EVİNİZDEKİ ve BEDENİNİZDEKİ OLUMSUZ ENERJİLERDEN NASIL KURTULURUZ? - GÖNÜL MENEKŞE

13 Ocak 2018 Cumartesi 14:52

Bu yapacağımız  işleme tütsüleme denir.  Bu işlem için  kurutulmuş  Adaçayı çubukları kullanılır. Bu işlem bir çok olumsuz enerjiden arınmak için kullanılan bir ritüeldir. Enerjimizin  düşük olduğunu ve dengeye ihtiyacımız  olduğunu hissettiğimizde, yada istenmeyen   kötü veya negatif enerjilerden arınmak istediğimizde bu işlem sizin için mükemmeldi olacaktır. Bu yöntemi evinizde kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kurutulmuş  Adaçayı demetini tutuşturarak iyice yanmasını sağlayın. Yoğun bir ateş olması gerekmiyor. Mangaldaki  kömür gibi yavaşça ve içten yanması  gerekmektedir. Böylece dumanın tütmesi başlayacaktır. Ayakta durun ve yanan adaçayı demetini tüten demet ile çevrenizde dolaşarak, başınızın, ellerinizin ve ayaklarınızın, avuçlarınızın ve ayaklarınızın altında dahi, yani tam anlamı ile tüm bedeninizin çevresinde daireler çizmelisiniz.

Bu ritüeli uygularken en huzurlu anda olduğunuz duygu durumuna gelin ve gevşeyin, nefesinizi kontrol edin, ve bedeninizin bembeyaz bir  ışıkla dolduğunu hayal edin.Üzerimdeki olumsuz enerjiden arınıyorum diye tekrarlayın. Ve Yaradanımıza bizi temizleyip arındırdığı için teşekkür edin.

 Yanan adaçayı demetinin tüten dumanın parlak bir ışık gibi etrafa yayıldığını ve akan bir su gibi değdiği kişi ve eşyaları arındırıp temizlediğini hayal  edin. Yanan adaçayı demetini kullandığınızda yanmayacak bir kaba koyun ve dumanının heryerinizi sarmasına izin verin.

Evimizi Temizlemek ve Arındırmak

Bu ritüel evinizdeki  negatif Enerjiyi göndermek  için mükemmeldir. Enerjisini sevmediğin bir kişi evinize  gelmiş olabilir, Bu olumsuz  enerjiyi temizlemek için bu ritüeli mutlaka kullanın!

Evimizdeki olumsuz enerjiyi  temizlemek ve arındırmak için kesinlikle tüm bir demeti kullanmanız, ve bunu evinizin içinde yakmanız gerekmektedir. Evinizin giriş kapısında başlamalı ve bütün evi saat yönünde dolaşmalısınız.

Evinizde yanıp tüten adaçayı demetiyle  dolaşırken yüksek sesle “ Evim ve benim için uygun olmayan tüm olumsuz enerjiler  Rabbim senin izninle gitsin!”, veya ‘olumsuz enerji aldığınız kişinin adını ve soyadını söyleyerek Rabbim Bu kişiden bana gelen bütün olumsuz enerjilerinin senin izninle gönderilmesine niyet ediyorum yerinin huzur mutlulukla doldurulmasına niyet ediyorum deyin veya buna benzer sizin tercih ettiğiniz bir cümleyi tekrarlayın, bitirdiğinizde  demeti ateş almayacak bir şeyin üstüne koyun ve ateşi sönünceye kadar dumanının evinize yayılmasını sağlayın.

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

İNGİLİZCE YAZILARI