Pearl Sirius’tan 12 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 12 Haziran 2019 Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Ay ve Jüpiter, Çarşamba günü bir kez daha mutlu anlar hazırlayabilir, en yoğun saat 11.42 ve 13.42 arasında olacak. Cömert Kral Jüpiter, kendi burcu Yay burcunda, bazı kadın okurlarıma mutluluk getirebilir. Kolaylık ve anlayışla, önemli toplantılara katılacak ve devlet, bankacılık, vergi veya diğer kurumların temsilcileri ile temaslarda bulunacaksınız. Seyahat için de iyi bir gün olacak. Birçok yeni şey öğreneceksiniz, fakat paylaştığınız şeye dikkat edin, böylece kendinizi dedikodu içinde bulmazsınız.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koç, enerjin yüksek ve katıldığın takım çalışmasında üretken olacaksın. Şu anda hiçbir şey seni durduramaz ve tüm işlerin hatta para meselelerin başarılı görünüyor. Evliliğinizde tamamlanmış bir aşk hayatı, ilişkinizdeki savaşın yarısı anlamına gelir. Bu nedenle kültürel veya sportif bir yapıya sahip daha geniş kapsamlı bir aktivite yakın gelecekte gündemine almalısın. Bekar Koç, sihirli bir şekilde tanıştığın ve sosyalleştiğin insanlarla uyumlu görüneceksin. Bu da sana güçlü bir kimlik duygusu hissettirecek. Oldukça çekici görüneceksin.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğa, planlarını uygulamaya koymak için uygun bir zaman. İş arkadaşların, özel ilgi gösterdiğin belirli projelerle ilgili önerilerinden yararlanmaya istekli olacaklar. Kendiniz, aileniz ve arkadaşların için bol miktarda enerjin var ve güçlü, sakin ve uyumlu, aile bağlarını güçlendireceksin. Evliliğin, harikulade bir ruh hali içinde, hiçbir şekilde sınırlı hissetmeyeceksin. Eşinin tepkilerini gözlemle ve pozitif enerjini kullan. Bekar Boğa, başkalarını da, senin gibi hayat konusunda hevesli olmaya teşvik edeceksin. Hayatındaki kişiyle daha ciddi bir ilişkiye başlayabilirsin.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, sabırsız ve bir o kadar da enerji dolusun. Kendine inanıyor ve projeni gerçeğe dönüştürmek için fırsatın olacak. Çarşamba günü kariyer olanaklarını geliştirmek için yeni adımlar atabilirsin. Doğru iş kararları için iyi içgüdülere sahip ve para meseleleri söz konusu olduğunda tamamen gerçekçi olacaksın. Evliliğinde, ilişkin için bazı önemli kararlar alabilirsin. Eski düşüncelerden kurtulmalı ve sonunda eşinle açık ve dürüst bir şekilde konuşmaya başlamalısın. Bekar İkizler, başkalarının duygularına duyarlı, ilgini çeken, ara sıra kalp çarpıntısı romantizm potansiyeline işaret eden biriyle konuşabilirsin. Sabırlı ol.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, çalıştığın insanlar dostça ve söyleyeceklerinle ilgileniyorlar. Var olan takım ruhu, çeşitli projelerle mücadele etmeni sağlayacak. Önemli yeni kazanımlar için son derece umut verici bir gün. İyi bir teklif için doğru içgüdülere sahip olacaksın. Eşin özellikle tatlı bir öpücükle seni büyüleyecek. Kelebekleri hızlı bir şekilde midende hissedeceksin ve daha sonra kalbin tekrar aşk ve romantizmle dolu olacak. Bekar Yengeç, önüne çıkan fırsatı kaçırma, aradığın özel kişi, hayalindeki eş, olumlu bir şekilde cevap vermeni bekliyor. 
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslan, aile bağlarını yeniden kurmak sana birçok yönden yarar sağlayacak. Ailenle temaslarını yenilemek için bu zamanı kullanmalısın. Her zamanki finansal meseleleri halledeceksin ve farklı yatırım türlerini göz önünde bulundurmalısın. Eşinle ilişkinin nasıl olması gerektiğini, neyin anlaşılmadığını ve senin için sinir bozucu olanın ne olduğuyla ilgili çok net bir fikrin olacak. Yıldızlar, sana çok fazla hassasiyet kazandırdı, böylece eşinle isteklerinle yüzleşirken hiçbir sorunla karşılaşmaman gerekmeyecek. Bekar Aslan, duygularınla temasa geçtiğinde, ne yapman gerektiğine tam olarak karar vermene yardımcı olan duyguların konusunda net olduğun için şanslısın. 
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başak, kişisel ilişkiler her zaman bir plana göre yürütülmez. Sinir bozucu bir ruh hali içinde olabilirsin. Karşılaştığın sorunları çözmek imkansız görünüyor. Tamamen yeni bir yaklaşım benimseme olasılığını göz ardı etme. Planların ve fikirlerin yolunda gitmeyebilir. Eşin tarafından kışkırtıldığını hissedebilirsin. Gereksiz tartışmalardan kaçın. Sakin ol. Bekar Başak, romantik hayatın yeniden değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorsan, kişisel yaşamın hakkında bir değerlendirme yap ve senin için neyin olumlu, benzersiz ve arzu edilir olduğunu, neyi istediğini anla. 
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Terazi, enerjin çok fazla, hiçbir şey coşkunu ve fiziksel aktivite arzunu azaltamaz. İş yükün arttıkça, işleri kolaylıkla gerçekleştirir ve uzmanlığın için tanınırsın. Vaktini küçük meselelere harcama. İş içgüdülerini çok iyi bilerek, neyin önemli olduğuna odaklanmak için kullan. Eşine, aşkınızın ne kadar büyük olduğunu gösterebilir ve harika ışıltılı dünyanızı hayallerindeki kadın ya da erkekle paylaşabilirsin. Bekar Terazi, karşına çıkan seçimler kafa karıştırıcı olabilir ve kime sarılmak istediğinden emin değilsin. Kibar ve diplomatik olmak zorunda olmanın sana sorun çıkardığını düşünüyorsan, insanlara bekar kalmak istediğini ve ciddi bir ilişki istemediğini söylemende yarar var.
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrep, özel hayatınla ilgili tatsızlık hissetmek zorunda kalabilirsin, sık sık garip çatışmalara karşı durman istenebilir. Sana büyük acı veren bazı kararlar alınabilir. Bu aşamayı içsel gelişim için bir şans olarak görmeye çalış. Finans ile ilgili olarak, bazı hoş olmayan deneyimler yaşayabilir ve kendi zayıf yönlerini fark etmek zorunda kalabilirsin. Uzun zamandır eşin gökten senden daha fazla etkilendi. Bu nedenle kendine karşı dürüst ol ve neyin yanlış gittiğini düşün. Sorunları ele almaya ve eşinle birlikte çözmeye çalış. Bekar Akrep, ilişkinizden zevk almak için iyi bir gün. Ancak hala ne aradığını bulabilmiş değilsin. Etrafınıza alıcı gözlerle bak.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yay, işteyken biraz alçakgönüllülük yap, başarı arayışı içinde kendine uygun, daima adil davranmalısın. Aksi takdirde iş arkadaşlarını kırmaya meyilli bir gün. Hayal kırıklığı yaratan şeyler satın almakla zaman kaybetme. Kesinlikle gerekli olmadıkça büyük bir satın alma yapmaktan veya finansal bir taahhütte bulunmaktan kaçınmalısın. Eşine daha fazla ilgi göstermen gereken bir gün. Bekar Yay, Çevrendeki yüksek farkındalık seni romantizm bulman için ortaya çıkan birçok fırsata karşı duyarlı hale getirecek. Tekliflere açık ol.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlak, profesyonel olarak her şeyin üstesinden geleceksin. Ancak istenmeyen bir şey yaşayabilirsin ve acele karar verme. Para ile uğraşırken dikkatli ol. Şu anda sermayeye yatırım yapmak, felaket sonuçlara yol açmazsa da, yanlış adım atmana neden olabilir. Eşin seni oldukça popüler bulacak ve sana duymak istediklerini söyleyecek. Bekar Oğlak, yeni insanlarla tanışma fikrini zor buluyorsun, gerçekten düşünmek istediğin bir şey değil, böyle hissediyorsan bir süre beklemek ve gerçekten ne elde etmek istediğini düşünmen için iyi bir zaman.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kova, enerjiksin ve hayattan oldukça zevk alacaksın. Kariyerin olumlu yönde ilerliyor. Şu anda sadece gereksiz alımlar için olmadığından emin olduğun sürece, biraz daha fazla harcama yapmayı göze alabilirsin. Eşinle ilişkin daha iyi olamazdı. İkiniz de birbirinize şefkatli davranacaksınız. Günlük yaşamınızı birbiriniz için küçük sürprizlerle aydınlatacaksınız. Bekar Kova, pozitif enerji dolusun, gayretlerinin karşılığını alacaksın, başkalarının seni reddetmesi çok zor ihtimal. Aldığın ilgiye ve gösterişe mütevazı kalmaya çalış.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, arkadaşların ve ailen tarafından bastırılmış hissedebilirsin. Kariyerin kolay kolay üstesinden gelemeyeceğin beklenmedik engellerle karşı karşıya olabilir. Ancak yakında daha rahat hissedeceksin. Kârlı bir şekilde yatırım yapman konusunda cazip teklifler alıyor olsan dahi zamana bırakabilirsin. Eşinle ilişkinde biraz kargaşa yaşıyorsan, eşinin bundan sorumlu olduğunu her zaman otomatik olarak düşünme. Kişisel stresini veya profesyonel yaşamın stresini eşine vermediğinden emin ol. Bekar Balık, romantizme koşuşturma eğilimi, aşkın için potansiyel adayları korkutuyor. Böyle güçlü bir yaklaşımın arzu ettiğin kişi üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Eğer reddedilmeyi istemiyorsan, daha yumuşak ve dingin bir tutum geliştirmeye çalış.
Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. Ve hepimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun. 12 Haziran’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER