• USD 5.5498
  • GBP 7.2651
  • EUR 6.3900

ALAGÖZ: TÜYAP ADANA EV’LENİYORUZ FUARI BÜYÜK SES GETİRECEK

ALAGÖZ: TÜYAP ADANA EV’LENİYORUZ FUARI BÜYÜK SES GETİRECEK

GAZETTE-TÜYAP Anadolu Fuarları A. Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz, bugün kapılarını açacak “TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı”nı, Adana’da bir marka haline getirmek için önemli adımlar attıklarını bildirdi.

7 bin 500 metrekarelik alanda 78 firmanın katılımıyla açılacak Fuar’la ilgili Divan Otel’de bir basın toplantısı düzenleyen Alagöz, 4 gün boyunca sürecek olan Fuarda her güne özel etkinliklerin de düzenleneceğini belirtti.

Alagöz, “Bu yıl ilkini Mart ayında düzenlediğimiz TÜYAP Adana EV’leniyoruz Fuarımızı, katılımcılarımızın yoğun isteği üzerine aynı yıl 2’ncisini düzenleyerek büyük bir başarıya imza atıyoruz. Gerçekleştireceğimiz özel defile ile sadece Adana’da değil tüm Türkiye’de ses getirecek bir evlilik fuarına imza atacağız. Fuarda emeği geçen tüm kurum, kuruluşlara ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı hakkında basına açıklamalarda bulunan Alagöz, “Adana’da EV’leniyoruz Fuarımızı marka haline getirmek için önemli adımlar atıyoruz. Türkiye’de evlilik fuarı denildiğinde akla gelecek ilk fuarlardan birinin Adana’da olmasını için çalışıyoruz. Cuma günü yapacağımız özel defile de büyük ses getirecek. 2018 gelinlik modasının sergileneceği defilemizde ünlü mankenler yer alacak. Evlenecek çiftlerimizi defilemize ve fuarımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

BAŞARIYI DAHA YÜKSEKLERE TAŞIYACAĞIZ

TÜYAP Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı’nın 2018 evlilik modasına yakından mercek tutacağını belirten Alagöz, fuarın defileler ve organizasyonlarla adeta bir festivale dönüşeceğini dile getirdi. Aynı yıl 2. kez düzenlenerek büyük bir başarıya imza atıldığını belirten Alagöz, “Bu başarıyı daha da yukarıya taşımak için çalışmalarını sürdürüyoruz. Son hazırlıklarımız tamamladığımız fuarımız, evlenecek ve evini yenilecekler için büyük kolaylık sağlıyoruz.” dedi.

ÜNLÜLER EV’LENİYORUZ FUARINDA

Alagöz, ünlü tasarımcı Bekir Gökmen tarafından tasarlanan gelinliklerin sergileneceği Wedding Fashion 2018 defilesinde gelinlikleri; Merve Büyüksaraç, Ece Begüm Yücetan, Tuğba Melis Türk, Sinem Sülün gibi ünlü mankenlerin taşıyacağını söyledi.

Alagöz, “Evlenecek olan gelin adayları için son trendlerin gözler önüne serileceği defilemiz 15 Aralık Cuma günü saat 19:00’da TÜYAP Adana podyumunda gerçekleşecek. Cuma günü düzenleyeceğimiz özel defilenin yanı sıra hafta sonu da önemli defilelere imza atacağız. Yöresel kına etkinlikleri, düğün dansı provaları yanı sıra gelin adayları için özel düğün saçı defilesi de yapılacak.” dedi.

Adana 2. Ev’leniyoruz Fuarı’nda evlenecek ve evini yenilecekler tek bir çatı altında bir araya geliyor. TÜYAP Adana tarafından Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Ticaret Odası, Adana Sanayi Odası, Adana Ticaret Borsası, Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Adana Organize Sanayi Bölgesi, TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu ve Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleri ile 14-17 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenecek olan Fuar, evlilik hazırlığı yapan ve evini yenileyecek çiftlere büyük kolaylık sağlıyor. Yaklaşık 40 bin ziyaretçi ağırlamayı hedefleyen fuarda, özel gelinlik defilelerin yanı sıra evlenecek çiftler için de düğün dansı eğitimleri de verilecek.

Yoğun bir hazırlık ve tatlı bir koşuşturma içine giren çiftleri rahatlatacak olan Fuarda, çiftler tüm ihtiyaçlarına cevap bulurken aynı zamanda 4 gün boyunca gerçekleşecek etkinliklerle de güzel bir yolculuğa çıkacak.

TÜYAP Adana Podyumunda; kına geceleri, düğün dansı gösterimleri, son trend gelin saçı modelleri, son moda gelinlikler ve evlilik seminerleri yapılacak. Etkinlikler ile ilgili detaylı bilgi almak ve fuarı ziyaret etmek isteyenler http://adanaevleniyoruzfuari.com/ adresini ziyaret edebilir.

Girişlerin ücretsiz olduğu Adana 2. EV’leniyoruz Fuarı; 14-16 Aralık 2017 tarihlerinde 10:00 ila 21:00 saatlerinde, 17 Aralık 2017 tarihinde ise 10:00 ila 19:00 saatleri arasından ziyaret edilebilecek.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER