MYO öğrencileri mezun oldu

MYO öğrencileri mezun oldu

GAZETTE- Aladağ ve İmamoğlu Meslek Yüksekokulları ortak düzenlene mezuniyet töreniyle 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı mezunlarını uğurladı. Akif Kansu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan, Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Bora Kaydan, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, akademisyenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.


“ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MODEL BİR ÜNİVERSİTE”

Saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende ilk olarak Meslek Yüksekokulu birincileri söz aldı. Daha Sonra Yüksekokul Müdürleri adına İmamoğlu MYO Müdürü Prof. Dr. Bora Kaydan konuşmasını gerçekleştirdi. Prof. Dr. Kaydan, Çukurova Üniversitesi’nin bilim, teknoloji ve sanat alanlarında yürüttüğü eğitim-öğretim faaliyetleri ve araştırma-geliştirme çalışmaları ile değişime, gelişime açık olduğunu ifade ederek, demokrasi fikrini benimsemiş bireyler yetiştirmeye ve bilimsel birikimlerini diğer bilim kurumları ve toplum ile paylaşmayı görev ve ilke edindiğini söyledi. Prof. Dr. Kaydan, Çukurova Üniversitesi’nin paydaşlarını önemseyen, eğitim-öğretimde kaliteye odaklanmış, insan ve doğa yararına yaptığı bilimsel, kültürel ve sanatsal çalışmalarıyla model bir üniversite olduğunu ifade etti.

“DÜNYANIN SAYGIN ÜNİVERSİTELERİNDEN BİRİYİZ”

Rektör yardımcısı Prof. Dr. Şeref Erdoğan ise Çukurova Üniversitesi’nin akademik ve idari birimleri ile kurumsal kimliğini tamamlamış olduğuna dikkat çekerek, dünyanın saygın bilim ve eğitim kurumları arasında yer alan bir üniversite olduğunu ifade etti. Prof. Dr. Erdoğan Çukurova Üniversitesi’nin, iç ve diş paydaşlarıyla bir araya gelerek değerlendirmeler yaptığını ve bu doğrultuda eğitim ve öğretime katkı koyacak düzenlemeler yaptıklarını söyledi.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER