, öğretmenler ve üst düzey kişiler üzerinde büyük bir izlenim bırakıyorsunuz. Hatta size hayran bile olabilirler. Zorlanacaksınız ve bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bu yüzden bir şeyleri gerçekleştirmek için etkinizi uygulayacaksınız.
Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, bir şey hakkında tutkulu hissediyorsanız, başkalarıyla siyaset, din, ırksal konular, metafizik, tarih, astronomi, astroloji veya bağlı olduğunuz herhangi bir ideoloji hakkında konuşurken ikna edici olacaksınız. Öğretmenseniz sizin için güçlü bir gün olacak. 
Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sevgili Başaklar, eşinizin serveti veya başka birinin serveti veya kazancı hakkında bilmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Ayrıca sigorta konularında, miraslarla veya ortak mülkle ilgili herhangi bir şeyle ilgili sırlara ulaşabilirsiniz. 
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Sevgili Teraziler, ortaklarınızla ve yakın arkadaşlarınızla karşılaştıklarınız güçlü ve akılda kalıcı olacak. Göz korkutucu değilse etkileyici olan birini size çekebilirsiniz. Yine de, Terazi cazibeniz sizi görecek. Çünkü adalete değer veriyorsunuz.
Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Sevgili Akrepler, reform yapmak veya işinizde iyileştirmeler yapmak için yeni yollar arayın. Çünkü Pazartesi günü tamamen mümkün olacak. Sağlığınızı iyileştirmenin yollarını görebilirsiniz. Evcil hayvanınızın sağlığını iyileştirmenin yollarını bile görebilirsiniz. 
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, romantizmi zirvede yaşayacaksınız. Spor etkinlikleriniz yoğun, agresif ve rekabetçi bir şekilde tutkulu olacak. Ne yaparsanız yapın sinirli olabilirsiniz. Sakin olun ve işlerinizi daha iyi hale getirecek veya daha iyi hale getirmenin yollarını göreceksiniz.
Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, evde özellikle çamaşır, sıhhi tesisat, çöp, geri dönüşüm ve banyo ile ilgili alanlarda iyileştirmeler yapabilirsiniz. Aile içinde yoğun tartışma yaşanabilir. Aile üyeleri, iyileştirmelerin gerekli olduğu konusunda hemfikir olacak. Yapılması gerekenleri görmek için etrafınıza bakın. Özellikle de bir şeyin yırtılmasını gerektiriyorsa, bununla mücadele edin.
Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Sevgili Kovalar, çevrenizdeki herkesi ikna edebilirsiniz. Zihinsel odağınızı yeni bir şey öğrenmek veya gizli yanıtları ya da bir şey yapmanın yeni yollarını keşfetmek için de kullanabilirsiniz. Yeni bir pencereden baktığınızı hissedebilirsiniz.
Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Sevgili Balıklar, becerikli bir zihin çerçevesi içindeyseniz, zaten sahip olduğunuz bir şey için yeni kullanımlar görebilirsiniz. Para kazanmanın yeni yollarını da görebilirsiniz ya da belki daha iyi bir maaşlı bir işe de girebilirsiniz. Sizin için kazançlı bir gün olacak.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER