Akif Akay: Halkın İstekleriyle Yeni Döneme Hazırız

Akif Kemal Akay'dan yeni dönem sözü

Akif Kemal Akay'dan yeni dönem sözü

İYİ Parti Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay, halkın isteklerini dikkate alarak Seyhan'ı daha iyi bir yaşam alanı haline getireceklerini belirtti.

Akay, Mardin Derizbinliler Derneği ile Mirzaçelebi, Barbaros, Demetevler, Fatih mahallelerinde gerçekleştirilen dernek ve ev toplantılarına katılarak halkın taleplerini dinledi. Büyük ilgi gören Akay, "Halkımızın isteklerini dinliyoruz ve en kısa sürede yeni dönemde projelerimizi hayata geçirerek canla başla çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Akay, Seyhan'ı daha iyi bir şekilde şekillendirmenin ancak Seyhanlıların isteklerini dikkate alarak mümkün olabileceğini vurguladı.

Başkan Akif Kemal Akay, bugüne kadar birlikte yöneterek Seyhan'ı güzelleştirdiklerini ve elde edilen başarının Seyhan halkının desteğiyle gerçekleştiğini belirtti. "Ortak hareket ederek başarmaya devam edeceğiz" diyen Akay, "Hizmetlerimizin takdir edilmesi, önümüzdeki 5 yıllık süreçte daha iyi hizmetler sunma motivasyonumuzu artırıyor. Yeni döneme ait programlarımızı hazırlıyoruz. Halkımızla birlikte karar veriyoruz ve onların talepleri hizmetlerimizin temelini oluşturuyor. Geçmişte gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler, yeni dönemin referansı olacaktır. Sizlere güvenerek yeniden aday oldum" şeklinde konuştu.

 

DİĞER HABERLER

MEB
MEB'den Gastronomi Festivali
18 Nisan 2024 Perşembe