Ay Yengeç burcunda

Ay Yengeç burcunda

Ay, saat 22.52'de Yengeç burcuna geçiyor. Doğum zamanında Ay'ın bulunduğu burç, duygusal ve fiziksel doğanızın bir göstergesidir. Yengeç, su burçlarından, yaşam gelgitlerinin ve duyguların belirtilerinden biridir.

Ay, Yengeç burcunun hükümdarıdır ve bu yüzden sizin hayatınız sizin için hem güçlü hem de son derece önemli olacaktır. Okyanus gelgitleri gibi duygularınız değişken ve dalgalı olacak; ruh haliniz bir gün iyi, ertesi gün aşağı olacak. Su gibi, son derece hassas ve etkilenebilirsiniz. Bir yandan sıklıkla kabuğunuza çekilirsiniz. Çünkü öylesine kolayca incinir, diğer yandan çevrenizdekilerin ihtiyaç ve duygularına kolayca uyum sağlar ve karşılık verirsiniz.

Duygusal güvenlik sizin hayati ihtiyaçlarınızdır. Çağlar boyunca devam eden yaşamınızın gelgitini içgüdüsel olarak değerlendiriyorsunuz ve kabilenin bir parçası olmanız, birbiriyle ilgilenen, besleyen ve ona ait olan destekleyici bir grubun bir parçası olduğunuzu düşünüyoruz. Genel olarak geçmişten ve geçmişten nerelere geldiğinizin önemine dair güçlü bir anlayışa sahipsiniz ve bu nedenle şecere, tarih veya antropoloji ve arkeoloji sizin için çalışma alanlarında başarılı olabilirsiniz. Ev ve aile sizin için önemlidir; doğum günlerini ve yıldönümlerini hatırlar ve dışarıdaki sert dünyanın mağduriyetlerinden konforlu ve sade bir yuva oluşturmak için büyük bir memnuniyet bulursunuz. Etrafınızdakilerin kendilerini iyi hissetmelerini istersiniz ve sık sık kendinizi sıkıntı çekenler için danışman rolü oynayarak bulursunuz. Bir şeyi ya da bir başkasını beslemek için kendinizden vermeye hazırsınız ve yaşam kalıbınızın size bu fırsatı vermesi çok önemlidir.

Ay, Yengeç burcundayken sudan büyük bir zevk alacaksınız. Saatlerce banyoda keyif yapabilirsiniz. Ay Yengeç burcundayken doğanlar, deniz manzaralı bir evde yaşamalı, duygusal dengeniz her zaman elementlerin yatıştırıcı ve ritmik etkileriyle onar

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER