• USD 5.9944
  • GBP 7.6094
  • EUR 6.8267

Bir daha SÖZLÜ... - 2 - İBRAHİM İSBAHA (Konuk Yazar)

3 Şubat 2018 Cumartesi 17:08

Ayrıntılara takılmadı, mazeret üretmedi, enkaz edebiyatı yapmadı, detaylarla zaman harcamadı, engellemelere boyun eğmedi ve herşeye rağmen hizmete yöneldi. Adana için yapılması gereken ne varsa kıt imkanlara rağmen yaptı.

Adana kırsalında içmesuyu sorununu çözüme kavuşturdu. En ücra noktalara temiz içmesuyu götürdü, susuzluk sorununu ortadan kaldırdı.

Adanalılar çok iyi bilir. Özellikle sert geçen kış günlerinde aşırı yağışlar nedeniyle bazı ilçelerde kar yolları tıkar, yerleşim birimleriyle irtibat kesilir, ulaşımda aksaklıklar yaşanırdı. Ancak yeni açılan yollar ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri’nin yanı sıra diğer ilgili birimlerin çabalarıyla bu sorun da ortadan kalktı.

Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kış gelmeden, kar yolları tıkamadan gereken tüm tedbirleri alarak, ulaşımda aksaklık yaşanmasına imkan vermedi.

Bu cümlelerden olarak;

Kim ne derse desin...

Kim ne düşünürse düşünsün...

Büşükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün Adanalılara büyük getirisi var.

Adanalıların da Sözlü’ye desteği var...

Vatandaş Başkan Sözlü’yü iyi tanıyor...

Günün her saatinde vatandaşla içiçe, kolkola olan Başkan Sözlü 7/24 hizmet için çalışıyor.

Bunun için diyorum ki;

Adanalılar bir kez daha “SÖZLÜ” demeye hazır...

Milliyetçi Yerel Yönetim anlayışından hareketle, görevde bulunduğu süre içerisinde yaptığı icraatlarla, partili-partisiz tüm vatandaşları bağrına basan, hizmette ayrımcılık yapmayan, güleryüzü ve vatandaşla olan diyaloğuyla Başkan Hüseyin sözlü artık Adanalılarla SÖZLENMİŞ durumda.

Bu sözlenme 1999’da Ceyhan’da başladı, 2014’de Adana’da tazelendi, inşaallah 2019’da da devam edecek...

 

 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.

YAZARIN DİĞER YAZILARI