Seyhan Belediye Başkanı Akay'dan Yeni Projeler

Akay yeni projelerini açıkladı

Akay yeni projelerini açıkladı

Seyhan Belediye Başkanı ve İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, Seyhan Belediyesi'nin gelecek dönem projelerini kamuoyuyla paylaştı. Akay, Seyhan için olası afetlere hazırlıklı bir yapı oluşturmayı hedefleyen geniş bir hizmet yelpazesi sunacaklarını vurguladı.SEYHAN HALKI İÇİN EL ELE VERDİK, VERECEĞİZ

Hizmet yelpazesini genişleterek olası afetlere hazırlıklı bir Seyhan’ın inşası için gayret sarf eden Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, “Seyhan’da tüm canlıları düşünen bir anlayış ile yola çıktık. Yeni dönemin projelerini de bu istikamette hazırlayarak kendimize yol haritası belirledik. Sosyal belediyecilik noktasında takdir edilen bir belediye ve o belediyenin de başkanı olmaktan her zaman gurur duydum. Seyhan halkı ile el ele verip bu hizmetleri gerçekleştirdik. 5 yıl boyunca omuz omuza verdik, bundan sonra da birlikte başaracağız” dedi.


HİZMET ETMEK İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUM

Türkiye’nin en başarılı belediyelerinden biri olmanın siyasetle değil, hizmetle ulaşılabilecek bir nokta olduğunu ifade eden Başkan Akay, “Seyhanlının kararının yine hizmetten yana olacağından şüphem yok, siz değerli hemşerilerimin de güveninizi boşa çıkarmayacağımdan yana şüpheniz olmasın. 31 Mart günü sandıkta İYİ Parti logosu ile sizlere bir dönem daha hizmet etmek için oylarınızı bekliyor olacağım” diye konuştu.


Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, yeni döneme ait projelerini ise şöyle sıraladı:

Uluslararası Kongre Merkezi

Dev bir kütüphane

Yaşlı Yaşam ve Alzheimer Merkezi

Gençlik Merkezi

Kapalı semt Pazarı (8 adet)

Engelsiz park ve spor merkezi

Mıdık Mesire Merkezi

Kerpiç köy ve kahvaltı evi

Hayvan kısırlaştırma ve bakım merkezi

Emekli hobi evi (4 adet)

132 Yeni park

Kreş (6 adet)

Bilgi evi (15 adet)


 

DİĞER HABERLER