Borusan Cat üç sektörde lider

Borusan Cat Genel Müdürü Özer Şahin Adana’da gazetecilerle buluştu

Borusan Cat Genel Müdürü Özer Şahin Adana’da gazetecilerle buluştu

Borusan Cat Türkiye Genel Müdürü Özer Şahin, Adana’da basın mensuplarıyla bir araya geldi. Borusan Cat’in faaliyet alanlarıyla ilgili sunum yapan Genel Müdür Şahin, ‘’Şirket olarak yaşanılabilir bir dünya için çözüm üretiyoruz’’ dedi.


Genel Müdür Şahin, ‘’Global bir şirket olan Caterpillar’ın 160 ülkede 190 temsilcisi bulunuyor. Bunun yanında dünya genelinde yaklaşık 110 bin civarı çalışanı var. Borusan Cat olarak, Caterpillar’ın temsilciliğini Türkiye’de 1994 yılında aldık. O günden bu yana Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermeye başladık. Gebze ve Ankara olmak üzere Türkiye’de iki revizyon merkezimiz var. Adana, İzmir ve Trabzon’da atölyelerimiz, Antalya, Bursa ve Diyarbakır’da da satış ofislerimiz ve depolarımız var. Revizyon merkezlerimiz sadece tamir ve bakım değil, bir üretim bandında yenileyip revizyon yaptığımız makineleri hazır hale getirdiğimizi söyleyebiliriz. 1994 yılından beri Adana’dayız. 50’den fazla çalışma arkadaşlarımız mevcut. Burada enerji panellerimiz var, 100kw enerji üretimi yapıyoruz. Bununla da çevresel yeşil enerjimizi karşılıyoruz. Adana bizim için çok önemli bir şehrimizdir. Kurulduğumuz yıldan beri buradayız. Hem işlek konumu hem enerji kaynaklarına yakınlığı hem tarım sanayisiyle ve çevre ildeki potansiyelleriyle bizim için değerlidir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana çok önem verdiğimiz iller arasında bulunmaktadır” diye konuştu.‘’BORUSAN CAT ÜÇ FARKLI SEKTÖRDE’’

Yenilenebilir enerji artırmak için çalışmalar yürüttüklerini dile getiren Özer, ‘’Bizim en büyük gayemiz daha yaşanabilir bir Dünya için çözüm üretmek. Enerji ve Ulaşım Endüstrisinde hazır olarak aldığımız enerji panelleri satış ve kurulum hizmeti veriyoruz. Yenilenebilir bir enerjiyi artırmak için çalışmalar yürütüyoruz. Borusan Cat olarak üç farklı sektörde hizmet veriyoruz. İnşaat endüstrisinde belediyeler, müteahhitler, demir inşaat firmaları, endüstriyel tesisler bulunmakta. Bu sektörlerde ağırlıklı olarak iş makinelimizle hizmet vermekteyiz. Bir diğer hizmet alınımız olan madencilik endüstrisinde; Türkiye’de ciddi maden sahalarımız var. Buralara da satış grubumuzla hizmet vermekteyiz. Enerji ve ulaşım endüstrisinde ise, güneş Enerjisi panellerinin, jeneratörlerin, farklı enerji ihtiyaçlarının karşılandığı bir hizmet alanımızdır. Bu hizmet alanlarımızın en fazla hissesini yüzde 70 ile inşaat endüstrisi oluşturuyor.  Madencilik endüstrisi yüzde 10 civarı, enerji ve ulaşımın ise yüzde 7 diyebiliriz’’ ifadelerini kullandı.
 

Etiketler:
borusancatborusanadanaözerşahin

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER