Pearl Sirius’tan 30 Mayıs Perşembe Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 30 Mayıs Perşembe Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Perşembe günü, günlük hayatınızda insanlarla kolayca çatışma ve gerginliğe neden olabilecek, sabırsız olacaksınız.  Genç insanlarla arkadaşlıklar veya tanıdıklar sizin için önemli olacak veya sizi pozitif enerji ile şarj edecekler. Miras davalarının çözülmesi ve yaşlı akrabaların mülkiyeti ile ilgili taahhütler için iyi bir gün olacak. Farklı olaylar veya yeni koşullar, evinizle ilgili yeni bir değişiklik planının nedeni olabilir. Başka şehirlerden ve ülkelerden gelen insanlarla tanışabilirsiniz. Ancak dikkatli olmanızda yarar var.
Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuzun günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuzun şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.
Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koçlar, Ay, burcunuzdan Boğa burcuna geçerken saat 18.07 ile 31 Mayıs saat 07.42 arasında boşlukta olacak.  Harcamalarınızı yiyecek, yakıt ve eğlence alanlarıyla sınırlamanız gerektiği anlamına geliyor. Lüks eşyalara para harcamamaya dikkat edin. Çünkü böyle bir eğilim içinde olabilirsiniz. Ayrıca arkadaş çevrenizle olan ilişkileriniz güçlenecek. Açık, hoşgörülü bir atmosfer yaratabilirsiniz. 
Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)
Sevgili Boğalar, enerji dolusunuz ve enerjinizi diğer insanlara da bulaştıracaksınız. Dışarı çıkıp eğlenmek istiyorsunuz. Egzersiz rejiminizi aşırıya kaçmayın. Çünkü çok fazla yorucu egzersiz sorunlara yol açabilir, bu nedenle kontrolü ele alın ve bazı disiplinler uygulayın. Ayrıca çok para harcamaya odaklı olacağınız bir gün. Özellikle Ay boşluktayken paranızı dikkatli harcayın. 
İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)
Sevgili İkizler, eğlenceli, sevgi dolu, kolay giden rüya gibi bir gün olacak. Başkalarıyla etkileşimlerinizden keyif alacaksınız ve birine söz vermekten mutluluk duyacaksınız. Beklentilerinizi kontrol edin, sakin olun aksi takdirde rakipleriniz arasındaki şüphe uyandırabilir ve konumunuzu kıskandırabilirsiniz. Ancak Ay Uyarısı saatlerinde dikkatli olmalısınız.
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, bir yardım kuruluşuna yardım etmek veya yardımınıza ihtiyacı olan birine cömert olmak isteyebilirsiniz. Meslektaşlarınızla işbirliği yapmak önemli. Takım olarak ilerleyin ve beklenmedik sonuçlar elde edin. Ancak Ay Uyarısı sırasında önemli kararlar almak ya da yakıt ve yiyecek dışında para harcamayın. Dikkatli olun.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, işinizde hiçbir şeyi ertelemeyin ya da dış yardımları reddetmeyin. Bunun yerine başkalarını dahil etme kapasitenizi arttırın. Yaratıcı yeteneklerinizin tadını çıkarın. Eski bir arkadaşınızı aramak isteyebilirsiniz. Eski bağları canlandırmak ve güçlendirmek için mükemmel bir zaman. Ay Uyarısı süresince büyük harcamalardan kaçının. 

Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başaklar, hiçbir şey için gönüllü olmayın ve patronlarınızı etkilemek için yola çıkmayın. Bakış açınızı değiştirmeye çalışın ve başkalarının görüşlerini anlayın. Yeni bir çığır açmaktan korkmayın. Yakında her şey farklı görünüyor. Hatta her şey çok daha iyi olacak. Biraz nefes alın ve gereksiz yüklerden kurtulun. Günlük hayatın ne kadar zorlayıcı olduğunun farkındasınız. Vitamin yönünden zengin yiyeceklerin yanı sıra eşit miktarda egzersiz yapın. 
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Teraziler, aklınızı verdiğiniz her türlü zorlu görevi üstlenecek kadar güçlü hissediyorsunuz. Tıp, hukuk, yayıncılık ve medya ile ilgili iddialı seyahat planlarınız var. Karmaşık görevleri yerine getirebilir, önemli kararlar verebilir ve yeni projeler üstlenebilirsiniz. Ancak harekete geçmek için mükemmel bir gün olan Cuma gününe kadar bekleyin. Muhafazakar olun. Ay Uyarısı sırasında önemli kararlar vermeyin ve çok para harcamayın. 
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrepler, finansal meselelere veya başkalarının zenginliğine odaklandınız. Ancak Ay Uyarısı başladıktan sonra önemli kararlar almak için kötü bir gün. Ayrıca stresli bir gün yaşayabilirsiniz. Stresi hafifletmenin en iyi yolu, hayata daha eğlenceli bir şekilde yaklaşmak. Vücudunuzu dinleyin ve sağlığınız için iyi bir şeyler yapın. Masaj size iyi gelecek.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, sözlerinizi dikkatlice seçin. Uzun süredir kaybettiğiniz diplomatik becerilerinizi yeniden canlandırın, bu zor olsa da. Yanlış anlaşılmamak için net cümleler kurun. Kendinizi iyi hissetmeseniz bile formda olmaya çalışmaktan vazgeçmeyin. Sağlığınız, görmezden gelinecek son şeydir, bunun yerine sabırlı olun, dikkat edin ve vücudunuzu dinleyin, zayıflıklarınızın farkında olun. 
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, sizden ne beklendiği konusunda biraz şaşkınsınız. Özellikle akraba ve arkadaşlarınızla sık sık yanlış anlaşılma yaşıyorsunuz. Gergin durumu daha da kötüleştirmekten kaçınmak için, anın sıcağında hareket etmekten kaçının. Ay Uyarısı sırasında hiçbir şey için gönüllü olmayın. Her yeni girişime dikkatle yaklaşın. Kendinizi anlamsız girişimlerden rahatsız etmenize izin vermeyin, sabırlı olun, önceki başarınızı canlandırmak istediğiniz projeler için bir strateji oluşturun.
Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, yaratıcı projelerde yer alıyorsanız sizin için güçlü bir gün olacak. Fakat önemli belgeleri imzalamak ya da önemli bir şeyi kabul etmek ya da gıda, eğlence ve yakıt dışındaki herhangi bir şeye para harcamak için kötü bir gün. Dışarı çıkın ve hayatın sonuna kadar tadını çıkarın. Yeni bir hobiye başlayın veya eski bir dostunuzu ziyaret edin. Ne yaparsanız yapın, aklınızdan geçenleri yansıtın ve öğrenin.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, iyimserliğinize rağmen aile üyelerine söz vermeyin. Ayrıca, büyük bir satın alım yapmak istese bile harcamalarınızı yiyecek, yakıt ve eğlence ile sınırlandırın. İşler sorunluysa, garip bir baş ağrısı veya kendinizi yorgun hissederseniz şaşırmayın. Son yaşadığınız olaylarla ilgili endişeleriniz sizde iz bırakmış olabilir. Vücudunuzun esnekliğini arttırmaya çalışın ve bol miktarda egzersiz yapın, ihtiyacınız olan uykuyu alın.
Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. 30 Mayıs’ta doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER