Kalıcı güzellik... - DENİZ OKÇU

18 Ocak 2019 Cuma 09:24

Bu hafta Size yine kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan "Saç Simülasyon" uygulamasından bahsetmek istiyorum. Daha önce bahsetmiştim, ilerleyen dönemlerde tekrar tekrar bahsedeceğim. Çünkü bunun kalıcı makyaj uygulamaları içinde çok önemli bir yeri olduğunu düşünüyorum.

Nedenine gelince diğer uygulamalar bir parça daha keyfi ancak bununla kellik problemi çözülüyor.  Altını çizerek özellikle belirtiyoruz "kellik kâbusunuz" olmasın diye. Üzülerek görüyoruz ki günümüzde birçok insan genç/yaşlı, kadın/erkek çoğu farklı nedenlerle bu sorunla başa çıkmaya çalışmakta. Çözümsüz hissettiği noktada ise psikolojik olarak rahatsızlık hissetmekte.

Oysa çözümü çok basit saatler içerisinde acısız bir uygulama sonucu üstelik hemen normal hayatına devam ederek. Nasıl mı yapıyoruz kalıcı makyaj cihazı yardımı ile bu is için özel olarak üretilmiş pigmentlerle boşluk olan alanda kıl kökleri varmış gibi gösteriyor ve o bölgeyi kamufle ediyoruz. Sadece kellik olan alanlar değil bu teknikle saçkıran nedeniyle boşalan bölgeler ya da yara izleri de başarıyla kamufle edilebilmektedir.

En önemlisi bu uygulamayı yıllarca kullanıyor, rahatlıkla havuza, denize girebiliyor ve yağmurda özgürce gezebiliyorsunuz.

Tüm güzellikler sizlerle olsun...

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI