Başkan Adayı Halil Nacar'dan Teşekkür Mesajı

Halil Nacar: Bu heyecanımızla Yüreğir kazanacak

 Halil Nacar: Bu heyecanımızla Yüreğir kazanacak

Cumhur İttifakı Yüreğir Belediye Başkan Adayı Dr. Halil Nacar, "Ellerimiz ve gönüllerimiz bir kez daha Yüreğir için birleşti. Bu coşku ve heyecanımızla Yüreğirli kazanacak, Yüreğir kazanacak” dedi.Dr. Nacar, sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayınladı.
Nacar, yayınladığı mesajında, "Teşekkürler Adana! Teşekkürler Yüreğir! Cumhur İttifakı Adana Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantımızda destekleriyle bizlere güç veren kıymetli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Ellerimiz ve gönüllerimiz bir kez daha Yüreğir için birleşti. Bu coşku ve heyecanımızla Yüreğirli Kazanacak, Yüreğir Kazanacak!” ifadelerinde bulundu.


Dr. Halil Nacar Kimdir?

9 Kasım 1975’te Adana’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. 1994 yılında İsmail Sefa Özler Anadolu Lisesi’nden, 2001 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Hekimlik mesleğine Hatay’da başladı. 2007 yılında Harran Üniversitesi Anestezi ve Reanimasyon Kliniği’nde adım attığı uzmanlık eğitimini 2011 yılında tamamlayarak Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev aldı.
Dr. Nacar, 2013 yılında Adana Devlet Hastanesi’nde Başhekimlik görevinde bulundu. Bu görevinin ardından Mayıs 2014’te Seyhan Devlet Hastanesi’ne Başhekim olarak atandı ve altı buçuk yıl buradaki görevini sürdürdü.
Ağustos 2020’de başlayan Adana İl Sağlık Müdürlüğü görevi süresince pek çok sağlık tesisinin ve hastanenin Adana’ya kazandırılmasında, yeniden faaliyete geçmesinde ve kurumsal kimliğinin yönetiminde hem bir hekim hem de yönetici olarak etkin rol oynadı.
Ülkemizde yaşanan salgın ve deprem felaketi sürecinde, Adana’nın yalnızca kendi sınırları içerisinde değil; bulunduğu coğrafya içerisindeki tüm yerleşim bölgeleri için de sağlık üssü olması adına çalıştı.
31 Mart 2024’te gerçekleşecek Mahalli İdareler Seçimleri aday adaylığı süreci sebebiyle 1 Aralık 2023'te İl Sağlığı Müdürlüğü görevinden istifa etti.
Dr. Halil Nacar, evli ve 3 çocuk babasıdır.

NAMAZ VAKİTLERİ

 

Etiketler:
halil nacar

DİĞER HABERLER

Adana
Adana'da kayıp genç ölü bulundu
29 Şubat 2024 Perşembe
Çukurova
Çukurova'dan işçilere rekor zam
29 Şubat 2024 Perşembe
Adana
Adana'da İlham Zirvesi düzenlendi
28 Şubat 2024 Çarşamba
Çöplük sorununa çözüm sözü
Çöplük sorununa çözüm sözü
28 Şubat 2024 Çarşamba