Astrolog Pearl Sirius’tan 5 Nisan Cuma Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 5 Nisan Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cuma günü, bazılarınız iskan edilmemiş bir ev veya ev içi onarım problemiyle ilgili endişe yaşayacak. Piyasadan yeni ürünler veya giysiler alırken dikkatli olun. Aşk ve aile ilişkilerinde daha aktif olabilirsiniz, ancak akrabalarınız eşinizle beklenmedik gerilimler yaratabilir. Özellikle bu hafta iyi bir gelir elde etmeyi umuyorsanız, ne kadar para harcadığınıza dikkat edin.

Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuzun günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuzun şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.

Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Cuma günü sizin için zor bir gün. Ay sizin burcunuzda, bu da sizi biraz daha cesaretli hissettiriyor. Dahası Ay, Satürn ve Plüton’la çelişiyor, bu da patronlar, ebeveynler ve polisle yüzleşmek için iyi bir gün değil. Ancak, geceye doğru kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Cuma günü bir şey hakkında sessizce kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Medya ve yayıncılık, yüksek öğrenim ya da tıp ve hukuk ile ilginiz olabilir. Biraz şaşkın hissedebilirsiniz, çünkü duygularınızı kendinize saklamak zorundasınız. Akşam yemeğini size iyi gelecek birisiyle yiyin.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Cuma günü güç mücadeleleri ortaya çıkabileceği için arkadaşlarınızla, sınıf arkadaşlarınızla ve grup üyeleriyle olan tartışmalardan uzak durun. Neyse ki, akşama doğru ruh haliniz değişiyor ve eğlence zamanı. İyi eğlenceler…

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Cuma günü ortaklar, patronlar, ebeveynler ve polisle etkileşimleriniz zorlu olabilir. Kimseyle kafa kafaya gitmeyin. Onay veya izin isteme gibi konularda biraz daha sakin olun. Akşama kadar iş arkadaşlarınız destekleyici ve her şey yolunda görünüyor.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Cuma günü politika, din veya ırk meseleleriyle ilgili ağır tartışmalara, özellikle de otorite rakamlarına katılmayın. Bunu yaparsanız, bir irade çatışması olacak ve sizin için pek de iyi olmayacak. Ancak akşama doğru, herkesle şımarmak ve flört etmek isteyeceksiniz.

Başak (23 Ağustos-22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Cuma günü miras ve bir başkası ile ortak olarak sahip olduğunuz herhangi bir şeyden sorumlu olan ortak mülk hakkındaki anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu anlaşmazlıklar çocuklar için sorumlulukları da içerebilir. Yapabiliyorsanız alttan alın. Akşama kadar aile konuşmalarınız iyimser ve ödüllendirici.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Cuma günü ortaklarınıza karşı sabırlı olun. Aynı şekilde, evinizde otorite her kimse ona karşı da sabırlı olun, çünkü tartışma yaşayabilirsiniz. Birisini eleştirirken daha "yapıcı tavsiye" ile yapabilirsiniz. Aşk hayatınız, umduğunuz gibi olmasa da güzel bir birliktelik olacak.

Akrep (23 Ekim-21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Cuma günü iş yerinde zor bir gün sizi bekliyor. Çünkü bugün insanlar size zorlu gelecek. Nereye giderseniz gidin engellerle karşılaşabilir ve insanları engelleyebilirsiniz. Sizin açınızdan kötü bir gün olacağa benziyor. Yapabilirseniz bugün evinizde dinlenin. Akşama doğru eğlenceli olacak.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Cuma günü ebeveynler çocuklarıyla başa çıkmada sorun yaşayabilir. Aynı şekilde, tatiller, çocuklar, sanat ve spor etkinlikleri engellenebilir veya saldırı altında olabilir. Akşamları, hoş, finansal haberler olaylara yepyeni bir bakış açısıyla bakacaksınız. Gelsin paralar…

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Cuma günü iş yaparken kibar, nazik ve alçak gönüllü olun, çünkü işler güme gidebilir. Başınıza bela çıkarmayın. Pek görünür olmayın ve sonra akşamın tadını çıkarın. Ailenizle gerçekleştireceğiniz etkinlikler günün geç saatlerinde olumlu ve ödüllendirici olacak.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Cuma günü kardeşler, akrabalar ve komşularla kavgalar, insanların kavga eğiliminde olmalarından ötürü basit bir nedenden ortaya çıkabilir. İnsanlar kritik, savunmacı ve güçlü bir ruh hali içinde. Bu durum ilişkileriniz açısından stres yaratıyor. Akşam, iyimserlik ve iyi zamanlar geri dönecek.

Balık (19 Şubat-20 Mart)

Sevgili Balıklar, Cuma günü finansal meseleler bugün zor olabilir. Çünkü onay alamayabilirsiniz ya da istediğiniz şeyi yapmak için gereken parayı bulamayabilirsiniz. Cesaretinizi kırmayın. Akşama doğru çözüm yolunu bulacaksınız. Ayrıca aşk hayatınızda kısa bir gerginlik yaşayabilirsiniz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER