Astrolog Pearl Sirius’tan 19 Nisan Cuma Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 19 Nisan Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cuma günü aile ilişkilerinde istenmeyen gerilimler doğabilir. Hoş olmayan şeyler yaşanabilir. Önemli veya kârlı bir satın alma için, bir mülkün veya maddi sorunun olumlu bir çözümü için beklenmedik bir fırsat yaşayabilirsiniz. Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım. Sevgiyle, neşeyle, bol kazançla dolu bir hafta olsun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Cuma günü ortak bir mülk, bankacılık vergileri ve borç ile ilgili neler olup bittiğinin farkında olun. Çünkü sizi bir sürpriz bekliyor olabilir. Duygusal tepki vermemeye özen gösterin. Bu tepki sizi tehlikeye atabilir. Her şeyi yüzeysel değerlendirin.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Cuma günü farkında olmadan biriyle kavga etmeye başlayabilirsiniz. Ya da başkası bunu size yapabilir. Sizin için önemli olmayan bir şey için savaşmaya kalkışmayın. Bunun değip değmeyeceğini kendinize sorun. Cevabı biliyorsunuz ve kavga etmeye değmeyeceğini de biliyorsunuz.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Cuma günü çalışıyorsanız, sakin olun, çünkü en azından beklediğiniz bir şey sizin için bir reaksiyonu tetikleyebilir. Personel yetersizliği, evrak kayıpları, ekipman arızası ve bilgisayar sorunları sizi rahatsız edebilir. Bunun işinizi engellemesine ve moralinizi bozmasına izin vermeyin.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Cuma günü çocuklarınız için kazalara maruz kalan bir gün olabilir, bu nedenle ekstra dikkatli olun ve her zaman nerede olduklarını öğrenin. Aynı şekilde, sosyal planların aniden değişmesi veya gecikmesi için klasik bir gün. Romantizm için de tahmin edilemez birgün. Yeni romantizm dengesiz olacak.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, ebeveynlerinizle ya da aile üyeleriyle konuşurken duygusal bir tepki yaşamaya karşı önlem alın, çünkü ani kızabilir, sinirlenebilirsiniz. Kendinize sormalısınız, “sevdiklerimi üzmeye değer mi?” Değmeyeceğini siz de biliyorsunuz. Kendi huzurunuz ve başkalarının huzuru için sakin olun.

Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Cuma günü dikkatli olun, çünkü hafif kaza eğilimli birgün olabilir. Kazalar olmayabilir ancak bir şeye duygusal olarak aşırı tepki gösterebilirsiniz. Dikkat dağıtıcı bir kazayı da tetikleyebilir. Sakin olursanız, her şey yoluna girecek.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Cuma günü Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Para olayı veya sahip olduğunuz bir şeyle ilgili duygusal bir aşırı tepkiye karşı kendinizi koruyun. Mallarınızı kayıp, hırsızlık ve hasara karşı koruyun. Bu arada, gözlerinizi açık tutun çünkü para ile ilgili şansınız açık. Ancak dikkatli olun, kaydedebilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirin.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Cuma günü Ay, saat 15.42’de sizin burcunuza geçiyor. Ancak, çılgın Uranüs'e karşı çıkıyor, bu yüzden duygusal olarak heyecan verici ve aynı zamanda itici hissedeceksiniz. Size farklı olan insanları da kendinize çekebilirsiniz. Sakin ve dikkatli olun.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Cuma günü sizin için için huzursuz bir gün olacak. Başkalarının söylediklerine veya yaptıklarına tepki vermeden önce iyi düşünün. Sakinliğinizi koruyun. Finansal açıdan iyi bir günde olmayabilirsiniz. Büyük çaplı yatırımlar yapmayın. Finansal danışmanlarınız sizi çok iyi yönlendiremeyebilir.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Cuma günü bir arkadaşınız, sizi en az beklediğiniz bir şeyi söyleyerek veya yaparak şaşırtabilir. Ya da yeni biriyle tanışacaksınız. Durum ne olursa olsun, gruplar dahil başkalarıyla ilişkiler tahmin edilemez olacak. Bu nedenle biraz daha sakin ve kibar olun.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Cuma günü hiç kimsenin size ne yapacağınızı söylemesini veya faaliyetlerinizi kısıtlamanızı istemesini istemiyorsunuz. Çünkü meydan okur ve bağımsız hissediyorsunuz. Ayrıca biraz huzursuz olabilirsiniz. Sabırlı olmayı ve nezaketin gücünü asla unutmayın.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, Cuma günü kazaya eğilimli bir gün. Bu nedenle söylediğiniz ve yaptığınız her şeye dikkat edin. Birden seyahat etme şansınız olabilir ve seyahat planlarınız iptal edilebilir, geciktirilebilir veya değiştirilebilir. Hareket halindeyseniz her şeyi iki kez kontrol edin.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER