Astrolog Pearl Sirius’tan 8 Nisan Pazartesi Burç Yorumu

Astrolog Pearl Sirius’tan 8 Nisan Pazartesi Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Pazartesi günü, Ay, saat 16.15’te Boğa burcundan İkizler burcuna geçiyor. Ay İkizler burcunda olduğunda, duyarlılık, iletişim, öğrenme ve kültürlere düşkün olursunuz. Sezgileriniz daha güçlü olur. Aşk ilişkilerinizin gelişmesine, olayları zorlamadan veya başkalarını manipüle etmeden doğal olarak gerçekleşmesine izin verin. Bazı okurlarım, Kova, Terazi ve İkizler burcunda doğan bir kişi ile olan önceki aşk ilişkisi ile ilgili haberler alacak. Ailesinde, Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan bir adamla ilgili gerilimler yaşayabilirler. Orta yaşlardaki okurlarım, yeni meslektaşları, müşterileri veya diğer yeni şeyleri içeren beklenmedik olaylar nedeniyle işleriyle ilginç bir gün geçirebilirler. Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım. Sevgiyle, neşeyle dolu bir hafta olsun.


Koç (21 Mart-19 Nisan)

Sevgili Koçlar, Pazartesi günü odak noktanız maddi konular olacak. Finansal kararlar için veya yiyecek, benzin ve eğlence dışındaki herhangi bir şeye para harcamak için kötü bir zaman. Bu nedenle dikkatli olun. Pazartesi günü sevdiklerinizle iyi vakit geçirmek için güzel bir gün.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Sevgili Boğalar, Pazartesi günü kendinizi sersemletici ve kararsız hissedebilirsiniz. Ancak, sosyalleşmek ve yaratıcı olmak için mükemmel bir zaman. Mevcut belirleyici ruh halinizden yararlanın ve yeni finansal projelere devam edin, faydalı olabilir. iİnsanlar, para kazanmak için çok çalıştığınızı ve buna çok dikkat edeceğinizi biliyor.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sevgili İkizler, Pazartesi günü gereksiz tartışma ya da ruh haline girmeyin. Çünkü ateşli Mars hala sizin burcunuzda. Ayrıca Ay da saat 16.15’te sizin burcunuza geçiyor. Pazartesi günü arkadaşlarınızla buluşma fırsatınız olacak. Sizinle paylaşacakları bazı haberler veya dedikodular sizi çok şaşırtacak.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)

Sevgili Yengeçler, Pazartesi günü arkadaşlarınızla veya gruplarınızla ilgilenmeye odaklanabilirsiniz; ayrıca, hedefler koymaya dahil olabilirsiniz. Sosyalleşmek için harika bir gün. Finansal taahhütler sorunlu olabilir. Tartışmalar sırasında öne sürdüğünüz fikirler etkili olmayacak ve başkaları sizi yönlendirmek isteyebilir. Bu da kafanızı karıştırabilir ve zarar verici yatırımlara girebilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Sevgili Aslanlar, Pazartesi günü hiçbir şey için gönüllü olmayın veya ebeveynlerinizle ve patronlarınızla konuşurken önemli olan herhangi bir şeyi kabul etmeyin. Yaratıcı fikirlerinizi yazın ve bir kenarda saklayın. Paranın söz konusu olduğu yerlerde çok şey olabilir. Daha önce temkinli olduğunuz riskli projelere yatırım yapmak için iyi bir gündesiniz.

Başak (23 Ağustos - 22 Ağustos)

Sevgili Başaklar, Pazartesi günü Mars, tutkunuzu uyandıran grafiğinizde yüksek konumda olacak. Paylaşılan mülk, vergi ve borç üzerine odaklanıyorsunuz. Ancak, finansal konularda önemli kararlardan kaçınmanız gerektiği anlamına gelir. Dikkat edin. Aşık olduğunuz veya ailenizdeki önemli anları yaşayacaksınız.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)

Sevgili Teraziler, Pazartesi günü harcamalarınızı benzin, yiyecek ve eğlence çeşitliliği ile sınırlandırın. Önemli kararları ve önemli satın alımlarını Salı gününe kadar erteleyin. Dünyadan uzaklaşmak istiyorsunuz. İnsanlarla konuşmayı her zamankinden daha zor buluyorsunuz ve ilişkileriniz ilgili bir süredir sıkıntı yaşıyorsunuz.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrepler, Pazartesi günü arkadaşlarınız ve ortaklarınızla yaptığınız konuşmalar, anlaşılması zor ve belirsiz olabilir. Önemli olan herhangi bir şeyi kabul etmeyin ve hiçbir şey için gönüllü olmayın ya da randevu almayın. İşleriniz konusunda daha relaks davranın.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Sevgili Yaylar, Pazartesi günü iş yerinizde en yüksek üretkenliği beklemeyin, çünkü sizin için çok verimli bir gün olmayacak. Yaşanacak bazı gecikmeler belirsizlik ve kararsızlık duygusu verecek. Ancak, sizin için yaratıcı bir gün olabilir. İyi değerlendirin.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Sevgili Oğlaklar, Pazartesi günü sanat, eğlence dünyası veya organizasyon sektöründe çalışıyorsanız, sizin için çok yaratıcı bir gün olabilir. Çocuklarla çalışırken de başarılı olacaksınız, çünkü her zamankinden daha farklı düşünmeniz kolay olacak. Harcamalarınızı yiyecek, benzin ve eğlence ile sınırlandırın.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kovalar, Pazartesi günü işten kaçmak ve evde kalmak için mükemmel bir gün. İşleriniz ters gidebilir. Yaratıcı bir günde olabilirsiniz. Dışarı çıkmak ve harcamak için en iyi zaman. Kendine güzel bir şeyler alın. Ancak çok aşırıya kaçmayın. Çünkü sonrasında üzülebilirsiniz.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balıklar, Pazartesi günü ailenizin sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmelerini ve onlarla daha fazla zaman geçirmeyi sağlayın. Haftaya birçoğunuz bazı endişe ya da sağlık sorunu ile başlayacak. Finansal konularda iyi bir gündesiniz. Kazançlı bir gün geçireceksiniz.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER