AK Parti Adayı Kocaispir'den Adana İçin Müjdeler

AK Parti Adana Başkan Adayı Kocaispir, projelerini anlattı

AK Parti Adana Başkan Adayı Kocaispir, projelerini anlattı

Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, bir otelde düzenlenen programda "Ulaşımı, çevre, altyapı, eğitim, istihdam, dönüşüm, akıllı şehircilik, çevre düzenlemeleri, tarım, turizm ve kültür çalışmaları ile Adana kazanacak" dedi.


Kocaispir, "1inci Adana" adlı projelerini tanıttı. Yeni projelerle Adana'ya modern eserler kazandırmayı hedeflediklerini belirten Kocaispir, bu eserlerin kente kimlik ve estetik katkı sağlayacağını ifade etti. Sosyal belediyecilik anlayışını vurgulayan Kocaispir, her kesime hizmet götüreceklerini ve hiç kimseyi dışlamayacaklarını dile getirdi. Açık kapı politikasıyla çalışacaklarını ve vatandaşların yanlarında 7 gün 24 saat bir belediyecilik hizmeti alacaklarını söyledi. Kocaispir, Adana'da yaşayan herkesin hayatını kolaylaştırmayı ve şeffaf bir yönetim anlayışı benimsemeyi taahhüt etti. Ayrıştırma ve ötekileştirmenin olmayacağını vurguladı. Belediyecilikte hizmetin AK Parti ve Cumhur İttifakı'nın imzası olduğunu belirten Kocaispir, Adana'yı yönetirken şeffaflık ilkesini uygulayacaklarını ifade etti.

Projeler arasında ulaşımı rahatlatmak için 13 noktada battı çıktı yapılması, Güney ve Kuzey Çevre Yolları Projesi'nin hayata geçirilmesi, D400 kara yolunda ADABÜS otobüs hattının kurulması gibi hizmetler bulunuyor. Seyhan Baraj Gölü çevresinde yapılacak dönüşümle su sporları alanı oluşturacaklarını, Tepebağ Mahallesi'nde nostaljik tramvay hattı kuracaklarını ve millet bahçeleri yapacaklarını açıkladı. Adana Fuar ve Kongre Merkezi'ne yeni tesisler kazandıracaklarını ve gıda hali inşa edeceklerini belirten Kocaispir, Adana'nın ihtiyaçlarına cevap verecek projelerin hayata geçirileceğini sözlerine ekledi.
Toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, milletvekilleri, partililer ve davetliler katıldı.

 

DİĞER HABERLER

ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
ÇGC 23 Nisan’ı kutladı
23 Nisan 2024 Salı