Oğuzhan Çeviker’den İnci Gül’e nezaket ziyareti

Oğuzhan Çeviker’den İnci Gül’e nezaket ziyareti

GAZETTE- Adana Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü Basın Şube Müdürü Oğuzhan Çeviker Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma İnci Gül’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Beraberinde ASKİ Basın Danışmanı Coşkun Aktaş, Sosyal Medya Uzmanı Ümit Baş ve Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Lütfü Küpeli ile İmtiyaz Sahibi İnci Gül’ü ziyaret eden Oğuzhan Çeviker, Gazette Gazetesi’ni ziyaret etme amaçlarının tanışma, bilgi alma ve verme, yapıcı eleştirileri ve önerileri dinleme olduğunu söyledi. Çeviker, Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi İnci Gül’den yapılan işlerle ilgili olumlu veya olumsuz görüşlerini almak istediklerini belirterek, “İleriye dönük ‘’Neler yapabiliriz?’’ onu dinlemek istiyorum. Bu konularda bütün görüş ve fikirlere açığız. Hiçbir tereddütünüz olmasın” dedi.

Yerel medyanın kendileri için çok önemli olduğuna vurgu yapan Oğuzhan Çeviker, “Büyükşehir de, ASKİ de bunu uyguluyor. Ve bunu daha ileriye taşıyacağımızı biliniz. Geçmişte ünlü bir siyasetçinin söylediği bir söz vardı; ‘’Önce yerel basın.’’ Öncelik hep böyle olmuştur, böyle de olmalıdır. Çünkü yerel basın o toprağın, o memleketin adamı. Orayı bilen adam. Orayı daha iyi soluyan adam. Olayları bire bir canlı olarak yaşayan yerel basın. Bu sorunları çözümlemek, bu sorunların derinlerine inmek adına daha iyi yaklaşır yerel basın. Bizim, ziyaretlerimizin amacı da yerel basınımızı daha iyi tanıyabilmek” diye konuştu.

Gazette Gazetesi İmtiyaz Sahibi Fatma İnci Gül de, Oğuzhan Çeviker ve beraberindeki heyete nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER