Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Bugün Ay Boğa burcunda. Bugün işiniz ile ilginlenmek, geliştirmek ve alışveriş yapmak İçin güzel bir gün olacak.Koç: Sevgili Koçlar, iş ve ticaret için veya kazancınızı artırmak için mükemmel bir gün. Aynı zamanda harcama için de iyi bir gündesiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için sanat eşyaları veya güzel şeyler satın alabilirsiniz. Ayrıca lezzetli yemeklere para harcayabilirsiniz.

Boğa: Sevgili Boğalar, bugün Ay, herkesi mükemmel bir ruh haline sokan yönetici gezegeniniz Venüs ile dans ediyor. Bugün büyüleyici, girişken ve diplomatiksiniz. Aynı şekilde, tanıştığınız herkes aynı derecede çekici ve diplomatik olacak.

İkizler: Sevgili İkizler, bugün pazartesi, haftanın ilk iş günü olması rağmen ama sizde kaçış duygusu hâkim olacak. Rahatlamak için öğle yemeğine daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Yengeç: Sevgili Yengeçler, bugün eşiniz ya da sevgiliniz ile kalpten kalbe konuşmanın keyfine varacaksınız. Bugün kulüpler, gruplar ve dernekler ile etkileşime girmekten hoşlanacaksınız çünkü sizin için arkadaş canlısı ve dinlemeye istekli bir gün olacak.

Aslan: Sevgili Aslanlar, bugün patronlar, ebeveynler, öğretmenler üzerinde büyük bir izlenim bırakıyorsun. Kuşkusuz, başkalarını düşünme biçiminize ikna etmeye zorlanmış hissetmiyorsunuz.

Başak: Sevgili Başaklar, bugün farklı bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Başka bir yerde olmak istiyorsunuz. Herşeyden uzak durmak, hafif bir esintiyle sallanan palmiye ağaçları ile turkuaz sulara ve beyaz kumlara dokunmak istiyorsunuz. Bugün böyle bir hayal içerisinde olacaksınız.

Terazi: Sevgili Teraziler, bugün hırslı hissetmeseniz de, yine de, miras, sigorta anlaşmazlıkları ve paylaşılan mülkleri tartışmak için iyi bir gündesiniz. Aynı zamanda para veya iyilik istemek için de iyi bir gündesiniz.

Akrep: Sevgili Akrepler, başkalarıyla uzlaşın ve uzlaşmaya hazır olun, çünkü bugün Ay sizin burcunuzun karşısında. Bunu yapmak kolay olacak. İnsanlar bugün sizi daha fazla dinleyecek çünkü diplomatik ve çekicisiniz.

Yay: Sevgili Yaylar bugün işleriniz yolunda gidecek. İnsanlar destekleyici olacak. Gelirinizi artırmanın yollarını bulabilirsiniz. İş arkadaşlarınız bugün arkadaş canlısı. İşle ilgili romantizm başlayabilir.

Oğlak: Sevgili Oğlaklar, bugün, gardırobunuzu yenilemeniz için alışveriş yapmak için güzel bir gün. Bugün eğlenmeyi tercih edebilirsiniz. Sanatla, müzikal performanslarla, spor etkinlikleriyle ve çocuklarla yapılan eğlenceli aktivitelerle yapılacak her şey bugün size çekici gelecek.

Kova: Sevgili Kovalar bugün evinizde zaman geçirmek için iyi bir gün. Evinizi yeniden dekore etmek için enerjiniz yüksek. Bugün işe gitmek için sorumluluklarınız ağır basacak.

Balık: Sevgili Balıklar, bugün işinizde diplomatik, büyüleyici ve ikna kabiliyetiniz açısından güzel bir gün. Bugün insanlarla görüşmeleriniz sezgisel, eğlendirici ve anlamlı olacak.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER