Pearl Sirius’tan 11 Haziran Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 11 Haziran Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Salı günü yıldızlar özellikle keyifli ve güzel bir gün yaşayacağımızı gösteriyor. Sabaha karşı saat 3.30’da Ay, Terazi'ye geçecek ve uyum ihtiyacı bizi normalden daha fazla etkileyecek. Güzellik ve sanat için takdir duygumuz da teşvik edilecek. Sevgimizi de hissedeceğiz.
Ayrıca Salı günü, heyecan verici bir gün olacak. Çünkü çeşitli iyi fırsatlar ortaya çıkacak ve başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Elbette, tavrınız veya tembelliğiniz durumunda, kayıp veya başarısızlıkla da sonuçlanabilir. Profesyonel düzeyde, işinizde değişiklik yapılması durumunda, bunlar iyi olacak.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koçlar, arkadaş çevrenizle olan ilişkileriniz daha da güçlenecek. Paylaştığınız karşılıklı güven artacak ve başka insanlar sizinle rahat hissedecek. Evli Koçlar, eşinizin yaşam sevginizi paylaşmalarına izin verin. Eşinizle birlikte büyümek için sağlam bir temele sahip olacağınız bir dönem yaşayacaksınız. Bekar Koçlar, yeni buluşma yerleri önererek mevcut ilişkinizi güçlendirin. Hayatınızda daha önemli bir rol vermek istediğiniz biri varsa önümüzdeki iki günü iyi değerlendirin. Finansman söz konusu olduğunda işleriniz iyi görünüyor. Her işlemleriniz iyi gidecek hem de olağan mücadeleler ve rekabetçilik gereksiz hale gelecek.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, hem zihniniz hem de bedeniniz mükemmel bir uyum içinde, kendinizi tamamen formda hissediyorsunuz. Evli Boğalar, ilişkinizde sadece rüya görmekle kalmayacak, gerçekte de yaşamada şanslı olacaksınız. Bunu yaparken hiçbir sınır görmeyeceksiniz. Bekar Boğalar, aşkınızın daha kalıcı olması için hazırlıklı olun, fark edilmek için fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece kendiniz olun. Finansmanınız iyi gidiyor. Biriyle pazarlık yaparken bile, avantajınızla nasıl başa çıkacağınızı biliyorsunuz. 

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, planlarınızı arkadaş ve akrabalarınız ile tartışmalısınız. Fikir alışverişi, iyi karar vermede önemli bir ivme sağlayabilir. Sizi kendi kör noktalarınızı görmenize zorlayacak. Evli İkizler, kendinizi güvende ve rahat hissedersiniz eşinize karşı çok çekici geleceksiniz. Hayalleriniz ve ikiniz için gelen harika zamanların tadını çıkarın. Bekar İkizler, hayatınız geçmişin tüm düşüncelerinden vazgeçerek aniden değişebilir. Mümkün olduğu kadar çok romantik olasılıkları keşfedin. Finansal konular hakkında iyi arkadaşlarınızla konuşun.

Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, pozitif enerji dolusunuz. Yeni projelere yatırım yapmak için paraya ihtiyacınız olabilir. Planlarınıza devam edin, çünkü şartlar sizin için uygun. Size tavsiyede bulunan arkadaşlarınız çoğunlukla size karşı dürüst davranacaklar. Evli Yengeçler, ilişkiniz şimdi tamamen uyumlu olacak. Hiç kimsenin rahatsız etmeyeceği sakin beraberliğin tadını çıkarmalısınız. Bekar Yengeçler, dışarı çıkın ve farkına varın, cesur olun. Sizin için doğru olan kişiyi bulun ve harika zamanlar geçirin. 

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, önemli kararlar almanız için güzel bir gün. Hiçbir şeyi ertelemeyin ya da dışarıdan gelecek yardımı reddetmeyin. Tasarruflarınızı yeni bir şeye yatırmak istiyorsanız, şimdi yapmanın tam zamanı. Evli Aslanlar, eşinizle ilişkinizde her şeyin farklı yönlere doğru kayması şaşırtıcı değil. Size güzel bir haber; ilişkinizin uyumlu olacağı bir sürece giriyorsunuz. Bekar Aslanlar, kendiniz için üzülmenin zamanı değil, hayatınızı paylaşacak birini bulmak için yeni birisiyle tanışmak için her fırsatı kendinize verin. Cesur olun, dışarı çıkın ve sosyalleşin.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başaklar, biraz nefes alıp, gereksiz yüklerden kurtulmak için iyi bir gün. Bugünlerde, planladığınız yatırımları ve satın alımları erteleyin. Beklenmedik olaylar, beklentilerinizi ve projelerinizi mahvedebilir. Evli Başaklar, unutmayın ki iyi ilişkiler her zaman aynı zamanda uzlaşmalardan oluşur. Bu konuda eşinize karşı biraz daha duyarlı ve dikkatli yaklaşmanız gerekiyor. Bekar Başaklar, ilişkinizde sevgiyi ve güvenlik duygusunu ön planda tutabilirsiniz. İlişkinizde yeniliklere açık olun.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Teraziler, aklınızı verdiğin her türlü zorlu görevi üstlenecek kadar güçlüsünüz. Fakat kendinizi psikolojik yüklerden kurtarmalısınız. Mali işlerinizi ılımlı bir şekilde yürütün. Şu anda oldukça memnunusunuz ancak para borç verirken bile artıları ve eksileri tartmalısınız. Özel ilişkileriniz rahat ve açık tarzınız sayesinde sorunsuz görünüyor. Evli Teraziler, eşinizle aranızdaki tartışmalar şu anda gündemde değil. Beraber çok uyumlu bir dönem geçiriyorsunuz. Bekar Teraziler, nereye giderseniz gidin insanlar sizi görmekten mutluluk duyacak. Kalbinizle ilgili güveniniz, kendinize olan güveniniz size tüm kapıları açacak.
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrepler, yavaşlayın, katılacağınız tüm aktivitelerle, hem zihninizin hem de vücudunuzun izin verdiğinizden daha fazla rahatlamaya ihtiyacı var. Şimdi büyük bir yatırım veya devralma yaparsanız hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Evli Akrepler, sevdiğiniz kişiyi reddetmeyin, eşinizin öfkesini arttırmamaya özen gösterin. Bekar Akrepler, ilişkinizde stres yaşayabilirsiniz. Hissedeceğiniz stresi hafifletmenin bir yolu, hayata daha eğlenceli bir şekilde yaklaşmak ve durumunuzu aydınlatmaya çalışmak. 
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, sözlerinizi dikkatli seçmenizde yarar var. Çünkü etrafınızdaki kişileri kırabilir ya da gereksiz tartışma yaşayabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, yatırımlarınız zarar etmeye meyilli. Kendinizi rahatlatmak için bir şeyler satın almayın. Evli Yaylar, eşinizi gereksiz yere yargılamaktan vazgeçin. Birlikte daha fazla vakit geçirin. Bekar Yaylar, yeni biriyle konuşurken, kendiniz veya geçmişiniz hakkında asla fazla bir şey konuşmayın, mevcut durumunuzla ilgili konuşabilirsiniz.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, şu sıralar arkadaş ve akrabalarınız tarafından sık sık yanlış anlaşılıyorsunuz. Gergin durumu daha da kötüleştirmemek için zamana bırakın. Finansmanınız çok iyi görünmüyor. Büyük çaplı yatırımlar yapmayın, finans danışmanlarınız size kötü bir anlaşma yaptırabilir. Evli Oğlaklar, eşinizle eskisi gibi bağlantı kuramıyorsunuz. Gecikmiş sorunları çözmek ve yeni bir başlangıç yapmak için ideal bir gün. Cesur olun ve konuşun. Bekar Oğlaklar, yoğun bir inceleme altındasınız ve en çok değer verdiğiniz kişilerden alabileceğiniz eleştirilere kötü tepki verebilirsiniz. Duygusal patlamalar daha sonra pişman olduğunuz şeyler söylemenize yol açabilir. Dikkatli olun.
 Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, dışarı çıkıp tadını çıkarmak için güzel bir gün. Finansmanınız şanslı bir yıldızın altında. Bir dizi iyi teklif alabilir ve yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Parasal başarı şansınız daha iyi olamazdı. Evli Kovalar, eşinize özel olduğunu hissettirmelisiniz. Akşamı bir restoranda romantik bir şekilde geçirin ya da evde bir aşk filminin keyfini çıkarın. Bekar Kovalar, her şeyi yapabilen kendinden emin hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki kişiyi daha samimi bir şekilde bir araya gelme niyetiniz konusunda ikna edersiniz. Çekiciliğinize ve doğallığınıza güvenebilirsiniz.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, başkalarının her şey için sizi suçlamasına izin vermeyin, çünkü bazen onlar da hatalı. Finansal taahhütler sorunlu olabilir. Tartışmalar sırasında öne sürdüğünüz fikirler etkili olmayabilir ve başkaları sizi yönlendirmek isteyebilir. Kafanız karışabilir ve zarar verici yatırımlara girebilirsiniz. Evli Balıklar, ilişkinizde değişiklikler artıyor, eşinizdeki roller değişebilir ya da bir dış kuvvet bazı sorunların nedeni olabilir. Bekar Balıklar, aşk hayatınızdaki sorunları veya değişiklikleri kabul ederek, ideal planınıza uymasa bile meselelere kendinizden emin ve olumlu bir şekilde yaklaşın. Aşk hayatınızda çok fazla gelişme ve ilerleme için izin verin.

Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. Ve hepimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun. 11 Haziran’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER