AK Parti'den Geleneksel Bayramlaşma Programı

AK Parti'den geleneksel bayramlaşma programı

AK Parti Adana İl Başkanı Ozan Gülaçtı, "Arefe günü gerçekleştireceğimiz geleneksel bayramlaşma programımıza tüm teşkilatlarımızı ve kıymetli hemşehrilerimizi davet ediyorum. Bütün kırgınlıkları ve dargınlıkları unutarak muhabbetle kucaklaşmaya, bizi biz yapan ortak değerlerimizde buluşmaya bekliyorum” dedi. 

AK Parti'den geleneksel bayramlaşma programı

AK Parti Adana İl Başkanlığı, Geleneksel Kurban Bayramı Bayramlaşma Programı, 15 Haziran 2024 Cumartesi günü il başkanlığında gerçekleştirilecek. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Adana Milletvekillerinin de katılacağı bayramlaşma programı saat 17.00'de başlayacak.


Bir Kurban Bayramı'na daha kavuşmanın sevincini hep birlikte yaşadıklarını ifade eden Başkan Gülaçtı,

“Bayramlar birlik, beraberlik ve hoşgörü duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutularak insanların kaynaşmasına ve kenetlenmesine aracılık eden toplumsal hayatımıza ayrı bir güzellik katan günlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin, aziz milletimizin ve kıymetli hemşerilerimizin Kurban Bayramı'nı şimdiden tebrik ediyor, kesilen kurbanların makbul, yapılan ibadetlerin kabul olmasını temenni ediyorum.

Arefe günü gerçekleştireceğimiz geleneksel bayramlaşma programımıza tüm teşkilatlarımızın yanı sıra kıymetli hemşerilerimizi bekliyorum" dedi.

Son Dakika Gelişmelerden Vaktinde Haberdar olmak istiyor musunuz? Google News'te Gazette'ye abone olun. 

ABONE OL!

 

DİĞER HABERLER

Adana
Adana'da deprem
21 Temmuz 2024 Pazar
Adanaspor, Adidas ile anlaştı
Adanaspor, Adidas ile anlaştı
20 Temmuz 2024 Cumartesi