Astrolog Pearl Sirius’tan 18 Mayıs Cumartesi Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 18 Mayıs Cumartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cumartesi günü çok fazla iş yapmak isteyeceğiniz duygusal bir gün olacak. Ancak konuşmalarda dikkatiniz ve enerjiniz diğer insanlarla kolayca dağılabilir veya önemsiz bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Aşk, maneviyat gibi konularda, bilgili insanlarla ilginç konuşmalar için güzel bir gün olabilir. Yeni haftayı planlamak için de önemli bir gün olacak. Ev işleri, küçük onarımlar vb. ödevlerinizi de ihmal etmeyin.
Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. 
Size yardımcı olalım.
Sevgiyle, neşeyle, bol eğlenceli bir hafta sonu olsun.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, beklemediğiniz yerlerden fayda sağlayabilirsiniz. Para, hediye veya zam alabilirsiniz. İşinizde daha iyi donanımlar ya da kazancınızı artıracak bir şey yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Birçoğunuz sürprizlerle karışılacak.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, sizin için hoş ve beklemediğiniz bir şey ortaya çıkacak. Kendinize sevdiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Biriyle eğlenceli bir öğle yemeği ya da bir partiye davet veya ilginç bir etkinliğe katılabilirsiniz. 

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, farklı biriyle tanışabilir veya sıra dışı bir toplantıya katılabilirsiniz. Tanıdığınız biri, en azından beklediğiniz bir şey yapacak, özellikle de kulüp ve gruplarla olan etkileşimlerinizle ilgisi sizi şaşırtacak.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, size bir şekilde fayda sağlayacak sessiz ve hoş bir gün yaşayabilirsiniz. Dolunay günü ve Ay sizin yöneticiniz olduğundan, yoğun enerjiyi hissedebilirsiniz. Yine de size huzur ve sakinlik verecek.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, otorite konumundaki bir patron, ebeveyn veya bir kişi sizi şaşırtan bir şey söyleyebilir veya yapabilir. Özgürleştirici olabilir. Size yeni şeylere bakmanın yeni yollarını da tanıtabilir. Sunulan her şeye açık olun, çünkü yeni ve taze olacak.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sevgili Başaklar, muhteşem bir şey öğrenebilirsiniz. Bazılarınızın seyahat etmek için ani bir fırsatı olacak. Bir kısmınız da seyahat planlarının geciktiğini veya değiştirildiğini görebilir. Sıra dışı ve başka bir kültürden yeni biriyle de tanışabilirsiniz. Bu kişi sizde merak uyandırıcı olacak. 

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Sevgili Teraziler, beklenmeyen hediyeler, güzellikler ve başkalarından gelen iyilikler yolunuza çıkacak. Parasal konularda da şanslı bir gündesiniz. Çünkü birisi size karşı cömert olacak. Nihayet irade, devralma ve paylaşılan mülk ile ilgili sorunları da çözebilirsiniz.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Sevgili Akrepler, bir arkadaşınız ya da eşiniz sizi şaşırtacak, hoş bir şekilde olacak. Size bir şey verebilir veya sizin için bir şeyler yapmayı teklif edebilir veya eğlenceli bir gezi önerebilirler. İlişkiniz hakkında bir tartışma sizi daha özgür ve genç hissettirebilir.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, yüksek teknolojili veya bilgisayarlarla ilgili bir şey işinizi veya sağlığınızı bile etkileyebilir. İşte iseniz, beklenmedik ve hoş bir şey olacağı için zam veya terfi alabilirsiniz. Bir fırsat kendini gösterirse, hızlı hareket edin. Çünkü bu fırsat kısa sürebilir.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, ilk görüşte aşk yaşayabilirsiniz. Başkalarıyla kendiliğinden etkileşimler için harika bir gün. Size gelen davetleri kabul edin. Başkalarının dikkatini çeken şeylere açık olun. Çünkü insanlar arkadaşça davranacak ve etkileşimde bulunmaya istekli olacak.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Sevgili Kovalar, eviniz için olağandışı bir şey satın alabilirsiniz. Birçoğunuz eğlenmek için iyi bir gün yaşayacaksınız, yani buzdolabınızı stoklamak akıllıca olacak. Doğaçlama toplantılar ve partilerin gerçekleşmesi için klasik bir gün.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Sevgili Balıklar, harika şeyler yaşayacaksınız. Çevrenizi normalden daha fazla takdir edebilirsiniz. Birçoğunuz günlük temaslarınızı ve hayatınızdaki insanları da takdir edeceksiniz. Bu bir lütuf ve şanslı olduğunuzu biliyorsunuz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER