Astrolog Pearl Sirius’tan 18 Nisan Perşembe Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 18 Nisan Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Perşembe günü Ay Terazi’de, Güneş ve Merkür Koç burcunda ve Dolunay Cuma günü saat 14:12’de Terazi’ye geçiyor. Dolunay zamanı gergin ve duygusal oluruz. Bu nedenle Cumartesi gününe kadar önemli kararlar almayın. Denge ve uyum için daha fazla ihtiyaç hissedebiliriz. Terazi'de Dolunay'dayken dengelemeyi, başkalarıyla ilişkilerimizi yenilemeyi, bazı şeyleri aşmayı, affetmeyi ve yeniden başlamayı öğrenebiliriz. Kendimize ve inançlarımıza daha güçlü ve daha ilham vermemizi sağlayacak. Olaylara iyi tarafından bakmanızı öneririm.

Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.

Hepimize muhteşem bir gün diliyorum.

Sizleri seviyorum…

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Perşembe günü dolunay etkisinden iş arkadaşınızla iş yaparken veya arkadaşlarınızla yakınlaşırken, belirsiz bir gerilim hissedebilirsiniz. Burçlarının sonuna doğru doğan Koçlar (17, 18, 19 Nisan) bunu en çok sizler hissedeceksiniz. Sabır, başkalarıyla iş yaparken en iyi kaynağınız olacak. Sabırlı olun.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Perşembe günü zirve bekleyen Dolunay nedeniyle iş arkadaşlarınızla, müşterilerinizle ve işinizle ilgili herhangi biriyle uğraşırken normalden daha sabırlı olmanız gerekir. Çünkü Dolunay işle ilgili konular veya sağlığınız hakkında sizi daha duygusal hale getirecek. Birkaç gün sabırlı olun.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Perşembe günü eşiniz veya sevgilinizle ilişkiniz, önümüzdeki birkaç gün içinde baş döndürücü Dolunay nedeniyle gergin olabilir. Aynı şekilde, ebeveynler çocukları ile uğraşmakta daha zorlayıcı olabilir. Dikkatli ve daha sabırlı olmalısınız. Dizinizi kullanarak ani hareketlerden kaçının.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Perşembe günü önümüzdeki birkaç gün içinde, evinizin ve ailenizin talepleri ile kariyerinizin ve kamu itibarınızın talepleri arasında artan bir çekişme hissedeceksiniz. Sabah zirveye çıkan Dolunay sizi de etkileyecek. Kariyer ve itibarınızı görmezden gelmeyin. Bazı sonuçlara katlanmalısınız.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Perşembe günü hem sözlü hem de fiziksel kazalardan kaçınmak için bu hafta dikkatli olun. Gerçek şu ki, sabahın erken saatlerinde zirveye çıkan Dolunay'a yaklaştıkça kazalara daha yatkın hale geliyorsunuz. Yaptığınız her şeye dikkat edin. Birkaç gün sabırlı olun.

Başak (23 Ağustos-22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Perşembe günü paylaşılan mal, irade, miras, vergi ve borçla ilgili konularla başa çıkmaya çalışacaksınız. Sizi baskısı altına alan bu enerjiyi hissedebilirsiniz. Tüm bu ayrıntılara dikkat edin ve evraklarınızı düzenleyin. Okumak gerekenleri okuyun. Sabırlı ve dikkatli olun.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Perşembe günü sizin için çok stresli birkaç gün olacak, çünkü Ay burcunuzda, Güneş ve Merkür burcunuzun karşısında ve Cuma günü saat 14.12’de Dolunay burcunuzun tam karşısında olacak. Bu durum, yıl boyunca gerçekleşebilecek tek zaman. Duygularınızdan uzaklaşmayın. Sakin kalın ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Perşembe günü işle ilgili sağlık sorunları, belki evcil hayvanla ilgili bazı şeyler sizi endişelendirebilir. Hafta sonu itibariyle tüm bu sorunlar çözülecek. Dolunay zirvesine kadar, devam eden her şeye dikkat edin ve aşırı tepki göstermemeye çalışın. Birkaç gün sakin, sabırlı ve dikkatli olun.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Perşembe ve Cuma günü çocuklara karşı sabırlı olun, çünkü Dolunay enerjisi onları heyecanlandırabilir ve onlara verdiğiniz tepkiyi abartabilir. Abartı olduğunu düşünmeyeceksiniz fakat duygusal olarak onları etkileyebilir. Sakin olun. Yaptıklarınız etrafınızdaki herkesi etkileyecek. Sabırlı ve dikkatli davranın.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, aile üyeleriyle, özellikle de ebeveynlerle, Perşembe ve Cuma günü ​​ilgilenirken nezaketin gücünü unutmayın, çünkü Dolunay evde sizin için stres yaratabilir. Ayrıca kavga, gereksiz tartışmalar kimseye fayda getirmez. Bağışlayıcı ve sabırlı olun.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Perşembe günü söyleyeceğiniz ve yaptığınız her şeye dikkat edin, çünkü bu sizin için kazalara yatkın olduğunuz bir zaman olacak. Cumartesi günü, bu yüksek durum azalacak; ancak, o zamana kadar, sabırlı olun. Konuşmadan ya da bir şey yapmadan önce iyi düşünün. Akıllıca hareket edin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balıklar, Perşembe günü önemli mali kararları hafta sonuna kadar erteleyin, çünkü yükselen Dolunay enerjisi sizi aşırı tepki vermenizi veya çok acele etmenize neden olabilir. Odak noktanızı kaybedebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz şeylere ve kazandığınız paraya karşı tutumunuzu da etkileyebilir. Sabırlı ve dikkatli olun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER