Pearl Sirius'un 7 Haziran Burç Yorumu

Pearl Sirius'un 7 Haziran Burç Yorumu

Sevgili okurlarım, Cuma günü değişime açık olan tüm yaratıcı insanlar, Merkür’ün Uranüs'le olan olumlu bağlantısı sayesinde, hızla birçok yeni fikirler geliştirecek. Birçok okurum seyahat edecek, ancak birçoğunuz da yaşadığınız yerleşim yerinin çevresinde kısa yürüyüşler veya gezilerden keyif alacak. Cuma günü çevrenizdeki insanların ruh hallerine bağlı olacaksınız. Ailenizde veya çalıştığınız ekipte rolünüzü daha ciddiye alın.

Koç (21 Mart-20 Nisan)
Sevgili Koçlar, harika, eğlenceli ve eğlenceyi seveceğiniz bir gün. Beklenmedik bir şey evde gerçekleşecek - şimdiden buzdolabınızı doldurun, çünkü eğlence ve kahkaha getiren kendiliğinden bir toplanma gerçekleşebilir. Sürpriz aile haberleri de alabilirsiniz. Hazırlıklı olun.

Boğa (21 Nisan-20 Mayıs)
Sevgili Boğalar, kazaya eğilimli bir gün, bu yüzden söylediğiniz ve yaptığınız her şeye dikkat edin. Ancak, aynı zamanda beklenmeyen olaylarla dolu olabilir. Yani yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler görebilir ve parlak, yeni fikirler düşünebilirsiniz. Ailenizden kadın birisiyle Kadın konuşmanız önemli olabilir.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)
Sevgili İkizler, beklenmedik bir şey varlıklarınızı etkileyeceğinden, eşyalarınıza ve nakit akışınıza dikkat edin. Para bulabilirsiniz veya para kaybedebilirsiniz. Sahip olduğunuz bir şey kaybolmuş, çalınmış veya hasar görmüş olabilir. Ayrıca akıllıca para kazanma fikriniz de olabilir.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz)
Sevgili Yengeçler, iletişim gezegeni Merkür, çılgın Uranüs'le dans ediyor, bu yüzden normal rutininizden kurtulup farklı bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Rutinin dışında düşünebileceğiniz için, sorunların üstesinden gelmek için harika bir gün. Yeni keşifler için kesinlikle iyi bir gün. Yeni, farklı ve heyecan verici insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Sevgili Aslanlar, sizin için huzursuz bir gün çünkü bir şeyi bekliyormuşsunuz gibi bir beklenti hissiniz var. Ancak araştırma yapmak için mükemmel bir çerçeveye sahipsiniz çünkü bir şeyi keşfetmenin yeni yollarını hızlıca göreceksiniz.

Başak (24 Ağustos - 23 Eylül)
Sevgili Başaklar, ünlü bir karakterle tanışabilirsiniz veya zaten tanıdığınız birileri sizi şaşırtacak bir şey söyleyecek veya yapacak. Bunun nedeni, muhtemelen bir arkadaşınız veya bir grubun bir üyesi tarafından şaşırmanız veya onlar tarafından yakalanmanız olabilir. 

Terazi (24 Eylül - 23 Ekim)
Sevgili Teraziler, patronlarınız, ebeveynleriniz, üst düzey kişiler ve polis - bakış açınıza göre sizi şaşırtabilir. Patronunuz, sevmediğiniz bir şey söyleyebilir veya yapabilir. Günlük işinizi ihmal etmeyin. Kendinize her zaman ikinci bir şansı verin. Dizlerinizi herhangi reaksiyonlara karşı koruyun.

Akrep (24 Ekim - 22 Kasım)
Sevgili Akrepler, beklenmedik bir yere seyahat etme planları yapabilirsiniz. Alternatif olarak, planlanan bir yolculuk kesintiye uğrayabilir, geciktirilebilir veya iptal edilebilir. Ayrıca yeni bir şeyleri incelemek için harika bir gün. Çünkü zihniniz öğrenmeye hevesli, yeni kavramlara ve dünyayı görme yollarına çok açık.

Yay (23 Kasım-21 Aralık)
Sevgili Yaylar, bir hediye alabilirsiniz. Birisi size nakit para da verebilir. İyi finansal haberler, belki de eşinize yararı olan haberler bile duyabilirsiniz. Sıra dışı bir şey paylaşılan mülkü ve başkalarıyla ortaklaşa sahip olduğunuz her şeyi etkileyeceğinden banka hesabınızla ilgili olun.

Oğlak (22 Aralık-20 Ocak)
Sevgili Oğlaklar, ortaklarınız, eşiniz ve yakın arkadaşlarınız, beklemediğiniz bir şeyi yaparak sizi şaşırtacak. Ne olursa olsun, muhtemelen heyecan verici ve teşvik edici olacak. Yeni fikirler ortaya çıkacak. Hatta biri, ilişkiniz için yeni bir düzenleme önerebilir.

Kova (21 Ocak-18 Şubat)
Sevgili Kovalar, her şey beklediğiniz gibi olumlu bir şekilde ilerliyor. Karmaşık görevleri yerine getirebilir, önemli kararlar verebilir ve yeni projeler üstlenebilirsiniz. Kendinizi psikolojik yüklerden ve sahip olabileceğiniz zararlı alışkanlıklardan kurtarın. Ödünç alırken veya verirken her şeyi yazılı olarak belgeleyin.

Balık (19 Şubat-20 Mart)
Sevgili Balıklar, ebeveynler, çocukları için uyanık olmalı, çünkü bu çocuklarınız için kazaya eğilimli bir gün olabilir. Ancak, sosyalleşmek için harika bir gün. Dışarı çıkın ve biraz eğlenin. Spor etkinliklerinin, partilerin, sanatın ve çocuklarla eğlenceli etkinliklerin tadını çıkarın.

7 Haziran’da doğan tüm okurlarımın doğum günü kutlu olsun. Sevgiyle, neşeyle dolu bir gününüz olsun.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER