AK Parti Adana Büyükşehir Adayı Fatih Mehmet Kocaispir

AK Parti Büyükşehir Adayı Fatih Mehmet Kocaispir

AK Parti Büyükşehir Adayı Fatih Mehmet Kocaispir

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir oldu. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium'da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı'na katılarak adayları açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıkladığı Fatih Mehmet Kocaispir'i sahneye davet ederek partilileri selamladı.

Alfabetik sıraya göre açıklanan adaylar arasında ilk sırada Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Fatih Mehmet Kocaispir yer aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaispir’i sahneye davet etti. İkili hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik, AK Parti Adana Milletvekilleri Abdullah Doğru, Ahmet Zenbilci, Faruk Aytek, Sunay Karamık ile AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı ve MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı sahneye davet edilerek toplu resim alındı.

"DAHA GÜZEL BİR ADANA HEDEFİYLE YOLA ÇIKIYORUZ"

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilen Fatih Mehmet Kocaispir ilk açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Kocaispir yaptığı açıklamada: “Adana için, Adanalı hemşehrilerimiz için daha güzel bir Adana hedefiyle kutlu bir yola çıkıyoruz. Bizleri Adana'mıza hizmetkâr etme onuruna layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'a, AK Partimize, Cumhur İttifakımıza ve desteklerini her zaman yanımda hissettiğim kıymetli Adanalı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Rabbim muvaffakiyetler nasip etsin.” dedi.OZAN GÜLAÇTI: "BAŞLIYORUZ"

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı da sosyal medya hesabından “Adana'mız kazanacak, Adanalı hemşehrilerimiz kazanacak...” diyerek, “31 Mart akşamına kadar gece gündüz demeden çalışacak, sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız. Her haneye, her gönüle gireceğiz. Türkiye Yüzyılı şehirleri için, gerçek belediyecilik için; Buyurun başlıyoruz...” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler:
fatih mehmet kocaispir

DİĞER HABERLER

Adana
Adana'da kayıp genç ölü bulundu
29 Şubat 2024 Perşembe
Çukurova
Çukurova'dan işçilere rekor zam
29 Şubat 2024 Perşembe
Adana
Adana'da İlham Zirvesi düzenlendi
28 Şubat 2024 Çarşamba
Çöplük sorununa çözüm sözü
Çöplük sorununa çözüm sözü
28 Şubat 2024 Çarşamba