Pearl Sirius’tan 22 Mayıs Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 22 Mayıs Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Çarşamba günü etrafınızdaki uyumu, sıcaklığı ve sevgiyi korumak önemli. Negatif insanlar tarafından kışkırtılsanız bile, olumlu ruh halinizi koruyabileceksiniz. Küçük kazalara karşı dikkatli olun.
Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuzun günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuzun şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.
Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, sakin olun. Çünkü evinizde beklenmedik bir şeyler gerçekleşecek. Küçük ev aletleri bozulabilir veya küçük kırılmalar meydana gelebilir. Bir aile tartışması yaşanabilir ya da belki bir evcil hayvan tahribat yaratabilir. 
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, verimli bir gün yaşayacaksınız. Ancak aklınız aynı anda her yerde olacak. Bu dağınıklık size sürpriz sonuçlar ve kendiliğinden beklenmedik durumlar yaratacak. Bu da kaza eğilimli anları içerir. Sakin ve dikkatli olun.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, varlıklarınız ve paranızla ilgili her şey tahmin edilemez görünüyor. Para bulabilirsiniz ya da kaybedebilirsiniz. İhtiyacınız olmayan şeyler alabilirsiniz. Faturalarınızı saklayın. Para kazanma fikirlerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, kendinizi huzursuz hissediyorsunuz. Daha sonra pişman olacağınız bir şey söyleyebilir veya yapabilirsiniz. Bunu önlemek için enerjinizi güçlendirin. Bir şey söylemeden veya yapmadan önce iyi düşünün. Burcunuz için kazalara açık bir gün, bu yüzden dikkatli olun.
Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, kendiniz, aileniz ve arkadaşlarınız için bol miktarda enerjiniz var ve güçlü, sakin ve uyumlu, aile bağlarını güçlendiriyorsunuz. Karlı ticari işlemler için doğru içgüdüye sahipsiniz. Doğru yatırımlarla ilgili müzakereler yapabilirsiniz. Ödenmemiş finansal talep bırakmayın.
Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başaklar, arkadaşlarınızla veya bir grup, kulüp veya organizasyonla olan ilginiz sizi şaşırtabilir. Aynı şekilde, başkalarını da siz şaşırtabilirsiniz. Çünkü herkesin beklemediği bir şey ortaya çıkabilir. Esnek kalın, farklı ya da sıradışı olan insanlarla görüşebilirsiniz.
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim) 
Sevgili Teraziler, patronlar, ebeveynler, öğretmenler ve üst düzey kişilerle uğraşırken dikkatli olun, çünkü tahmin edilemez şeyler olabilir. Otorite sahibi biri sinirlenebilir veya en az umduğunuz bir şeyi yapabilir. Biriyle kavga edebilirsiniz. Ne olursa olsun, sonradan pişman olacağınız bir şey yapmayın. 
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Sevgili Akrepler, seyahat planlarında zorlanacaksınız. İptal edilebilir, ertelenebilir veya değiştirilebilir. Veya aniden seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz. Her şey olabilir. Ne yazık ki, ne olursa olsun, otorite ile ilişkiniz test edilecek.

Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, sürprizler ve beklenmedik olaylar, paylaşılan servet, paylaşılan mülk, miras ve bankacılık, borç ve sigorta konularında yapılacak her şeyi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz alanları veya servetinizi etkileyebilecek herhangi bir şeyi kontrol edin. 
Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, ortaklarınızla ve yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizde birkaç sürprizle karşılaşacaksınız. Bu sürprizler sizin tarafınızdan veya başka bir kişi tarafından tetiklenebilir. Her iki durumda da, beklenmedik durumlarla ilgilenirken sabırlı olmanız gerekir. Aşırı tepki vermeyin. 
Kova (20 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, iş rutininiz her zamanki gibi sorunsuz bir şekilde devam etmeyecek. Beklenmeyen bir şey olabilir, bir sıkıntı yaratabilir. Bu durum, açıklama isteyen otorite figürleriyle sorun yaratabilir. İşleriniz gergin olursa, nezaketin gücünü asla küçümsemeyin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, romantizmde engebeli bir yol olabilir. Beklenmedik bir şey sizi tehlikeye atabilir. Yapabildiğiniz kadar iyi davranın, sabırlı ve sevecen olun. Ebeveynler çocukları için tesadüfen bir gün olmadığını bilmeli, bu nedenle ekstra dikkatli olun. Gözlerinizi çocuklarınızın üzerinden ayırmayın.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER