Pearl Sirius’tan 29 Mayıs Çarşamba Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 29 Mayıs Çarşamba Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Çarşamba günü, güne problemlerle ya da kötü bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Daha önce yaşadıklarınız ne olursa olsun, ilişkinizdeki sorunları veya gerilimleri derinleştirip derinleştirmeyeceğiniz size bağlı olacak. Faturaları ödemek, finansal ilişkiler düzenlemek, para almak veya göndermek ve daha pek çok şeyde Çarşamba günü aksamlar yaşanabilir. Sakin olun.
Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuzun günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuzun şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.
Koç (21 Mart-19 Nisan)
Sevgili Koçlar, Ay burcunuzda ve sizi daha cesur ve heyecanlı kılıyor. 30 Mayıs Perşembe günü Merkür Neptün kare açısı, sizi şimdiden etkileyebilir.  Bu da başkalarıyla iletişiminizde yanlış anlaşılmaya yol açacak. Sakin olun. Başkalarıyla iletişime geçerken cümleleriniz net olsun.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, para kararlarınız konusunda dikkatli olun, çünkü kafanız karışabilir veya aldatılmış olabilirsiniz. Ya da sadece yanlış bilgiye veya yetersiz bilgiye sahip olabilirsiniz. Finansal meselelere güvenmeyin. Paranızı gereksiz şeylere harcamayın.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, yönetici gezegeniniz Merkür, kafa karıştırıcı Neptün ile şansınız altında. Tüm iletişiminizde önemli bir karışıklık yaratır. Konuşmalar yanlış anlaşılacak. İthalat görüşmeleri veya iş anlaşmaları için kötü bir gün. Birisi bilerek sizi aldatmak isteyebilir. Dikkatli olun.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, dikkatli olmalısınız, çünkü ateşli Mars sizin burcunuzda ve bu sizi agresif, proaktif ve kontrol altına almaya hazır hale getirir. Ayrıca Neptün’ün etkisiyle de bir şeyler bulanık ve kafa karıştırıcı olabilir. Bu nedenle, bir şeyden emin değilseniz, durun ve hiçbir şey yapmayın.

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, bir arkadaşınızla veya bir grupla konuşurken, içgüdülerinize güvenin. Eğer bir şeylerin devam ettiğini düşünüyorsanız öyledir. Tüm gerçeklerinizin doğru olduğundan emin olana kadar önemli hiçbir şeyi kabul etmeyin. Birine bir şeyin gerçeği konusunda meydan okumaktan çekinmeyin.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başaklar, patronların, ebeveynlerin, üst düzey kişiler ve polisin sizden ne beklediğini yanlış anlayabilirsiniz. Ve aynı şekilde, onlardan ne beklediğinizi de onlar yanlış anlayabilir. Her şeyi netleştirmek ve emin olmak için yolunuzun dışına çıkmanız gerektiği anlamına gelir.

Terazi (23 Eylül - 22 Ekim) 
Sevgili Teraziler, siyasi ya da dini fikirleri benimseyen birinin söylemine inanmak için hızlı olmayın. İyi düşünün. Belirli fikir ve kavramları duyduğunuzda, gerçek olup olmadığını görmek için başka bir şeyi test edeceğiniz gibi test edin. Aksi takdirde sizi aldatmak isteyenler olabilir.
Akrep (23 Ekim-21 Kasım)
Sevgili Akrepler, eşinizin zenginliği, bankacılık meseleleri, başkalarına karşı sorumluluklarınız, irade, miras ve sigorta konularıyla uğraşıyorsanız, dikkatli olun. Birileri sizi kandırmak isteyebilir. Ayrıca farkında olmadan önemli bir detayı görmezden gelebilirsiniz ve birisi size karşı saygısız olabilir.
Yay (22 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, ortaklar ve yakın arkadaşlarınızla yapılan görüşmeler belirsiz ve muhtemelen sinir bozucu olabilir. Yapabileceğiniz tek şey, olabildiğince dikkatli bir şekilde dinlemek ve sonra ne duyduğunuzdan emin olmak. Onlara tekrarlatın. Karışıklığı önlemek için çok net olun.
Oğlak burcu (22 Aralık-19 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, işiniz karışık iletişim nedeniyle veya birileri sizden bilgi saklıyorsa sinir bozucu olabilir. Bunu yapabilirler çünkü korkuyorlar veya utanıyorlar ya da size karşı sinsi davranıyorlar. Durum ne olursa olsun, tüm müzakereleri ve iş konularını iki kez kontrol edin.
Kova (20 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, romantik ilişkileriniz kafa karıştırıcı olacak. Kısmen bunun nedeni birisini idealize etme eğiliminiz olması, yani gerçekte, bu onların kim olduğuyla gerçekten ilgilenmediğiniz anlamına geliyor. Sakin kalın ve sevdiklerinizi gerçek insanlar olarak görmeye çalışın.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, aile konuşmalarınız kafa karıştırıcı olabilir, çünkü iletişim belirsiz veya yanıltıcı olacak. Hikayenin tamamını öğrenmek zor olabilir. Birisi size gerçeği söylemekten utanıyor olabilir. Sakin olun, iyi dinleyin. Karar vermeden, ya da konuşmadan önce iyi düşünün.
Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 29 Mayıs’ta doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER