Astrolog Pearl Sirius’tan 4 Nisan Perşembe Günü Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 4 Nisan Perşembe Günü Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Perşembe günü, iş yerinizde veya seyahat sırasında bir anlaşmazlıktan sakının. Bazı okurlarım Perşembe günü kaba ve agresif bir kişiliğe sahip olacak. Yarım kalan işleri bitirin, çünkü birçok koşul başarılı bir şekilde sonuçlanacak. Bugün haberlerden veya arkadaş çevreniz dışındaki birinden alacağınız bir öneriden memnun kalacaksınız. Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım. Sevgiyle, neşeyle dolu bir hafta olsun.


Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Perşembe ve Cuma günü Ay, burcunuzda. Bu da size diğer tüm burçlara ekstra şans getirir. Başkalarıyla daha duygusal bir ilişki yaşayacaksınız. Daha fazla ilgi bile isteyebilirsiniz.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Perşembe ve Cuma günü Ay, haritanızda saklanıyor ve bu da etrafınızdaki dünyanın iş yoğunluğundan çekilmenizi teşvik ediyor. Bu antisosyal olduğunuz anlamına gelmez. İç dünyanızla iletişim kurmak için daha güçlü bir ihtiyaç hissettiğiniz anlamına gelir. Rahat olun.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, arkadaşlarınızla ve grup üyelerinizle olan duygusal ilişkiniz Ayın yerleşimi nedeniyle Perşembe ve Cuma günü sizin için daha önemli olacak. Arkadaşlarınızla daha derin bir bağlantı hissedeceksiniz, bu yüzden onlar için daha koruyucu ve destekleyici olabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, ayda bir kez, Ay iki gün boyunca burcunuzun en üstünde. O zaman geldi. Hayatınızın mahrem ve kişisel detaylarının halka açık bir ortamda olabileceği anlamına gelir. Ayrıca, etrafınızdakilere daha fazla duygusal hassasiyet ve empati gösterebileceğiniz anlamına da gelir.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Perşembe ve Cuma günü günlük rutininizden uzaklaşmak için güçlü bir dürtü hissedeceksiniz, bu yüzden farklı bir şey yapmak isteyeceksiniz. Rutini biraz sallayın. Yapabilirseniz seyahat edin. Yapamazsanız, kendi şehrinizde dolaşın.

Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, duygularınızın Perşembe günü daha yoğun olduğunu göreceksiniz. Ve Cuma günü yoğun olacaklar. Doğal olarak, başkalarıyla duygusal karşılaşmaların daha belirgin olacağı anlamına gelir. Bu durum Ay'ın yerleşmesinden kaynaklanmaktadır ve bu her ay iki gün sürmekte.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Ay, Perşembe günü burcunuzun karşısında, bu da dikkatinizi en kişisel ilişkilere (eşler ve yakın arkadaşlar) yöneltir. Hayatınızdaki bu kişilerle çatışırsanız, daha duygusal olacaksınız. Mükemmel bir tartışmacı olsanız bile çatışmalardan hoşlanmıyorsunuz.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Ay'ın yerleşimi nedeniyle Perşembe ve Cuma günü başkalarının refah ve düşüncelerine saygı duymanız gerekebilir. Biraz sorunlar yaşayacağınız anlamına geliyor, bu büyük bir şey değil. Rahat olun.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Perşembe ve Cuma günü başkalarıyla ilişkileriniz daha eğlenceli ve aydınlık olacak. Romantizmde duygusal olacaksınız. Çocuklarınıza karşı koruyucu ve besleyici hissedeceksiniz. Sonuç olarak eğlenceli günler yaşayacaksınız.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Perşembe ve Cuma günü olduğu gibi evde dinlenme şansını elde etmekten mutlu olacaksınız çünkü kendi çevrenizdekilerle rahatlamak ve güvende hissetmek için bir şansa ihtiyacınız var. Ailenizden bir kadınla önemli konular hakkında konuşabilirsiniz.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Perşembe günü başkalarıyla konuşurken, dinlenmek istiyorsunuz. Önemli meseleler üzerinde durabilir ya da bir konuda gerçeği ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Bir an önce haftasonunun gelmesini istiyorsunuz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, duygusal olarak mülklerinizle ilgili normalden daha fazla şey tanımlıyorsanız şaşırmayın. Aslında, bu etki Cuma günü de hissedeceksiniz. Bu nedenle, kendinize ait olan hiçbir şeyi ödünç vermek istemeyebilirsiniz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER