Astrolog Pearl Sirius’tan 20 Mayıs Pazartesi Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 20 Mayıs Pazartesi Burç Yorumu

Siz sevgili okurlarımdan gelen yoğun talep üzerine Pazartesi günleri, “bir hafta boyunca sizleri nelerin beklediği” sorusuna yıldızlar aracılığıyla cevap vereceğim. 
Hepimiz için harika bir hafta olması dileğimle... Mutlu haftalar...
Sevgili Koçlar, bu hafta özellikle düşüncesiz eylemler veya kelimelerle kendinize zarar verebilirsiniz. Başarılı olup olmayacağınız tamamen size bağlı olacak. Özellikle bu hafta sizi olumsuz yönde etkileyecek insanları kaale almayın. Bir çocukla ilgili plan ve beklentilere dikkat etmeniz gereken bir hafta olacak. İşyerinizdeki problemler ev veya aile ilişkinizdeki büyük gerginliğin nedeni olacak. Aile ilişkiniz, ne olursa olsun, aile işlerinin olduğu bir teste tabi tutulacak. Arkadaşınız olsalar bile, başkalarının kullanması için ekipman ve kişisel eşya vermekten kaçının. İlişkinizi olumsuz yönde etkileyecek sorunlar ve komplikasyonlar olabilir. Dikkatli olun.

Sevgili Boğalar, başarıya ulaşabileceğiniz iki ana konunuz sevgi ve para olacak. Bu hafta, aşk hayatınız ve finansal istikrarınız için önemli olacak eylem ve kararlarınızı dikkate almak ve planlamak zorundasınız.
Günlük yaşamınızdaki rolünüzü belirtmek zor olabilir, ancak yararlı bilgiler, tavsiyeler, kişisel temaslar aracılığıyla korunma vb. gibi konularda olabilir. Bu hafta seyahat için elverişli olacak ve beklenmedik bir sebep veya bunun için davet ortaya çıkması oldukça olası görünüyor. Bu hafta, zevkli deneyimlerinizin çoğu seyahatle veya diğer şehirlerden ve ülkelerden insanlarla ilgili olacak. Başka bir yere taşınmak veya farklı bir yerde kalmak için iyi bir hafta olacak. Bu haftanın ilk gününden itibaren, planlarınızın ve hedeflerinizin spesifik gelişimi için endişelenmekten kaçının. Bu tür zihinsel stres kötü bir sağlık durumunun temeli olabilir. Aklınızda olsun.

Sevgili İkizler, çoğunlukla önemli ya da yararlı temaslarınız ve toplantılarınız olacak. Özellikle ilginizi çeken, Balık, Yengeç veya Akrep burcu ile istişareleriniz olacak. Bu görüşmeler gelecekteki planlarınızı, işinizi belirleyebilir. Hafta boyunca, duygularınızı ve anlayışınızı değiştirerek kişisel amacınızı veya planınızı gerçekleştirmek için sizi kullanmaya çalışan İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir erkeğe dikkat edin. Hafta boyunca, hızlı bir şekilde geçecek beklenmedik bir stresli durumla karşılaşacaksınız, ancak yaşamınızdaki bir fırsatın gücüne sahip olacak. Aslan, Koç ve Yay burcunda doğan insanlar sizi şaşırtacak bir şeyler bulacak. Finansal plan açısından, beklentileriniz gerçek kazançlardan daha yüksek olabilir. Özellikle harcamalarınızı iyi planlıyorsanız, bu hafta herhangi bir finansal kriz yaşamazsınız. Orta yaş üzerindeki erkekler iş veya iş planları ile ilgili önemli bir toplantı yapacak.

Sevgili Yengeçler, bu hafta aile ilişkilerinizi ve planlarınızı etkileyebilecek veya işinizle bağlantılı olabilecek bir kadının öneri veya fikrini düşünmeniz gerekecek. Aşk hayatınız eşinizle yanlış anlama ya da çelişki anları yaşar ve bu da sizi duygusal olarak etkiler. Özellikle hassas, yorumlardan ve diğer kişilerin müdahalesinden etkilenen ilişkiler olacak. Seyahat, ulaşım, iletişim, turizm, kurye hizmetleri ve daha fazlası ile ilgili işler için uygun olacak. Bu alanlarda iyi sonuçlar ve önemli başarılar elde edilecek. Mesleki sözleşmenizin süresine bakılmaksızın, başka bir şehirde veya ülkede yeni bir işe başlamak için bu iyi bir hafta olacak. Orta yaşın üzerindeki kadınların hayatlarındaki değişimin gelişmesinde başlangıç veya zirve olacak. Bu hafta boyunca yaptıklarınızdan her birini düşünün, çünkü bunun yaşamınızda kalıcı bir anlamı olacak.

Sevgili Aslanlar, bu hafta keyifli deneyimlerinizden bazıları bir kızı, bir yeğeni, küçük bir kız kardeşi vb. ile olan ilişkinizle bağlantılı olacak. Genç anneler, çocuklarının ilk başarılarından veya küçük başarılarından memnun kalacaklar. Hafta boyunca eski dostluğunuz hakkında haberler veya bilgiler alacaksınız. Şimdi öğrenecekleriniz sizi üzecek, çünkü o kişiyle ilgili haksız yorumlarla ve eylemlerle ilgili bir bağlantı olacak. Hafta boyunca geçirilen harcamalarınızın çoğu, finansal kaynaklarınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı gerektirir. Bu hafta almayı beklediğiniz parada bir gecikme olabilir veya beklenmeyen bir maliyet olabilir.

Sevgili Başaklar, bu hafta maddi problemleri çözmek için hoş olmayan bazı taahhütleriniz olacak. Devlet yetkilileri, özel bir şirketin temsilcileri veya bir bankayla görüşme talep edebilirler. Arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın hayatlarındaki parasal zorlukları çözmekten kaçının, çünkü şimdi öncelikle kendi sıkıntılarınıza odaklanmalısınız.
Bu yedi gün boyunca Boğa, Oğlak veya Başak burcu bir erkeğin hayatında yeni bir tanıdık veya varlığını dikkatlice izleyin.
Böyle bir kişinin kişisel veya mesleki ilişkiler üzerindeki etkisi faydalı olacak ve göz ardı edilmemesi gerekir. Bu hafta sizin veya ailenizin sahip olduğunuz mülk veya mülklerle özen veya taahhütlerle ilgili planlarınız veya beklentileriniz olabilir.
Bu taahhütlerin beklenmedik bir ev içi acil durumdan, acil onarım ihtiyacına, komşularla veya bir kurumla vb. çatışmaya bağlı olması muhtemel görünüyor.  Hafta boyunca inatçılığı onu duygusal kararlara ve tepkilere götürecek bir çocuğun ya da genç bir erkeğin istek ve kaprislerine dikkat edin. Kendi hayatınız için umursamaz, riskli eylemler tehlikesi var. Dikkatli olun.

Sevgili Teraziler, bu hafta işinizi veya eğitim yerinizi sizin için daha iyi olan bir şeyle değiştirmek için yeni fırsatlar ve bakış açıları hakkında konuşacaksınız. Bu tür eylemleri değerlendirmek için iyi sebepleriniz olacak, ancak kararlarınızda acele etmeyin. Hafta boyunca, başka bir yerde yaşayan biriyle ilgili haber, etkinlik veya teklif sizi şaşırtacak. Bu hafta çatışmalardan kaçının, çünkü birisi sizi kasten utandırmak veya kaybetmenize neden olmak için sizi yalan ya da entrika ile kasıtlı olarak kışkırtabilir. Bu belirsiz, dramatik durumlardan hoşlanmadığınızdan sağlığınızı etkiler. Bu hafta, doğum, gelecekteki annelik ya da çocuğunuz için kişisel bir tatil vb. çeşitli olaylar yaşanabilir. Yakın ve uzaktaki arkadaşlarınızla daha fazla iletişim kuracaksınız. Çoğu durumda, çeşitli nedenlerden dolayı sizinle iletişim kuracaklar. Terazi erkekleri, Boğa, Oğlak veya Başak burcunda doğan kişilerin finansal çıkarlarını yansıtacak eylem veya kararlarını bekleyecekler. Terazi kadınları, gelecekleri için cesurca planlar yapacak, bu da tamamen gerçekleştirilebilir olacak.

Sevgili Akrepler, bu hafta başka bir şehirde yaşayan bir çocuğunuz varsa veya çocuğunuz bu yedi gün boyunca seyahat etmek üzereyse, bu hafta olayları tahmin etmek oldukça zor olabilir. Gelecekteki annelik veya çocukla ilgili başka bir toplumdan gelen haberlere şaşırmış olabilirsiniz. Geçmişte bulunduğunuz veya eski mesleki becerilerinizi kullanabileceğiniz bir işyerine geri dönmek mümkün olabilir. Bu hafta, gelecekteki parayla ilgili anlaşmaları veya büyük olasılıkla ailenizden olmayan insanlarla olan mali anlaşmaları tartışacaksınız. Bir davaya katılıyorsanız, almayı beklediğiniz vaat veya bilgilere güvenmeyin. Hafta boyunca, büyük olasılıkla arkadaş çevrenizden gelen bir kadınla ilgili haber veya olaylardan memnun kalacaksınız. Akrepli kadınların gardıroplarını ve evlerini gereksiz kıyafet ve eşyalardan arındırması zaman alacak.  Erkekler ise, hassas ve küçük düşürücü bir durumdan kurtulmanın kolay veya hızlı bir yolunu bulacaklar.

Sevgili Yaylar, bu hafta özel beklentilerinizden bazıları aşk hayatınızla ilgili olacak. Ancak, genel olarak, ilişkinizi zorlayacak çatışma durumları ortaya çıkacak. Daha önce satın aldığınız ekipmanın veya giysilerin kalitesinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca bir anne, büyükanne, kız kardeşi veya yakın bir kadını içeren önemli bir olay, akraba veya arkadaşlarla bir araya gelme nedeni olabilir. Bu hafta pek çok kişi seyahat, yer değiştirme ve daha fazlasıyla ilgili aile değişikliklerini yaşayacak. Çok fazla bilgi edinen veya ünlülerle temasta olan yabancılarla ilişkinize dikkat edin. Tanıdığınız biriyle ilgili beklenmedik bir olaydan üzüleceksiniz. Bu hafta sağlık probleminizin gelişimi ve zaten sahip olduğunuz tedavi, hissettiğiniz etki için önemli olacak. Evlenmemiş Yay kadınları, merak uyandıran yeni bir tanıdık tarafından beklenmedik flört yaşayabilirler. Ama bu yeni hayranınızın gerçek kimliğini kontrol edin.  Kendi çocuğu olan Yay erkekleri, gelecek ve önümüzdeki aylarda yapılması gerekenler hakkında mutlaka konuşmalı.

Sevgili Oğlaklar, bu hafta yaşadığınız ev veya ailenizin mülkü ile ilgili bazı görevlerde bulunmanız gerekecek. Bir şeyi kesinlikle arzu veya zorunluluk olmadan yapacaksınız, ancak ek komplikasyonlar yaratmamaya çalışın. Bu yedi gün boyunca, bir kişinin akraba veya arkadaş çevrenizdeki eylemlerinde bir miktar samimiyet veya gizlilik hissedeceksiniz. Şüphelerinizin ne derece gerçek olduğunu veya aşırı şüpheli olma ihtimalinizi dikkate alacaksınız. Kolay kazançlar için cazip teklifler konusunda dikkatli olun. Bu hafta sizden daha büyük olması muhtemel bir adamla yapılan sohbet, yaşam, uğraştığınız iş veya gelecek için yaptığınız planlar hakkında birçok soruyu cevaplamanıza yardımcı olacaktır. Bu tür bir kişi görevini yerine getirirken belli bir süre öğretmen olarak önemli bir rol oynayacak. Bu haftaki olayları ruhsal gelişiminize bir adım olarak kabul etmek ve planlarınızı, düşüncelerinizi parasal kazanca yönlendirmemek iyi bir fikir olacak. Orta yaş üzerindeki Oğlak erkekleri için, önemli başarılar ve sonuçlarla hatırlanacak özel bir hafta olabilir.

Sevgili Kovalar, bu hafta başka bir şehirde veya ülkede yaşayan arkadaşlarınızla seyahat edecek veya buluşacaksınız. Başka şehirlerden veya ülkelerden gelen insanlarla tanışmanız, işiniz için önemli yeni bilgiler ve daha fazlasıyla sizi faydalı bilgilerle doldurur. Hafta boyunca meslektaşlarınızdan veya yöneticinizden beklenmedik bir destek veya öneri alabilirsiniz. Bir davaya katılmanız durumunda, olumlu sonuçlar bekleyebilirsiniz. Hafta boyunca sizden yardım veya tavsiye isteyen bir kadınla finansal bir problem üstleneceksiniz. Ailenizdeki bir adamla ilgili özel eylemler ve katılımlar gerektirecek. Genel olarak bu hafta finansal taahhütleriniz açısından daha karmaşık olacak. Söz vermek, para teklifleri ve daha fazlasını yapmaktan kaçının.

Sevgili Balıklar, bu hafta dikkatiniz, önemli bir fikri veya kişisel arzuyu gerçekleştirme fırsatlarını aramaya odaklanacak. Arzu ve beklentilerinize göre birçok şeyi gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız, ancak hepsinden önemlisi dürüst, diplomatik ve sabırlı olmaya devam edeceksiniz. Başka bir şehirde yaşayan arkadaş ve akrabalarınızla birçok farklı toplantı veya temasınız olacak. Hafta boyunca ilginç bir gelişme, bir kadınla iletişiminiz ve onunla tartışacağınız bilgiler olacak. Fikir alışverişi, genel aktivite için fırsatların tartışılması veya ortak eylemlerin senkronizasyonu var. Bu hafta başarısızlık, prestij kaybı veya tanıdığınız bir kadının işi ile ilgili haberleri bekleyebilirsiniz. Finansal işlemler, görüşmeler, para ya da finansal taahhütler için uygun bir hafta geçireceksiniz. Seyahat ve her türlü eğlence için uygun bir hafta geçireceksiniz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER