Pearl Sirius’tan 4 Haziran Salı Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 4 Haziran Salı Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Salı günü koşullar sizin tarafınızda olacak ve uygulandığınızda sizi destekleyecek. Sürpriz bir şekilde bir kadınla ilişkiniz olacak. Sağlık sorunu olanlarınız doktora gitmekten ve tedaviye başlamaktan korkmamalılar. Salı günü, özellikle erkek okurlarımın mali işleri için iyi bir gün olacak.
Sevgili okurlarım, burçlarınızı okurken, sadece doğduğunuzun günün burcunu değil, Ay burcunuzu da okumanızı tavsiye diyorum. Eğer bilmiyorsanız; doğum gününüzü, saatinizi ve doğduğunuzun şehri, pearlsirius@gazette.com.tr ye gönderin. Size yardımcı olalım.
Koç (21 Mart-20Nisan)
Sevgili Koçlar, duygularınız çok net olduğu için şanslısınız. Kendi mutluluğunuzu en iyi şekilde nasıl takip edeceğinizi planlamaya başlayın. Her zaman olduğu gibi finansal sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. Farklı yatırım türlerini göz önünde bulundurmalısınız. İyi bir fikir başarılı bir gelecek anlamına gelebilir. Sadece pazarlık arayışında olsanız bile, iyi ve kötü teklifleri ayırt edebilirsiniz. Ailenizle olan temaslarınızı yenilemek için iyi bir zamandasınız, bunu kullanın. 
Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)
Sevgili Boğalar, 3 hafta boyunca enerjiniz yüksek olacak. Çünkü Merkür grafiğinizin bir parçası. Hayatınızda daha önemli bir rol vermek istediğiniz biri varsa, ona işaret verin. Arkadaş çevrenizle olan ilişkiler güçlenecek. Paylaştığınız karşılıklı güven artacak ve arkadaşlarınız sizinle rahat hissedecek. Belki birileri onunla olan bağlarınızı daha da yoğunlaştıracak mahrem detaylar size açıklar. Finansal konular iyi görünüyor. Ancak temkinli olmanızda yarar var.
İkizler (22 Mayıs-21 Haziran)
Sevgili İkizler, önümüzdeki 3 hafta içinde paraya, nakit akışına ve değerlerinizi daha fazla düşüneceksiniz. Alışverişe ya da para kazanmaya daha fazla planlama ve değerlendirme yapabilirsiniz Başkalarıyla mülk ve para ile ilgili müzakerelere girebilirsiniz. Sosyal alanınızdaki insanlar size özel ilgi gösterecek, güvende hissetmenize ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacak. Daha fazla formda olmak için çalışmalarınıza başkalarını dahil edin. 
Yengeç (22 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, Merkür, önümüzdeki 3 hafta boyunca sizin burcunuzda, bu da sizi daha konuşkan ve başkalarına bakış açınızı ifade etmeye istekli hale getiriyor. Fikirlerinizi paylaşmak isteyeceksiniz. Seyahat etmek için güzel bir dönem. Mali işler konusundaki tavsiyeleriniz, özellikle başkalarıyla yaptığınız projeler için çokça aranır hale gelecek. Bilginizi onlarla özgürce paylaşın, ancak her şeyi vermeyin. Sadece rutin işlerinizle ilgilenmeyin, iç huzur duygunuzu derinleştirmeye de zaman ayırın.
Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, Merkür önümüzdeki 3 hafta boyunca grafiğinizde saklanıyor, bu da sessizce çalışmak ve kendi kendinize araştırma yapmak isteyeceğiniz anlamına geliyor. Kişiliğinizin gizli taraflarının daha da farkında olacaksınız. Pozitif enerji dolu olacaksınız. Aileniz ve arkadaşlarınızla uyumlu ilişkilerin tadını çıkarıyorsunuz. Paylaşılan aktiviteler için zaman ayırın, çünkü size büyük zevk verecek. Yeni projelere yatırım yapmak için iyi bir dönemdesiniz. Devam edin.
Başak (24 Ağustos-22 Eylül)
Sevgili Başaklar, önümüzdeki 3 hafta içinde genç insanlarla ilişkiniz olacak. Bu aynı zamanda amaçlarınızı, arkadaş ve gruplara karşı tutumunuzu incelemek için mükemmel bir zaman. Ruh haliniz ortalamanın üzerinde olacak. Çok konuşkansınız, bu sizi oldukça popüler kılar ve sizi eşinize tam olarak ne duymak istediklerini söyleyebilecek bir konuma getirir. Finansal konular iyi görünüyor. Satın almayı planladığınız bir şey varsa biraz daha erteleyin.
Terazi (23 Eylül - 23 Ekim) 
Sevgili Teraziler, önümüzdeki 3 hafta boyunca Merkür, mesleğinizi, kariyerinizi ve genel olarak yaşam yönünüzü düşünmenizi isteyen grafiğinizin başında yer alıyor. Kariyerinize yardımcı olmak için yeni çalışmalar üstlenebilirsiniz. Patronlarınızla, işverenlerinizle ve ebeveynlerinizle konuşmak için iyi bir zaman. Kendinize ne kadar eğleneceğinizi sorun. Harcamalarınızı da buna göre yaparsanız, hiçbir şey ters gidemez. Ayrıca yürüyüşler veya koşu yapmak sizi son derece formda mnun hissetmenizi sağlayacak. 
Akrep (24 Ekim-22 Kasım)
Sevgili Akrepler, önümüzdeki 3 hafta boyunca Merkür, grafiğinizin bir bölümünde, sizi daha fazla çalışmaya ve öğrenmeye zorluyor olacak. Bu yüzden makaleleri ve el yazmalarını bitirmeniz kolay olacak. Ayrıca Merkür, kalemi bırakıp seyahat etmenizi isteyebilir. Sosyal hayatınızda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aileniz tarafından bastırılmış hissedebilir, hatta onlarla tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Kendinize eleştirel bir göz atın, tartışmak yerine sorunları çözmeye çalışın.
Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, paylaşılan mülke, finansmana irade, devralma ve diğerleri ile ortaklaşa sahip olduğunuz her şey önümüzdeki üç hafta içinde artacak. Para veya ilişki ile ilgili bir tartışmanız olabilir, çünkü şu anda sıradan, önemsiz şeylere odaklanmıyorsunuz. Harcamalarınızı gereksiz şeylere yapmayın. Bugünlerde tasarruflu olmanızda yarar var. Kendi görüşünüzü aşırı ve olumlu bir şekilde değerlendirme eğilimindesiniz. Ne olursa olsun, kendinizi verimli, güçlü, akıllı olarak kanıtlamak isteyebilirsiniz. Bunu yapmamanız size fayda getirecek.
Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, önümüzdeki 3 hafta boyunca burcunuzun karşısındaki Merkür ile şimdi yakın bir arkadaşınıza veya ortağınıza sorunları açıklamanın tam zamanı. İlişkide ortaya çıkan zorlukları tartışın ve keşfedin, çünkü kendinizi dinleteceksiniz. Yatırım yapmayın ya da risksiz olan pazarlıkları kabul etmeyin, ama zaman ayırın. Bugünün takımyıldızı mağazada beklenmeyen engellere neden olabilir, en iyi şekilde planlanan planları bozabilir veya basit olduğunu düşündüğünüz finansal projelerin kusurlarını gösterebilir. 
 Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, önümüzdeki 3 hafta içinde çalışma yaklaşımınızda daha başarılı olacaksınız. Ayrıntılara dikkat edeceksiniz. Her şeyi mümkün olduğunca mükemmel yapmak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızı eleştirmemeye özen gösterin. Esnek ve spontan olun, yeni bir şehre gidin ya da kısa bir yolculuğa çıkın. Kendi bölgenizi yeniden keşfetmek çok ilham verici olabilir. Finansal konularda şanslı bir dönemdesiniz. Yatırım yapmaya devam edin. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak kendinizi rahat bir pozisyonda bulabilirsiniz.
Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, önümüzdeki 3 hafta içinde okuma, yazma, oyun oynama ve zihinsel çeviklik gerektiren her şeyi yaparak zaman harcamak isteyeceksiniz. Kısa geziler ve tatiller, spor etkinlikleri, partiler ve çocuklarla yapılan eğlenceli aktivitelerden memnun kalacaksınız. Ayrıca kendiniz hakkında neleri değiştirebileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Kendinizi daha yakından tanımak isteyebilir, kendinizde neyin değişmesi gerektiğini fark edebilirsiniz. 
Hepimiz için sevgiyle, neşeyle dolu bir gün olsun. Ve hepimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun. 4 Haziran’da doğan tüm okurlarımızın da doğum günü kutlu olsun.


 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER