Astrolog Pearl Sirius’tan 3 Mayıs Cuma Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 3 Mayıs Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cuma günü, parayla veya finansal bir belgeyle ilgili endişe ya da gerginlik yaşayabilirsiniz. Yeni bir arkadaşlık veya arkadaşlarınızın hareketi sizi şaşırtabilir. 35 yaşın üzerindeki erkek okurlarım, aşk hayatlarını etkileyen eylem ve kararlara dikkat etmeli.

Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin.

Size yardımcı olalım.

Sevgiyle, neşeyle, bol kazançla dolu hayırlı bir Cuma olsun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, günün büyük bir kısmı Ay sizin burcunuzda, olacak. Bu da sizi uzaylı gibi hissetmenize neden olacak. Kararsız, biraz yorgun ve motivasyondan yoksun kalacaksınız. Ay Boğa burcuna geçerken, bu ruh haliniz değişecek. Normale döneceksiniz.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Ay’ın burcunuza geçişi sırasında belirsiz, puslu bir zaman yaratabilir. Ancak, Ay burcunuza girdikten sonra tamamen kendinizi farklı hissedeceksiniz. Kendinizi daha güçlü ve daha motive hissedeceksiniz. Yakınlarınız sizden fikir alacak ve özel beklentileriniz olacak.


İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, arkadaşlarınızla, gruplarla, kulüplerle ve organizasyonlarla, başkalarıyla takılmaktan keyif alacaksınız. Hiçbir şey için gönüllü olmayın veya önemli bir şeyi kabul etmeyin, çünkü bunun için daha sonra pişman olabilirsiniz.


Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, ebeveynlerden ve patronlardan her zamankinden daha fazla ilginiz olabilir, bu da sözler veya taahhütler vermek zorunda kalabileceğiniz anlamına gelir. Cuma günü söz vermekten kaçının. Yoksa kendinizi başarısızlıkla suçlayabilirsiniz.


Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, günün büyük bir kısmında her şeyden kurtulup kaçmak için güçlü bir özleminiz olacak. İşe yaramadığınızı düşünebilirsiniz. Kendiniz ile ilgili böyle bir şey düşünmeyin. Bunun yerine, gelecek için hayali planlarınız olacak. Özellikle seyahat planları yapmaktan zevk alacaksınız.


Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, günün büyük bir kısmında finansal kararlar almak veya yiyecek, yakıt ve eğlence dışındaki herhangi bir şey için para harcamak için kötü bir zaman. Bu süre zarfında miras, irade ve paylaşılan mülklerle ilgili önemli hiçbir şeyi kabul etmeyin.


Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, her ne kadar günün bir kısmı kötü bir gün olsa da, yine de başkalarıyla sosyalleşmek için harika bir gün. Biraz eğilmeniz ve onları ağırlamanız gerekebilir. Ancak ortaklarla takılmanın ve arkadaşlarınızı vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız. Bu size çok iyi gelecek.


Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, işyerinde başkalarından talep istemeyin, çünkü işler terse gitmeye meyilli. Verimlilik düşecek ve genel bir pus hayatınıza nüfuz ediyor gibi hissedeceksiniz. Endişelenmeyin. Ay’ın Koç burcundan Boğa burcuna geçişinin ardından tüm sistemler düzelecek.


Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, sizin için güzel, yaratıcı bir gün olacak. Eğlence dünyanızda, hizmet sektörü veya sanat alanında çalışanlar, özgün fikirlerle dolu olacak. Başkalarıyla sohbet etmenin tadını çıkaracaksınız. Harcamalarınızı eğlence, yemek ve yakıtla sınırlayın.Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, evde dinlenmek isteyebilirsiniz, çünkü birçoğunuz tanıdık bir ortamda saklanmak ve rahatlamak ister. Ayrıca, kadın aile üyelerinizle normalden daha fazla ilgileniyor olabilirsiniz. Belki annenizdir. İnsanlar, size Cuma günü dürüst olacaklar.


Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, kısa yolculuklarla, randevularla, görevlerle ve başkalarıyla sohbetlerle dolu, hızlı bir gün olacak. Günün büyük bir kısmında önemli bir şeyi kabul etmek veya yakıt, yemek ve eğlence dışındaki herhangi bir şey için ya da para harcamak için kötü bir zaman.


Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, odak noktanız para ve nakit akışı olacak. Ancak, günün büyük bir kısmı kötü geçebilir. Sakin olun. Bu durum geçici. Ayrıca harcamalarınızı yemek, yakıt ve eğlence ile sınırlandırın. Bir tükenmişlik yaşayabilir ve başkalarına karşı ilginizi kaybedebilirsiniz. Unutmayın, bütün bunlar geçici.
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER