Pearl Sirius’tan 16 Mayıs Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 16 Mayıs Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Perşembe günü saat 09.15 ila 00.15 saatleri arasında alışveriş yapmaktan veya büyük kararlar almaktan kaçının. Çünkü Cuma günü saat 00.26’da Ay, Terazi’den Akrep’e geçiyor olacak. İdari işlemlerde size eşlik etmek isteyen aileniz ve arkadaşlarınızın varlığına güvenebilirsiniz. Özellikle yeni aşık olduysanız veya yeni evlendiyseniz, eşinizin ilişkinizde daha fazla talepkar olmasına şaşırmayın.
Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. 
Size yardımcı olalım.
Sevgiyle, neşeyle, kazanç dolu güzel bir Perşembe olsun.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, finansal durumunuzu nasıl güvence altına alacağınızı ve daha iyi bir temele geçeceğinizi düşünüyorsunuz. Hepimiz finansal güvence isteriz. Bazı fikirleriniz üzerinde yoğunlaşın. Harekete geçmek için biraz bekleyin. En azından Cuma günü harekete geçin.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, pratik planlar yapmak ve geleceğinize sağduyulu bir bilgelikle bakmak için harika bir gün. Ancak harekete geçmek için bekleyin. Hedeflerinizi güvenli bir şekilde takip ederseniz, diğerleri size katılacak ve ilginç zamanları sizinle geçirmek için sabırsızlanıyor olacaklar.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, araştırmalarınız iyi geçecek, zihninizi odaklama ve sabit bir yönde çalışma isteğiniz yüksek görünüyor. Bugünlerde yeni bir şey başlatmayın. Bir şeyler yapmanız gerekiyorsa da günün sonunda sonuç alabilirsiniz. Daha iyi bir sonuç için biraz beklemenizi tavsiye ederim.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, daha yaşlı veya daha deneyimli biri, sizin için mükemmel tavsiyeler verebilir. Ancak, bu tavsiyeye uymayı kabul etmeden veya gemiye atlamayı kabul etmeden önce biraz bekleyin. 
İlişkinizde sadece rüya görmekle kalmayacak, aslında aktif olarak yaşamada da şanslı bir gündesiniz.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, patron, veli ya da otorite pozisyonunda olan biriyle görüşmek pratik olacak. Çünkü herkes gelecekteki planlama konusunda temel konularla ilgileniyor. Finans ile ilgili olarak bazı hoş olmayan deneyimler yaşayabilir ve kendi zayıf yönlerinizi fark etmek zorunda kalabilirsiniz.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sevgili Başaklar, yeni bir şeyler incelemek ve öğrenmek için harika bir gün. Mantıklı, analitik bir aklınız var ve öğrenmeyi seviyorsunuz. Üstün finansal meseleleri çözmek için mükemmel bir senaryo istiyorsunuz. Mantıklı yatırımlar seçme konusunda doğru içgüdülere sahipsiniz.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Sevgili Teraziler, ortak mülkün pratik yönlerini, ortak giderleri, vergileri, faturaları ve bankacılık sorunlarını ele almak istiyorsunuz. Bunlardan bazılarını sürdürebilirsiniz. Ancak Cuma gününe kadar önemli kararlar vermeyin. Ailenizin sizi sürekli eleştirmesi, her şeyi yanlış yaptığınızı hissettirebilir.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Sevgili Akrepler, yakın arkadaşlarınızla ve ortaklarınızla yapılan görüşmeler canlı ve yaratıcı olacak. Farklı fikirleri, özellikle de nesnelere olan farklı pratik yaklaşımları keşfetmekten zevk alın. Ama herhangi bir şeyi yerine getirmek için Cuma gününe kadar bekleyin.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, gününün büyük bir kısmının verimliliği ve programları engelleyen bir Ay uyarısı olmasına rağmen yine de bazı pratik çalışmalar yapacaksınız. Önemli kararlarınızı biraz erteleyin. Kârlı bir şekilde yatırım yapmanız konusunda cazip teklifler alıyor olsanız dahi, bu teklifleri zamana bırakın.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, çocuklarınıza bir şeyler öğretmek için iyi bir gün. Spor yapmanız veya sanatsal yönünüzü geliştirmeniz için iyi bir gün. Çünkü yaratıcı ve pratik fikirlere odaklanacaksınız. Günün sonunda Ay Uyarısı sona erene kadar yiyecek, yakıt ve eğlence harcamalarını sınırlandırın.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Sevgili Kovalar, aile tartışmalarınızda tamirat ve pratik konular gündemde olacak. Daha yaşlı bir aile üyenizin, paylaşacağı güçlü görüş veya önerilere kulak verin. Pişman olmazsınız. Ay uyarısı sona erene kadar yiyecek, yakıt ve eğlence dışında hiçbir şey için para harcamayın.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Sevgili Balıklar, hayal gücünüzdeki yükseliş sayesinde zekice ve pratik fikirler üretiyorsunuz. Odak noktanız pratik konular olacak. Uzun zamandır istediğiniz bir şeyi kendiliğinden bir satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, önemli bir karar vermek için Ay uyarısını dikkate alın. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER