Pearl Sirius’tan 15 Mayıs Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 15 Mayıs Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Çarşamba günü, uyku eksikliği veya nahoş rüyalar nedeniyle güne kötü bir ruh hali ile başlayabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde sizin için çok ilginç ve olumlu bir şekilde gelişecek. Çoğunlukla aile veya akrabalarınızla yapılan sohbetler veya parayla ilgili faaliyetler için iyi bir gün olacak. Bazı problemlerinizi çözebileceksiniz, fakat bu önemli kararlar verdikten veya gerçek olasılıklarınızı değerlendirdikten sonra olacak. Erkek okurlarım, dikkate almaması gereken önemli haberler, davetiyeler veya öneriler alacaklar.

Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. 
Size yardımcı olalım.
Sevgiyle, neşeyle, kazanç dolu güzel bir Salı olsun.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle, lüks, zarif ürünler satın almak isteyebilirsiniz. Borçla cebelleşen milyonlarca insan gibi, kredi kartınızdan ya da nakit almayı düşüneceksiniz. Size tavsiyem, sizi her ne kadar cezbetse de finansal durumunuzu göz önünde bulundurun. Dikkatli olun. 

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, Merkür, hayal gücünüzü ve hayal kurma yeteneğinizi teşvik eden Neptün'le dans ediyor. Başkalarına ilişkin algılarınız daha doğru olabilir. Çünkü başkalarının kafasında neler olduğunu hissedebilirsiniz. Ve etrafınızdaki kişilerle ilişki kurmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, başkalarına karşı sempati duyacaksınız, özellikle de daha şanslı olan veya sizden daha fazla problemi olan biriyle karşılaşırsanız. Unutmayın! Hepimizin sorunları var, bu yüzden hepsi göreceli. Sevecen ve şefkatli bir gündesiniz. Başkalarının mutlu olmasını isteyeceksiniz.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, bir arkadaşınızı idealleştirebilirsiniz ki bu bazen yapmak için eğlenceli bir şey. Özellikle bir hayır kurumu olması durumunda bir organizasyon veya kulübü idealleştirebilirsiniz. Durum ne olursa olsun, kendiniz yapın. Başkalarının sizin düşüncenizi etkilemesine izin vermeyin.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, ebeveynlerinizin ve patronlarınızın ihtiyaçlarına sempati duyacaksınız. Zorda olan birisine yardım etmenin ne kadar önemli olduğunu iyi biliyorsunuz. Bu nedenle yetkilerinizi, yardıma ihtiyacı olan üçüncü bir tarafa yardım etmek için bile kullanabilirsiniz.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sevgili Başaklar, Venüs’ün Boğa’ya yerleşmesiyle, güzellik takdiriniz daha da artıyor. Bu nedenle kendinize; müzeler, sanat galerileri, güzel butikler, mimari yapılar veya el değmemiş parklar gibi güzel yerlerin tadını çıkarma şansını verin. Doğayla içi içe olun ve dünyadaki tüm güzelliklerin farkına varın.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Sevgili Teraziler, çevrenize karşı cömert davranarak veya başkalarını da cömert olmaya ikna ederek, onlara yardım etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Örneğin; bağış yapmak için iyi bir gün. Yine de büyük miktarlarda parayla uğraşırken dikkatli olun. Kendinizi cömertlik konusunda biraz frenleyin.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Sevgili Akrepler, başkalarıyla konuşmalarınız ilginç olacak. Net düşünemeyebilirsin. Bu da doğal. Çünkü Merkür, Neptün ile dans ederken işler biraz bulanık. Bununla birlikte, bu aynı bağlantı sizi çok sezgisel hale getirebilir. Başkalarının sizinle ilgili ne düşündüğünü hissedebiliyorsunuz. 
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, ayrıntılara odaklanmayı gerektiren önemli kararları ve çalışmaları erteleyin. Neyse ki, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz sıcak ve arkadaş canlısı olacak. Aslında onların ihtiyaçlarına ve isteklerine sempati duyacaksınız, bu yüzden başkaları size sorunları ile gelecek. 

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, özellikle sanat ve eğlence dünyasında çalışan tün Oğlak okurlarım için harika bir gün olacak. Çünkü hayal gücünüz artıyor. Bu da, fikirleri ve kavramları görselleştirmenize ve yeni şeyler yapmanın orijinal yollarını görmenize olanak sağlıyor. Ayrıca çocuklara sempati duyacaksınız.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Sevgili Kovalar, aile tartışmaları karşılıklı olarak sempatik olacak. Bu yüzden başkalarının sempatisini kazanmak ve fikirlerinizi onaylamayı teşvik etmek istediğiniz bir konuyu ele geçirmek için iyi bir gün. Karşılıklı tartışmalarınız uzun sürebilir. Ancak işe yarayacak. Deneyin.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Sevgili Balıklar, hayal dünyasında hayal kurmaya ve kaybolmaya zaman geçirmek için klasik bir gün. Hepimizin zihinsel sağlıklı günlerine ihtiyacımız var. Endişelenmeyin. Bir kahve alın ve tadını çıkarmak için gizli küçük bir yer bulun. Kendinizi insanlardan uzak tutmamaya çalışın. 
 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER