Vali Demirtaş'ın yeni yıl mesajı

Vali Demirtaş'ın yeni yıl mesajı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, 2017 yılını geride bırakıyor olmamız vesilesiyle bir yeni yıl mesajı yayınladı.

Vali Demirtaş, yeni yılın tüm Türkiye’ye ve Adana halkına güzellik, mutluluk ve başarı temennilerini iletti.

Vali Mahmut Demirtaş’ın yeni yıl mesajı:

2017 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken ülkemizin güzide şehirlerinden Adana’da, yepyeni umutları da beraberinde getirecek olan yeni bir yılı siz değerli hemşerilerimle birlikte karşılamaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Yeni yılın ilimize ve ülkemize güzellik, mutluluk ve başarı dolu bir gelecek getirmesini temenni ediyorum.

Şüphesiz ki tüm insanlığın büyük ümitler beslediği, yeni bir dönemin başlangıcı olan bu günler, geride bırakılan dönemin değerlendirmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Bizler 2017 yılı içerisinde güzel Adana’mızın gelişmesi, huzuru, birlik ve beraberliği için büyük bir çaba içerisinde olduk. Başta eğitim, sağlık, tarım, sanayi olmak üzere hemen her alanda ilimizi ileriye taşıyacak projeler hayata geçirerek vatandaşlarımızın yaşam standardını yükseltmek, onlara hak ettikleri kamu hizmetini sunmak için var gücümüzle çalıştık. Geçmiş yılda olduğu gibi 2018 yılında da ilimiz için çalışmalarımıza aynı azim ve kararlılıkla, tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içinde devam edeceğiz.

Her yeni yıl; başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kişisel ya da toplumsal olarak geleceğe dönük yeni beklentilerin olduğu yeni bir başlangıçtır. En büyük değerimiz olan ülkemizin ve milletimizin birlik ve beraberliğinin 2018 yılında daha da güçlenerek devam edeceğine, geleceğe güvenle bakan, huzurlu ve refah içinde yaşayan bir millet olacağımıza inancım tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; 2018 yılının dünyada yaşanan kan ve gözyaşının son bulduğu, barışın, kardeşlik ve dayanışma duygularının egemen olduğu bir yıl olmasını temenni ediyor, tüm hemşerilerimizin yeni yılını kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER