CHP'li vekillerden esnafa teşekkür ziyareti

CHP'li vekillerden esnafa teşekkür ziyareti

TBMM 27.Dönem CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut ile CHP İl Başkanı Av.Emrah Kozay, Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek'i ziyaret ederek, 24 Haziran Seçimleri'nde verdikleri destekten dolayı, şahsında tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür ettiler.


Adana ESOB'a gelişlerinde Başkan Sözütek, Başkan Vekilleri Mustafa Göktaş ve Kenan Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri ve oda başkanları tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan CHP İl Başkanı Av.Kozay, İl Disiplin Kurulu Başkanı Ramazan Atikaslan ile Milletvekilleri Barut, Sümer, Şevkin ve Bulut, esnaf ve sanatkarların sorunlarını da dinleyerek çözüme destek sözü verdiler.

CHP Milletvekilleri Barut, Sümer, Şevkin ve Bulut, ziyarete katılan oda başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile 24 Haziran'da kendilerine destek veren tüm esnaf ve sanatkarlara ayrı ayrı teşekkür ettiler.

CHP Milletvekilleri, esnaf ve sanatkarları her zaman kendilerine yakın bulup, destekçi gördüklerini ifade ederken, "Biz bir aile gibiyiz.Her zaman sizinleyiz. Sizlerle beraberiz. Sizlerin sıkıntılarını biliyoruz. Her türlü sorunlarınız için hizmete hazırız. Esnaf ekonominin sigortası, can damarıdır. Sizlerin ayakta kalması için herkes, hepimiz destek olmalıyız. Sıcak karşılamanız için de hepinize teşekkür ediyoruz. Bizim ziyaretimiz, birlik ve beraberlik adına diğer parti vekillerine de örnek olmalı. Bu şehrin sorunları ve yatırımları için birlikte, elele olmalıyız. Biz 1 Ekim'de TBMM yeniden açıldığında yine sizlerin sesi olarak sorunlarınızı meclise taşıyacak ve çözüm isteyeceğiz"dediler.

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Milletvekilleri Barut, Sümer, Şevkin ve Bulut ile İl Başkanı Kozay'a yeni görevlerinde başarılar diledi.  Sözütek, "Esnafımız sıkıntılı. Faizsiz, düşük faizli, uzun vadeli kooperatif kredilerine ulaşmakta sıkıntılar var. Sanayicide, ticaret erbabında, esnaf da ekonomik sıkıntı had safhada. Gelenler umut veriyor. Döviz frenlenemiyor. Akaryakıt zamları da kapıda. Gidişat iyi değil. İnşallah iyi olacak. Suriyeliler bir an evvel ülkelerine dönmeli. Tehlike varsa, bunlar bayramlaşmaya gidiyor, 15 - 20 gün dönmüyor. Hani tehlike vardı. Hiçbirinin gitmeye niyeti yok. Vergi derdi yok, sigorta primi ödeme yok. Kayıt yok, kural yok, kanun yok. Hem onların, hem de bizim hayrımıza olacak makul bir çözüm istiyor ve bekliyoruz" diye konuştu.  

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER