Adana İtfaiyesi’nden Serinleten Sürpriz

Adana Büyükşehir İtfaiyesinden serinleten sürpriz

Adana Büyükşehir İtfaiyesi, Tabipler Odası Ortaokulu öğrencilerini yılın son gününde karne heyecanlarını ve sıcak havadan bunalan minikleri serinletmek ve eğlendirmek için ziyaret etti.

Adana Büyükşehir İtfaiyesinden serinleten sürpriz

İtfaiye ekipleri, çocuklara can güvenliği konusunda eğitimler verirken aynı zamanda onların sevincine ortak oldu ve sürpriz bir etkinlik düzenledi.


Adanalıların can güvenliği için günün 24 saati göreve hazır bulunan Adana Büyükşehir İtfaiyesi, yılın çeşitli zamanlarında öğrencilere eğitim veriyor, yangında yapılması gerekleri anlatıyor, tatbikat yapıyor, çocuklara öğretmenler eşliğinde itfaiyenin önemini ve hangi görevleri üstlendiğini aktarıyor.


Başta yangın vakası olmak üzere trafik kazası, mahsur kalma, intihar, hayvan kurtarma, suda boğulma gibi olaylara en kısa sürede müdahale ederek can kaybını en aza indirmek üzere teçhizatlandırılan itfaiye personeli, karne heyecanı yaşayan ve sıcaktan bunalan çocukları da unutmadı. Adana Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, Tabipler Odası Ortaokulu’nde mezuniyet heyecanı yaşayan öğrencileri serinleterek, sevinçlerine ortak oldu.

Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

Adana
Adana'da deprem
21 Temmuz 2024 Pazar
Adanaspor, Adidas ile anlaştı
Adanaspor, Adidas ile anlaştı
20 Temmuz 2024 Cumartesi