Pearl Sirius’tan Günlük Burç Yorumu

Pearl Sirius’tan Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay, İkizler burcunda. Bugün araştırma yapmaya meyilli olacaksınız. Bunda da başarılı olacaksınız. Mükemmel bir keskinliğe sahipsiniz. Ay İkizler burcundayken, duyarlılık, iletişim, öğrenme ve kültürlere karşı ilgiler yoğun olacak.

Koç, Aslan veya Yay burcunda doğduysanız, bugün önemli bir sohbet veya toplantı yapacaksınız. Bugün önemli planlarınızı, görevlerinizi geliştirmek ve uygulamak için bolca vaktiniz olacak.

Boğa, Başak veya Oğlak burcunda doğduysanız, bugün planlarınızın çoğunu gerçekleştirebileceksiniz. Çarşamba günü hoş bir sürpriz yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızın hayatında ilginç olaylar bekleyin.

İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğduysanız, önceden planlanmış görevlerinizi yerine getireceksiniz. Bugün sürprizler yaşayabilirsiniz.

Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğduysanız, bugün ailenizle daha çok ilgileneceksiniz. Hoş sürprizler yaşayacaksınız. Problemlerinizin çözümü için iyi bir günde olacaksınız.

KOÇ (21 Mart-19 Nisan): Sevgili Koçlar, bugün herhangi bir şeyi araştırmak veya gizemlere cevap aramak için kabiliyetiniz muhteşem. Özellikle yakın arkadaşlarınız ve ailenizle sosyal bağlarınızı güçlendirin. Alışveriş yapmanız için güzel bir gün.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs): Sevgili Boğalar, bugün niyetlerinizi yeniden hizaya sokmanın yollarını arayın. Ailenizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bilmelerini ve onlarla daha fazla zaman geçirin. Parasal konularda bugün şanslı gününde olacaksın.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran): Sevgili İkizler, bugün özellikle ebeveyn, patron veya önemli insanlarla yanlış anlaşılmayı gidermek için mükemmel bir gün. Bugün dünyayı daha iyi bir yer yapmak için kendi nüfuzunuzu veya iktidardaki birinin yardımını ve etkisini kullanabilirsiniz. Finansal risklerden kaçının ve şu günlerde yatırım yapmayın.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz): Sevgili Yengeçler, bugün psikoloji, gizemli konular, metafizik, felsefe veya kendini gerçekleştiren veya bilinçlendirici disiplinler gibi derin konulara yoğun bir ilgi duyuyorsunuz. Büyük sorulara sonuç olarak cevap vermek ya da en azından onları keşfetme şansı istiyorsunuz. Para konularında şanslı bir gündesiniz.

ASLAN (23 Temmuz - 22 Ağustos): Sevgili Aslanlar, bir banka veya sigorta araştırmacısıysanız ya da polis teşkilatının bir üyesi iseniz, bugün üretken olacaksınız. Özellikle vergiler, borçlar, paylaşılan mallar, dolandırıcılık, zimmete para geçirme veya hırsızlıkla ilgili bir şeyin üzerine gitmek için doğru bir gündesiniz.

BAŞAK (23 Ağustos - 22 Ağustos): Sevgili Başaklar, bugün oturmak ve yakın bir arkadaşınızla veya partnerinizle kalben konuşmak için mükemmel bir gün. Sırlar ortaya çıkacak ama daha iyi olacak. Finansal açıdan işler iyi görünmüyor. Çok tereddütlü ve inisiyatifleri doğru anda alamıyorsunuz. Zor kararlar almaktan kaçının.

TERAZİ (23 Eylül - 22 Ekim): Sevgili Teraziler, bugün çalıştığınız yerdeki reformları ve iyileştirmeleri tanıtan klasik bir gün. Bununla birlikte, bu gelişmelerin iş arkadaşlarınız ve işiniz için gerçekten bir gelişim olduğundan emin olun. Bugün ne yaparsanız yapın, herkese yardım edin.

AKREP (23 Ekim - 21 Kasım): Sevgili Akrepler, bugün romantik sorunlar sakin tartışmalarla çözülebilir. Aynı şekilde, çocuklarınızla yaşadığınız zorluklar da ele alınabilir, çünkü bugün özellikle herkese fayda sağlayacak şekilde sorunları çözmek için iyi bir gün. Buna inanın.

YAY (22 Kasım-21 Aralık): Sevgili Yaylar, yaşadığınız yerin etrafına bir göz atın ve özellikle çöp, geri dönüşüm, çamaşırhane ve su tesisatı ile ilgili alanlarda iyileştirme yapmak için neler yapabileceğinizi görün. Bugün her şey iyileştirme ve problem çözmek için iyi bir gün.

OĞLAK (22 Aralık-19 Ocak): Sevgili Oğlaklar, bugün bir şeyin ayrıntısına ulaşmak istersiniz araştırma yapmak için iyi bir gün. Bir gizemi anlamak ya da bir sorunu çözmek ya da gerçeği ortaya çıkarmak istiyorsunuz. Bir şeyi daha iyi yapmayı teşvik etmek için başkalarına da fikirler vermek isteyebilirsiniz.

KOVA (20 Ocak - 18 Şubat): Sevgili Kovalar, bugün bir yandan para kazanmanın ya da farklı bir iş yapmanın yeni bir yolunu bulabilirsiniz. Zaten sahip olduğunuz bir şey için yeni kullanımlar veya uygulamalar görebilirsiniz. Tasarruflarınızı yeni bir şeye yatırmak istiyorsanız, şimdi yapmanın tam zamanı. Banka danışmanınıza güvenebilirsiniz.

BALIK (19 Şubat - 20 Mart): Sevgili Balıklar, bugün aynaya gerçekçi bir şekilde bakın ve kendi dünyanızda yarattığınız imajı geliştirmek için neler yapabileceğinizi sorun. Finansman söz konusu olduğunda biraz daha dikkatli olun. İşlerinizi ve özellikle de paranızı kontrol altına alın.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER