İyi Belediyecilik İçin Ayyüce Türkeş'ten Mesaj!

Adana'ya iyi belediyecilik için Ayyüce Türkeş'ten net mesaj!

Adana'ya iyi belediyecilik için Ayyüce Türkeş'ten net mesaj!

İYİ Parti'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayyüce Türkeş, Adana'nın geleceğine dair vizyonunu ve hedeflerini açıkça ortaya koydu. 

Türkeş, mevcut CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ı eleştirerek, şehre daha iyi bir belediyecilik anlayışı getireceklerini belirtti.
Ceyhan ilçesinde seçmenlerle bir araya gelen Türkeş, tarım alanında yapılacak projeleri anlattı ve çiftçilere destek vereceklerini söyledi. Ardından Yüreğir ilçesine geçerek vatandaşlarla buluşan Türkeş, şehrin potansiyelini daha etkin şekilde değerlendirilmesi gerektiğini vurguladı. Ayrıca, mevcut belediye başkanını sert bir dille eleştirerek, Adana'nın hak ettiği hizmeti almadığını ifade etti.
Türkeş, Adana'nın acilen çözüm bekleyen trafik ve altyapı sorunlarına dikkat çekti ve bu konularda çözüm odaklı yaklaşımlarının olduğunu vurguladı. Ayrıca, şehrin turizm potansiyelini daha iyi değerlendirmek için çalışacaklarını ve Adana'nın dünyaya açılan bir pencere olacağını dile getirdi.
Adana'nın kaybetmeye vaktinin olmadığını belirten Türkeş, şehri yeniden ayağa kaldırmak için hazır olduklarını ve bu süreçte Adanalıların desteğini alacaklarını söyledi. Türkeş, Adana'nın zenginliklerini tanıtarak şehri daha cazip hale getireceklerini ve doğru hamlelerle Adana'nın yeniden parlayacağını ifade etti.

 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe