Pearl Sirius’tan 23 Mayıs Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 23 Mayıs Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Ay, her burçta 2-3 gün arası kalır. Ay’ın, burçlarda kalma süresi 28 gündür. Ay, bir burçtan bir sonraki burca geçerken boşlukta kalabilir. Bu süre birkaç saatte sürebilir, nerdeyse bir günde sürebilir. Ay, boşluktayken, önemli kararlar, görüşmeler, alışveriş yapmayın. Çünkü her şey ya yarım kalır ya da havada kalır. 
Perşembe günü de, akşam saat 21.00’a kadar önemli kararlar almayın, alışveriş yapmayın. İşinizde, enerjiniz düşük olabilir ya da herhangi bir nedenden dolayı ya da kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olun. Kararlarınızla hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. 
Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuzun günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuzun şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.
Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, başkalarına bir şeyler anlatabilir, öğretebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz, bu yüzden satış, pazarlama, oyunculuk ve yazarlık yapanlar için mükemmel bir gün. Yukarıdaki Ay Uyarısını mutlaka dikkate alın. Çünkü görüşmeleriniz yarıda kesilebilir, verilen sözler havada kalabilir.
Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, finansal meseleleri düşündüğünüz için, mutlaka sabah saatlerinde yukarıdaki Ay Uyarısının sınırlamalarının farkında olun. Para anlaşmaları veya büyük alımlar yapmadan önce Ay’ın boşluktan çıkmasını bekleyin. Ve paranızı akıllıca kullanın, harcamalarınıza dikkat edin.
İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, çok fazla enerjiniz var, çünkü Güneş ve yönetici gezegeniniz Merkür ile birlikte burcunuzda. İstediğiniz enerjinin peşinden gidebilirsiniz. Çünkü enerjili hissediyorsunuz. Ancak önemli bir şey yapıyorsanız veya para harcıyorsanız, yukarıdaki Ay Uyarısının sona ermesini bekleyin.
Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, enerjiniz düşük olabilir. Tek başınıza çalışmak için uygun bir gün. Rahat olun. Ancak özellikle sabah saatlerinde, paylaşılan mülke, vasiyete, mirasa ve finansal konulara odaklandığınız için yukarıdaki Ay Uyarısının sınırlamalarının farkında olun. Araştırma için güçlü bir gündesiniz.
Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, arkadaşlıklar, kulüp ve organizasyonlarla etkileşime girmeye devam edin.  Bu sizin için popüler bir zaman. Ancak önemli olan herhangi bir şeyi kabul etmeden veya herhangi bir şey için gönüllü olmadan önce yukarıdaki Ay Uyarısının sona ermesini bekleyin. Başkalarıyla uzlaşın.
Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başaklar, patronlarınızın, ebeveynlerinizin ve üst düzey kişilerin gözlerini kamaştırabilirsiniz. Çünkü gözlerinde çok iyi görünüyorsunuz. Yine de herhangi bir şekilde bir şey yapmadan önce Ay Uyarısının sona ermesini bekleyin. Bu arada öğleden sonra tam bir göz kamaştırıcı olacaksınız.
Terazi (23 Eylül - 22 Ekim) 
Sevgili Teraziler, seyahat etmek ve ders çalışmak için her fırsatı yakalamaya devam edin. Çünkü yapmak istediğiniz şey de tam olarak bu. Özellikle eğlenceli bir gün olacak. Sadece bu değil, sizin için romantik bir günde. Arkadaş canlısı olun. Davetleri kabul edin. 
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Sevgili Akrepler, evde dinlenmek ya da enerjinizi düşük tutmak isteyebilirsiniz. Mali konular, vergiler, borçlar, sigorta konularında ilgileniyorsunuz. Ancak günün ilk kısmı için yukarıdaki Ay Uyarısı sırasında finansal kararlar ya da önemli bir karar vermek akıllıca olacak.
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, başkalarıyla iletişim kurmak için istekli olduğunuz için arkadaşlarınızla konuşmak için iyi bir gün. Yukarıdaki Ay Uyarısı sırasında yaşayacağınız tartışmalar sizin için müspet olacak. Günün hangi saatinde fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmayı seçerseniz seçin fayda sağlayacaksınız.
Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, sabahın erken saatlerinde dikkatli olun. Yukarıdaki Ay Uyarısı verimliliğinizi aşındıracak ve gecikmeler ve kıtlıklar yaratabilir. Verimli ve üretken olmak için çok çalışıyorsunuz ve özellikle finansal konulara odaklanıyorsunuz. Ay Uyarısı sona erdiğinde, tüm sistemler geçerli olacak.
Kova (20 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, eğlenceli ve yaratıcı bir gündesiniz. Başkalarıyla sosyalleşmenin tadını çıkarın. Ayrıca özellikle sanatta veya eğlence dünyasında, yaratıcı fikirlerinizi ifade etmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Çocuklarla ilgili bir işte çalışıyorsanız, başarılı olacak ve tadını çıkaracaksınız. 
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, enerjinizi düşük tutmanızı öneririm. Çok aktif olmamanızda yarar var. Çünkü birincil kaygılarınız şimdi özel hayatınızla ilgili meseleler. Ev, aile ve ebeveynlerinizle yaşadığınız problemler... Her şeyden uzaklaşmanın tadını çıkarmak için elinizden geleni yapın. 


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER