Günlük Yorum
Haftalık Yorum
Aylık Yorum
Burç Özellikleri
Koç Kadını
Koç Erkeği
Ünlüler
Aşk ve Burç Uyumu

29 Haziran 2024'te Satürn Retrosu Başlıyor

Dikkat! Satürn Retrosu başlıyor: Aşk, iş ve sağlık önemli

29 Haziran 2024 ile 15 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Satürn retrosunun etkileri genellikle disiplin, sorumluluk, kariyer, ilişkiler, sağlık ve ruhsal konuları kapsar. Bu dönemde kendinizi sorgulama, hatalardan ders çıkarma ve büyüme fırsatları yakalama şansına sahip olursunuz. Satürn retrosunun 12 burca etkilerini öğrenmek için göz atın!


Gazettecomtr Yazarı Astrolog Pearl Sirius'un kaleme aldığı "Dikkat! Satürn retrosu yaklaşıyor: İş, Aşk, Sağlıkta Zor Süreç Bizi Bekliyor!" başlıklı yazısını mutlaka okuyun!
29 Haziran 2024 ile 15 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Satürn retrosunun etkileri genellikle disiplin, sorumluluk, kariyer, ilişkiler, sağlık ve ruhsal konuları kapsar. Bu dönemde kendinizi sorgulama, hatalardan ders çıkarma ve büyüme fırsatları yakalama şansına sahip olursunuz. Satürn retrosu sırasında dikkatli olmak, sabırlı olmak ve kendinizi geliştirmek önemlidir. Bu retro dönemini olumlu şekilde değerlendirmek, gelecekte daha sağlam temellere sahip olmak için önemli olacak.

Astrolog Pearl Sirius'un yazısını okumak için tıklayın!
Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!


 

Etiketler:
Burç Yaşam

Yaşamdan Burçlar

Haftalık Burç Yorumları


Aylık Burç Yorumları