Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Adana’da

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Adana’da

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç Adana’da

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İmamoğlu ilçesinde Cumhur İttifakı'nın seçim ofisini ziyaret ettikten sonra toplanan vatandaşlara ve partililere hitap etti.

Tunç, 31 Mart seçimlerinin heyecanını hissettiklerini belirterek, Cumhur İttifakı'nın gücüyle ilçede yeni bir dönemin başlayacağını ifade etti. "Gerçek ve üretken belediyecilik" kavramının Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı RecepTayyip Erdoğan'ı anımsattığını vurgulayan Tunç, Erdoğan'ın belediyecilik başarısından bahsetti ve İstanbul'un yaşanabilir bir şehir haline gelmesindeki rolünü dile getirdi.Tunç, İmamoğlu ilçesinin güzel hizmetlere layık olduğunu belirtti ve Cumhur İttifakı'nın geçici bir ittifak olmadığını, ülkenin geleceği için önemli olduğunu vurguladı. İnsan odaklı bir siyaset anlayışı benimsediklerini ve temel hak ve özgürlüklerin genişletildiğini söyledi. Ayrıca, teröre karşı mücadelelerini sürdürdüklerini ve çocukların ve gençlerin huzurlu bir geleceğe kavuşması için çalıştıklarını ifade etti.
Belediyelerle hükümet arasındaki uyumun önemine değinen Tunç, Türkiye'nin dengeli dış politikasıyla güçlü bir duruş sergilediğini ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti. Ayrıca, Adana'nın, İzmir'in ve İstanbul'un gelişimini merak ettiklerini ve Adana'dan olumlu haberler aldıklarını ifade etti.
Tunç, Cumhur İttifakı olarak Adana ve ilçelerinde başarılı olacaklarını ve şehirlere daha iyi hizmetler sunacaklarını söyledi. Kadın ve gençlik kollarının çalışmalarını sürdürdüklerini ve milli irade bayramını Ramazan Bayramı'ndan önce 31 Mart'ta kutlamak istediklerini belirtti.
Programda, Cumhur İttifakı'nın MHP'li İmamoğlu Belediye Başkan adayı Mehmet Aydın Kangur ve partililer de yer aldı.

 

DİĞER HABERLER

Hulk’un doğum günü kutlandı
Hulk’un doğum günü kutlandı
11 Nisan 2024 Perşembe