Pearl Sirius’tan 17 Mayıs Cuma Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 17 Mayıs Cuma Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cuma günü gezi için elverişli bir gün olacak. Bir amaç için belirli insanlara veya yerlere olan ilginiz artacak. Sahip olduğunuz işletme veya çiftlikle ilgili olarak seyahat edebilirsiniz. Evinizde veya kişisel yaşamınızda çeşitli değişiklikler için kaynaklar ve fırsatlar bakımından daha sınırlı olabilirsiniz. Yeni tanıyacağınız kişiler, hayatınızda geçici olmayacak ve çoğu durumda karmik bir karaktere sahip olacaklar.
Sevgili okurlarım, burcunuzu okurken, sadece doğduğunuz günün burcunu değil, Yükselen ve Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye ediyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuz şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. 
Size yardımcı olalım.
Sevgiyle, neşeyle, kazanç dolu bir Cuma olsun.

Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, akıllı, becerikli fikirlerle dolusunuz, bu yüzden zaten sahip olduğunuz bir şey için yeni kullanımlar veya uygulamalar göreceksiniz. Para kazanmak için de yeni yollar görebilirsiniz. Daha iyi ücretli bir iş bile bulabilirsiniz, ya da yeni yatırımda bulunabilirsiniz.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, aynaya bakın ve kendinize dünyanızda yarattığınız imajı geliştirmek için neler yapabileceğinizi sorun. Ne de olsa, ilk izleniminiz için asla ikinci bir şansınız olmaz. Başkaları ile görüşmeleriniz güçlü ve konulara açık olacaksınız.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, cevapları ve çözümleri arama kabiliyetiniz harika olacak. Resmen iz süreceksiniz. Sadece zihniniz odaklanmakla kalmaz, aradığınızı bulana kadar çalışmaya devam etmek için motivasyon ve dayanıklılığa sahip olacaksınız. Sırları çözeceksiniz, ihtiyatlı olun.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, güçlü olan birini kendinize çekebilirsiniz. Korkmayın çünkü başka birinin gözünde güçlü biri olma ihtimaliniz de var. Her iki durumda da, konuşmalarınız daha iyi olması için değişiklikler getirecek. Güzel bir gündesiniz. İyi değerlendirin.

Aslan (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, patron veya bir ebeveynle olan ilişkiniz güçlü ve daha iyi bir noktaya gelecek. Daha iyi bir sonuç almak için büyük meselelerle uğraşmaya hazırsınız. Bu, tekrar baştan başlamanız gerektiği anlamına da gelebilir. Ne yaparsanız yapın önce kendi iç sesinize kulak verin.

Başak (23 Ağustos - 22 Eylül)
Sevgili Başaklar, siyaset, din ya da ırkçı konularla ilgili kişisel görüşlerinizi tahrik eden insanlardan uzak durun. Çünkü tartışma eğiliminde olacaklar. Siz de başkalarını bu konularda aynı fikirde olmaya zorlamayın. Bu konular açılırsa, yanıt vermeden başka bir konu açın.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim)
Sevgili Teraziler, bankacılık, paylaşılan mülk, vergi, borç, irade, miras ve sigorta konularında ayrıntı bulma gibi konularda sizin için iyi bir gün olacak. Harika bir yol izleyeceksiniz çünkü aradığınızı bulmak için motivasyonunuz, sebatınız ve paranız var. Bol şanslar.

Akrep (23 Ekim - 21 Kasım)
Sevgili Akrepler, ortaklarınızla konuşurken sakin olun ve arkadaşlarınızı kırmayın. Çünkü başkalarıyla sohbet etmek sizin için iyi bir gün olmayacak. Konulara çok ciddi ya da tartışmaya eğilimli olacaklar. Hatta bazı insanlar saldırgan olabilir. Sakin ve temkinli olun.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, işte verimli bir gün olacak. İçgörü ve reform yapmak ve ne yaparsanız geliştirmek için derin bir istek duyuyorsunuz. Agresif olabilirsiniz, çünkü işlerin nasıl daha iyi olabileceğini görüyorsunuz. Başkalarının işbirliğini almak için ustaca davranın.

Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, spor ve rekabete karışmışsanız, insanlar biraz agresif oldukları için biraz zor olabilir. Söylediklerinin ne anlama geldiğini anlamaya çalışın. Ayrıca fiziksel olarak gözünüze sokacaklar. Sakin olun. Unutmayın, İstanbul bir günde fethedilmedi.

Kova (20 Ocak - 18 Şubat)
Sevgili Kovalar, evde tamirat yapmak için klasik bir gün. Büyük olasılıkla, yeniden inşa etmeden veya inceltmeden, iyileştirmeden ya da geri kazanmadan önce nesnelerin tam olarak ne işe yarayacakları konusunda gereken projeleri hayata geçireceksiniz. Bu işte bayağı iyi görünüyorsun.

Balık (19 Şubat - 20 Mart)
Sevgili Balıklar, zihniniz çok güçlü ve odaklanmış, her şeyi yapabilirsiniz. Her şeyi inceleyebilir, öğretebilir, satabilir, ikna edebilir ve harekete geçebilirsiniz. Sizin için harika bir gün. Tasarruflarınızı yeni bir şeye yatırmak istiyorsanız, şimdi yapmanın tam zamanı.





 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER