Ömer Çelik: Türkiye'nin ulaşamayacağı hedef yoktur

Ömer Çelik: Türkiye'nin ulaşamayacağı hedef yoktur

GAZETTE- AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Çukurova İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. Çelik, “Türkiye'nin ihtiyacı olan tek şey şudur, vatandaşlarımızın desteği. Bu destek devam ettiği müddetçe Türkiye'nin aşamayacağı engel, ulaşamayacağı hedef, kıramayacağı rekor yoktur” dedi.

“SİYASET KRİZİ ÇÖZMEK İÇİN VARDIR”
Son seçimlerde Çukurova teşkilatının oyunun artmasından dolayı herkesi tebrik eden Çelik, "Siyaset hayatı zorlukları ve krizleri çözmek için vardır. Türkiye büyüdükçe ve güçlendikçe Türkiye'nin önüne çıkacak krizler ve meydan okumalar da büyüyecektir. Bugün CHP Genel Başkanı çıkmış televizyonda şunu söylüyor, 'Türkiye'nin önünde dış politikada şu sıkıntılar var, içeride bu sıkıntılar'. Bütün bunları tek tek sayıyor. Sıkıntı niye olur? Kendi kabınıza sığmazsanız, kendi çeperinizi genişletmek isterseniz, kendi koyduğunuz hedefleri aşmak isterseniz, karşınıza birileri engeller çıkarır, tuzak kurar, çelmek takmak ister, yokuş yapar, duvar örer. Siz de bunları aşmaya çalıştığınız zaman tabii ki yorulacaksınız, terleyeceksiniz, akıl ve el emeği, göz nuru ortaya koyacaksınız” diye konuştu.
"AK PARTİ YOLUNA DEVAM EDİYOR"
Çelik büyümeye, yürüdükleri yola sadakat göstermeye devam edeceklerini vurgulayarak, "Önümüzdeki dönemde de inşallah kesintisiz şekilde bir hizmet dönemi var. Merkezi açıdan, yerel yönetimler açısından 4-5 yıllık büyük bir hizmet dönemi var. Biliyorsunuz biz normal zamanda da seçim zamanlarındakinden daha çok çalışan bir hareketiz, kadroyuz. O sebepten bu toplantıları ilk günkü coşku, aşk ve şevkle yapamaya devam ediyoruz. Ankara'da, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye kararlı bir şekilde yönetiliyor. Kendi hedeflerine ulaşması için önüne çıkarılan tehditlere, yapılan siyasi suikastlere, siyasi sabotajlara hiç aldırmadan yoluna devam ediyor. Türkiye'nin ihtiyacı olan tek şey şudur, vatandaşlarımızın desteği. Bu destek devam ettiği müddetçe Türkiye'nin aşamayacağı engel, ulaşamayacağı hedef, kıramayacağı rekor yoktur" ifadelerini kullandı.
“TÜRKİYE’Yİ HEDEFLERİNE ULAŞTIRACAĞIZ”
Ömer Çelik, dünyada yeni krizlerin ortaya çıkacağı bir döneme girildiğine dikkati çekerek, konuşmasının sonunda şu ifadelere yer verdi:
“Dünyanın yine bir kriz döneminden geçmekte olduğu bir devreye giriyoruz. Bütün bu dönemler içinde ne yapacağız? Biriciğimiz, göz bebeğimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin çıkarlarını korumak için daha çok akıl emeği üreteceğiz, daha çok kol emeği üreteceğiz, daha çok çalışacağız ve dayanışma göstereceğiz ve bütün etrafımızdaki kaosa rağmen, istikrarsızlıklara rağmen Türkiye'yi hedeflerine ulaştıracağız. Bunu hep beraber yapacağız.”

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER