• USD 5.6134
  • GBP 7.3018
  • EUR 6.4316

T.C. ADANA 7. İCRA DAİRESİ 2017/168 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C. ADANA 7. İCRA DAİRESİ 2017/168 TLMT. TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

01.11.2017

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50'sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50'sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadansonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.'nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 30/10/2017

1.İhale Tarihi : 05/12/2017 günü, saat 09:30 - 09:35 arası.
2.İhale Tarihi : 21/12/2017 günü, saat 09:30 - 09:35 arası.
İhale Yeri : Köksal Yediemin Deposu (Yeşiloba Mah) - Yeşiloba Mh. Oto Galericiler Sitesi Karşısı
Toki Yanı SEYHAN / ADANA

No

Takdir Edilen Değeri TL.

Adedi

KDV

Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)

1

42.925,00

1

%1

01PY777 Plakalı , 2015 Model , VOLKSWAGEN Marka , 7J0 --BB-VAN Tipli , CAA845017 Motor No'lu , WV1ZZZ7HZFH139974 Şasi No'lu , Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Rengi Gri , KONTAK VAR, RUHSAT YOK.MANİFORT YOK. HAVA FİLTRESİ YOK. AKÜ VE AKÜ YERİ YOK.ÖN FARLAR YOK. KALORİFER HORTUMLARI YOK. MARŞ MOTORU YOK. TURBO YOK. ÖN SAĞ KAPI DARBELİ. ÖN TAMPON SİS LAMBASI YOK. TEK SÜRGÜLÜ KAPI CAMLI.ŞANZIMAN VE TAKOZLARI YOK. SU RADYATÖRÜ YOK. KLİMA RADYATÖRÜ YOK. TURBO RADYATÖRÜ YOK. MARŞ TESİSAT KABLOLARI YOK.ARAÇ 5+1 DİR ARKA KOLTUKLAR YERİNDE YOK SÖKÜLÜ. MOTOR MAZOT ENJEKTÖRLERİ YERİNDE YOK. ARAÇ YARIM CAMLI.MUHTELİF ÇİZİKLER MEVCUT.(Aracın parçalaının eksik olduğu bilirkişi raporundan anlaşılmakla; İhaleden sonra tescil kuruluşlarına yazılacak olan tescil yazılarında, aracın eksik bulunan parçalarının bildirilerek söz konusu eksik parçaların yasal yoldan temin edilmesi ve bunların belgelendirilmesi halinde tescil ve muayene işleminin yapılması, eksik parçaların yasal yoldan temin edildiği belgelenemediği takdirde tescil işlemi yapılmayarak ilgili hakkında gereğinin takdir ve ifası için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacağının ihale katılımlarınca dikkate alınmasına.)

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63'e karşılık gelmektedir.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER