Astrolog Pearl Sirius’tan 6 Nisan Cumartesi Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 6 Nisan Cumartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, tembellikten hoşlanmazsanız, Cumartesi günü çok fazla iş yapabilirsiniz. Kader, evinizde, çiftliğinizde veya iş yerinizde çok şey başarmanız için size şans verecek. Bazı aileler, eşleri için başka yerde çalışma olasılığını tartışacaklar. İki tanınmış kişiyle ilgili hoş olmayan haberler sizi üzebilir veya hayal kırıklığına uğratabilir. Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım. Sevgiyle, neşeyle dolu bir hafta olsun.


Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Cumartesi günü mali durumunuza bir göz atın çünkü beklenmedik bir şey servetinizi büyük veya küçük bir şekilde etkileyecektir. Para bulabilirsin; para kaybedebilirsin. Sahip olduğunuz bir şey kaybolmuş, çalınmış veya hasar görmüş olabilir. Parlak bir para kazanma fikrine sahip olabilirsiniz.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Cumartesi günü Ay, burcunuzda. Kendinizi rahat hissetmek için çekingen hissedeceksiniz. Ruh haliniz hızla değişiyor ve bu da sizi herkes kadar şaşırtacak. Geçici depresyon yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken en iyi şey hiçbir şey yapmamaktır. Güvende olun.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Cumartesi günü kendinizi huzursuz ve gergin hissedeceksiniz. Yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Olayların karanlık tarafına bakmayın ve karamsar olma eğiliminiz var. Doğru yatırımlarla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Cumartesi günü sıradışı veya bohem olan biriyle karşılaşabilirsiniz. Zaten tanıdığınız biri sizi şaşırtan bir şey yapacak. Bir grubun bir üyesi bir şey söyleyebilir veya şaşırtıcı bir öneride bulunabilir. Rahat olun.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Cumartesi günü ailenizle ve patronlarınızla ilişkileriniz tahmin edilemez gibi görünüyor. Sizi koruyan bir şey söyleyebilir veya yapabilirler. Yanlış anlamamaya özen gösterin. Aşırı tepki göstermeyin. Mümkün olduğunca az şey yapın ve sürprizinizi gizleyin.

Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Cumartesi günü seyahat planları kesinlikle değişecek. Bunun için hazırlıklı olun. Her şeyin plana uygun olduğundan emin olmak için seyahat ediyorsanız tüm ayrıntıları iki kez kontrol edin. Beklenmedik durumlarla başa çıkmak için fazladan zaman bırakın. İptalleri, gecikmeleri ya da ani seyahat ihtiyacı yaşayabilirsiniz.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Cumartesi günü borç verme konusunda dikkatli olun, çünkü beklenmedik bir şey bu alanları etkileyebilir ve farkında değilseniz para kaybı yaşayabilirsiniz. Kendinizi arkadaşlarınızdan ve ailenizden ayırmayın, ancak daha sosyal olmaya çalışın.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Cumartesi günü oldukça muhtemel, bir ortak veya yakın bir arkadaş size bir eğri topu atar ve şaşıracaksınız. İlişkilerinizde daha fazla özgürlük talep edebilirler. Bazı değişiklikler isteyebilirler. Farklı ve sıradışı olan biriyle tanışabilirsiniz.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Cumartesi günü makine arızaları, ekipman problemleri, bilgisayar çökmeleri, personel sıkıntısı, yangın tatbikatları veya beklenmedik gecikmeler nedeniyle işinizle ilgili kesintiler yaşayabilirsiniz. Bu gecikmelerle başa çıkmak için kendinize zaman ayırın. Yapılacak tek şey bu görünüyor.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Cumartesi günü çocuklarınızla ekstra dikkatli olun, çünkü çocuklarınız için kaza eğilimli bir gün. Bu arada, sosyal katılımlar aniden iptal edilebilir, ertelenebilir veya değiştirilebilir. Tam tersi de olabilir. Beklenmeyen bir davet alabilirsiniz.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Cumartesi günü küçük ev aletleri evde kırılabilir veya başka küçük kırılmalar meydana gelebilir. Beklenmeyen biri ön kapınızda görünebilir; ya da bir aile üyenizle ilgili şaşırtıcı haber alabilirsiniz.  Beklenmedik şeyler için kendinizi destekleyin. Acele etmeyin.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, Cumartesi günü sizin için kazalara yol açan bir gün, bu yüzden söylediğiniz ve yaptığınız her şeye dikkat edin. Konuşmadan önce düşünün ve ortaya çıkabilecek tepkilere karşı korunun. Kardeşlerden, akrabalardan ve komşulardan şaşırtıcı haberler duyabilirsiniz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER