Pearl Sirius’tan 8 Haziran Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan 8 Haziran Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cumartesi günü Ay ve Jüpiter, bir kez daha hediyelerini bizim için hazırlıyorlar ve maddi kazançlar kadar sosyal başarı da sunacaklar. Birisi bizim için beklenmedik bir şekilde en sevdiğiniz yemeği yaparsa, bu da sosyal bir başarı olarak kabul edilebilir. Bunun tam tersi de olabilir. Siz de sevdiğiniz birisi için bir iyilik yapabilirsiniz. Size büyük bir zevk verecek.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koçlar, aileniz ve arkadaşlarınızla uyumlu ilişkilerin tadını çıkarıyorsunuz. Paylaşılan aktiviteler için zaman ayırın. Çünkü size büyük zevk verecek. Eşinizle ilişkiniz şimdi tamamen uyumlu olacak. Hiç kimsenin rahatsız etmeyeceği bu sakin beraberliğin tadını çıkarmalısınız. Pozitif enerji dolusunuz. Gösterebileceğiniz güçlenme herkesin görmesi için açık ve zihniniz, vücudunuzla tamamen uyum içinde. Finansal konularda şanslı bir gündesiniz.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, çok fazla ilgi gördüğünüzden bu yana çok zaman geçti ve bu nedenle şu anda her şeyin farklı yönlere gitmesi şaşırtıcı değil. Kendiniz için üzülmenin zamanı değil, hayatınızı paylaşacak birini bulmak için yeni birisiyle tanışmak için her fırsatı kendinize verin. Hayal kurmanın zamanı değil, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin zamanı. Boş zamanlarınızı aileniz ve iyi arkadaşlarınızla planlayın. Nakit paranızı harcarken biraz dikkatli olun.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, aşk hayatınızla ilgili heyecan yaşayabilirsiniz. Böyle hissetmeniz çok doğal. Çünkü ilişki açısından, burçlar sizin için yeni bir başlangıcı işaret ediyor. Öte yandan, ilişkinizin beklenmedik bir dönüş alması anlamına gelebilir. Muhtemelen eşinizin tamamen yeni bir tarafını tanıyabilir ve ilişkinizdeki tutkuyu yeniden değerlendirebilirsiniz. Sağlıklı ve enerji dolu olacaksınız. Ayrıca Planlarınızı ve projelerinizi gereğinden fazla ertelemeyin. Finansman konusunda biraz dikkatli olun. 

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, partnerinizle birlikte romantik saatler için ideal bir gün. İletişiminizi koruyun, özellikle yakın arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal bağlarınızı güçlendirin. Onları ertelemeyin. Problemlere yetenekli ve profesyonel bir şekilde yaklaşıyorsunuz, tüm doğru cevaplara sahipsiniz ve çözümler sunacaksınız. Dışarı çıkıp harcama yapmak için güzel bir gün. 

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, ne zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla temasa geçmenin tam zamanı. Çok fazla güven ve sevgi alacağınız için iyi bir gün. Ailenize zaman ayrılmak için güzel bir gün. Şu anda hiçbir şey sizi durduramaz ve tüm işleriniz başarılı görünüyor. Bu para meseleleri için de geçerli. Canlılığınızın etrafınızdaki insanlar üzerinde nasıl olumlu bir etkisi olduğunu fark edeceksiniz. 

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başaklar, eşinize davranışlarından hoşlanmadığınızı söyleyin. Spesifik olun ve genel suçlamalar yapmayın. Basit yanlış anlamaları düzeltmelisiniz. Finansal risklerden kaçının. Yatırım yapmayın ya da risksiz olan pazarlıkları kabul etmeyin ama zaman ayırın. Bugünün takımyıldızı mağazada beklenmeyen engellere sahip olabilir, en iyi şekilde planlanan planları bozabilir veya basit olduğunu düşündüğünüz finansal projelerin kusurlarını gösterebilir. 

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Teraziler, şu an tamamen eşinizin insafına kalmış olduğunuzu hissediyorsunuz. Ama kendini kısıtlamayın. Güven ve sevgi her kapıyı açar. Şans, paranın söz konusu olduğu yerde, bu yüzden bir yatırımla devam edin. Hem fiziksel hem de psikolojik olarak kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Pozitif enerjinizi ne kadar artırırsanız, çevrenizdekilerle uyumunuz o kadar artacak. 

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrepler, sevdiğinizden imkansız taleplerde bulunma eğilimindesiniz ve eğer sizi tatmin edemezse, gereksiz yere kızıyorsunuz. Bazı ateşli tartışmalar yaşıyorsanız, bunun doğru yol olup olmadığını sorgulamalısınız. İnsanlarla etkileşiminiz zor olacak. En küçük şeylere aşırı tepki veriyor ve tamamen yanlış anlaşıldığını hissediyorsunuz. Başarılı bir iş yapmak için kötü bir gün. Kâr sağlama şansınız zayıf olduğundan riskli projelerden uzak durun. 

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, eşiniz tarafından her zaman reddedilmiş hissediyor musunuz? Bunun nedenini biraz ezici tarzınız yüzünden olabilir. Onlarla konuşmak için zaman ayırın, aile ve arkadaşlarınızın tavsiyelerini dinleyin. Finansal açıdan işler iyi görünmüyor. Zor kararlar almaktan kaçının, çünkü bir hata yapmanız ve kendiniz için problemler yaratmanız olası. 

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, romantik hayatınızın yeniden değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız, kişisel yaşamınız hakkında bir değerlendirme yapın ve sizin için neyin olumlu, benzersiz ve arzu edilir olduğunu, neyi istediğinizi anlayın. Bazı beklenmedik sorunlar iş anlaşmalarınız sırasında ortaya çıkabilir. Planlarınız ve fikirleriniz yolunda gitmiyor ve başkalarını yararları konusunda ikna edemiyor olabilirsiniz. Bu gerçekten sinir bozucu olabilir, ancak acele etmeyin. 

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, eğer sürekli bir ilişki içindeyseniz, bunu kalıcı yapmak isteyeceksiniz. Sadece bir kişiye ait olma fikri konusunda heyecanlanıyorsunuz. Eşinizi bu tavrınızla boğmadığınız sürece sorun olmaz. Vaktinizi küçük meselelere harcamayın. İş içgüdüleriniz çok iyi bilerek, neyin önemli olduğuna odaklanmak için onları kullanın. İhtiyacınız olan yatırımları yapın, kazancınız yakında artacak. 

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, uzun zamandır hiçbir gerçek merkezi nokta olmadı ve eşiniz gökten sizden daha fazla etkilendi. Bu nedenle, kendinize karşı dürüst olun.  Kökteki sorunları ele almaya ve eşinizle birlikte çözmeye çalışın. Finans ile ilgili olarak bazı hoş olmayan deneyimler yaşayabilir ve kendi zayıf yönlerinizi farketmek zorunda kalabilirsiniz. Şimdiki büyük yatırımlardan kaçının.

8 Haziran’da doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gününüz olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER