Pearl Sirius’tan 10 Haziran Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 10 Haziran Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Pazartesi günü Ay, birbirinden tamamen farklı olan ve etkileri bakımından yedi göksel bağlantıya giriyor. Bu bizler için hem olumlu hem de gerginlik yaratabilir.  Bu yüzden daha hassas ya da büyük duygusal dalgalanmalara maruz kalabiliriz. Ve zor bir gün yaşamamak için iyi daha güzelini düşünün. 
Pazartesi günü, eylemlerinizi, özellikle eviniz veya akrabalarınız için (özellikle çocuklarla ilgili olanlar için) yapmanız gereken ödemeleri iyi planlayın. Sizi memnun edecek haberler veya bilgiler alacaksınız. Evinizde gerginlik yaratmayın, çünkü pazartesi günü ailenizde uyum ve anlayış için uygun fırsatlara sahip olacaksınız.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koçlar, aileniz ve arkadaşlarınız size büyük ilgi gösterecek. Güçlüsünüz ve sahip olduğunuz enerjiyi başkalarının etkilemek için en iyi şekilde kullanın. Evli Koçlar, birlikte uzun yıllar geçirmiş olsanız bile ilişkinizi beslemelisiniz. Eşinizle birlikte romantik saatler geçirebileceğiniz bilinçli bir zaman yaratmalısınız. Bekâr Koçlar, hayranlarınızın bakışlarını fark edeceksiniz. Seçici olun. Paranın söz konusu olduğu yerlerde gerçekten başkalarının tavsiyelerine uymalısınız. Kendi başınıza iyi, ancak başkalarının da yardımıyla daha iyi olacaksınız.
Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, yakın arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal bağlarınızı güçlendirin. Onlarla görüşmelerinizi daha fazla ertelemeyin. Evli Koçlar, eşinizle romantik saatler geçirebilirsiniz. Bekâr Koçlar, dışarı çıkın, sosyalleşin. Çünkü yeni bir aşk kapınızda. Parasal konularda iyi bir gündesiniz. Dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz. Zaten para harcamak içinde kendinizi istekli hissediyorsunuz. Mutlu alışverişler...
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, kendinizi mutlu ve neşeli hissediyorsunuz. Evli İkizler, eşlerine daha nazik davranmalısınız. Çünkü söyleyeceğiniz bir söz gereksiz yere eşinizi üzebilir, yanlış anlayabilir. Bekâr İkizler, sosyalleşmeniz için güzel bir gün. Çünkü kendinizi sosyal ve maceracı hissediyorsunuz. Hem Venüs hem de Güneş sizin burcunuzda ve Jüpiter burcunuzun karşısında. Bir şey yapabileceğinizi hissediyorsun. Ancak, büyük kararlar ve para harcamak için kötü bir gün. Dikkatli olun.
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir gün. Evli Yengeçler, sizler harikulade bir ruh hali içinde, hiçbir şekilde kendinizi sınırlı hissetmiyorsunuz ve heyecanla eşinizle iyi vakit geçirmek isteyeceksiniz. Eşinizin de aynı şekilde hissetmesini sağlamalısınız. Sevdiğinizi daha çok hissettirmelisiniz. Bekâr Yengeçler, seçimlerle karşılaştığınız bir gün olacak, seçeceğiniz kişinin size ilgisinden emin olun. Planlarınızı uygulamaya koymak için uygun bir zamandasınız. İş arkadaşlarınız, özel ilgi gösterdiğiniz belirli projelerle ilgili önerilerinizden yararlanmaya istekli olacaklar. Parasal konularda tedbirli olmalısınız. İhtiyacınız olmayan şeylere harcama yapmayın. 
Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, coşkunuz arkadaşlarınızı ve grup üyelerinizi cesaretlendirecek. Ancak önemli kararlardan kaçınmalısınız. Evli Aslanlar, eşinizle ilişkiniz çok uyumlu. Eşiniz size gerçekten çok sadık. Bekâr Aslanlar, uzun süredir doğru insanı ararken, henüz ideal eşinizi bulamamış olabilirsiniz, ancak ruh ikizinizle tanışacağınız iyi bir gündesiniz. Mevcut belirleyici ruh halinizden yararlanın ve finansal projelerinize devam edin. Uzun zamandır satın almak istediğiniz bir şeyi alabilirsiniz. 
Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başaklar, ebeveynler, öğretmenler, üst düzey kişilerle hatta polisle konuşurken kendinize güveneceksiniz, çünkü Güneş burcunuzun en üstünde, Jüpiter'in ise karşısında. Yanlış yapmayacağınızı hissettiren bir duygu içinde olabilirsiniz ancak dikkatli olmanızda yarar var. Ay, sizin burcunuzda, diğer burçlara göre daha şanslı olduğunuz anlamına geliyor. Evli Başaklar, eşinizden imkânsız taleplerde bulunma eğilimindesiniz ve eğer sizi tatmin edemezse, gereksiz yere kızıyorsunuz. Sakin olun. Bekâr Başaklar, kendinizle ilgili neyi değiştirmek istediğinizi sorgulayacağınız bir gün yaşayacaksınız. Küçük şeylere aşırı tepki vermeyin. Yeni finansal yatırımlar yapmanız için kötü bir gün.
Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Teraziler, farklı bir şeyler yapmak isteyeceğiniz bir gün. Evli Teraziler, eşinizle ilişkiniz tam anlamıyla harika görünüyor. Eşinizle farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Ancak isteklerinizle boğmamaya dikkat edin. Bekâr Teraziler, sizin için coşkulu ve cesur bir gün olacak. İlgilendiğiniz hayalleri takip ederek, ilgilendiğiniz kişiye yaklaşabileceğinizi düşünebilirsiniz. Nitekim öyle olacak. Finansal meselelerle tamamen rahat bir şekilde ilgilenirken, iş arkadaşlarınız stresli ve korkulu olabilir, ancak bu durumla basit ve sakin bir şekilde başa çıkabilirsiniz. Doğru zamandasınız, hareket ve kar edebilecek cesarete sahip olacaksınız. 
Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrepler, kendinizden emin olacağınız bir gün. Ancak temkinli olmanızda yarar var. Evli Akrepler, eşinizle gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Birlikte spor yapabilirsiniz ya da ikinizin ayrı ayrı gideceği bir akşam önerin. Akşamın sonunda birbirinizi tekrar görmenin mutluluğunu yaşayacaksınız be gerginlikte sona ermiş olacak. Bekâr Akrepler, romantik hayatınızın yeniden değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız; kişisel yaşamınız hakkında bir değerlendirme yapın ve sizin için neyin olumlu, benzersiz ve arzu edilir olduğunu, neyi istediğinizi masaya yatırmak için iyi bir gün. Bazı beklenmedik sorunlar iş anlaşmaları sırasında ortaya çıkabilir. Sinir bozucu bir gün yaşayabilirsiniz. Sakin olmanızda yarar var. Çünkü bu durum geçici. 
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, enerjiniz oldukça yüksek olacak bir gün. Evli Yaylar, eşiniz size karşı sevgi dolu olacak. Epeydir eşinizle ilişkinizin rutinleştiğini düşünebilirsiniz. Ancak yakın zamanda daha hareketli bir evliliğiniz olacak. Bekâr Yaylar, mevcut aşkınızla ilgili kafanız karışmış olabilir, bazılarınız ayrılık kararı alabilir. Yeni bir aşka başlayanlar, dürüst bir yaklaşım sergilemelerinde yarar var. Finansmanınız çalkantılı bir aşamadan geçiyor. Kararlarınızın her zaman doğru olduğunu düşünüyorsunuz, ancak gerçekte durum bu değil. Yakında yatırımlarınızın hiç karlı olmadığı anlayabilirsiniz. Dikkatli olun. 
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, harekete geçmeye özellikle hazırsınız, çünkü kendinizi iyimser ve hevesli hissediyorsunuz. Evli Oğlaklar, eşinizle ilişkinizde çalkantılı bir dönem yaşıyor olabilirsiniz. Sorunlarınızı eşinizle birlikte çözmelisiniz. Bekâr Oğlaklar, sevgilinizle ilişkinizden zevk alacağınız bir gün olacak. Size büyük acı veren duygulardan uzaklaşmanızda yarar var. Çalışmanız özellikle sert bir şekilde eleştiriliyorsa. Hemen, durumunuzu iyileştirmek ve olağanüstü görevleri yerine getirmek için kapsamlı bir plan geliştirin. Finans ile ilgili olarak, bazı hoş olmayan deneyimler yaşayabilir ve kendi zayıf yönlerinizi farketmek zorunda kalabilirsiniz. 
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, sanat veya eğlence dünyasında olanlar için muhteşem bir gün çünkü rutinin dışında düşünebilir ve yaratıcı fikirleriniz konusunda kendinizden emin olabilirsiniz. Sahip olduklarınızla çalışın. Evli Kovalar, uyum ve mutluluk, evliliğinizin bir numaralı talebi. En derin dileklerinizi eşinize söylemeniz için iyi bir gün. Bekâr Kovalar, kendinizi çekici hissedeceğiniz bir gün. İsterseniz göz alıcı davranışlarınızla yeni kişilerin dikkatini kolayca çekmeniz için iyi bir gün. Üstün finansal meseleleri çözmek için mükemmel bir gün. Ayrıca parayla uğraşırken her zamanki gibi dikkatli olmalısınız. 
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, enerjinizi gereksiz şeylere harcamayın. Çünkü ruh haliniz ortalamanın üzerinde olacak. Evli Balıklar, çok konuşkan olacağınız bir gün, bu da sizi oldukça popüler kılacak ve sizi eşinize tam olarak ne duymak istediklerini söyleyebilecek bir konuma getirecek. Bekâr Balıklar, yeni insanlarla tanışmak fikrini zor bulacağınız bir gün. Ne istediğinizi sorgulamanız için iyi bir gün. Para ile uğraşırken dikkatli olun. Şu anda sermayeye yatırım yapmak, felaket sonuçlara yol açmazsa bile büyük olasılıkla kötü bir yatırım olabilir. Uzun zamandır satın almak istediğiniz bir şey planladıysanız, biraz daha bekleyin. 
10 Haziran’da doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gününüz olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER