Adana'da İlham Zirvesi Yoğun Katılım İle Düzenlendi

Adana'da İlham Zirvesi düzenlendi

Adana'da İlham Zirvesi düzenlendi

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin birlikte düzenlediği 01 İlham Zirvesi, “kentte1gençlikvar” sloganıyla Adana halkıyla buluştu.


Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda düzenlenen etkinliğe, Zeydan Karalar, Armağan Çağlayan, Saadet Şen ve Sinan Ergin katıldı.
Zirvede konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar: '' Hayatın kendisinden ilham aldığım pamuk tarlasında 5 yaşında çalışmaya başladım. Sonra Laik Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ile tanıştım. Benim ilham kaynağım o. '' dedi.
Karalar: '' Belki şikayet edecek çok şey var. Ancak biz olumsuzlukları düzeltmek için elimizden geleni yapacağız. Türkiye çok değişti. Bizim zamanımızda eğitim çok farklıydı. Öğretim düşünen insan yetiştiriyordu. Vatanını seven yurttaşlar yetiştiriyordu. Çünkü Ulu Önder ''Vatanını en çok seven işini en iyi yapandır.'' diyordu. Şimdi eğitimli insan yetiştirmek çok zor. Günümüzde insan yetiştirmek imkansız hale geldi. Türkiye tersine dönüşüyor. Üzülerek söylüyorum liyakat yerini sadakate bıraktı. Her iş o işi en iyi bilenle yapılır.'' ifadelerini kullandı.
 

DİĞER HABERLER

Hulk’un doğum günü kutlandı
Hulk’un doğum günü kutlandı
11 Nisan 2024 Perşembe
Ramazan Bayramı namazı kılındı
Ramazan Bayramı namazı kılındı
10 Nisan 2024 Çarşamba